Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Powiedzmy tak. Prawie połowa czasu na FM to "otwieranie stron". No dobra 1/3.

Na razie nie pracuję i mogę sobie pozwolić na "czekanie", ale gdy pójdę do pracy, to przez szybkośc, będę musiała nieco rozrzedzić swoje odwiedziny tutaj.

Jeśli potrzebujesz kompa do pracy, to stanowczo zainwestuj w dobre łącze. Płaci się nieco wiecej, ale mniej czasu marnuje. Na pewno możesz ten czas lepiej wykorzystać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogłam, normalnie musiałam to mieć u siebie. Oplułam monitor! Gdzie zazwyczaj sie przed kompem na głos nie śmieję, teraz parsknęłam tak głośno, że aż Duży dziwnie spojrzał, bo mu ślubna przed kompem ryczy :lol:

Hasło "Fuszerka na budowie"

 

http://www.humor.sadurski.com/p1_materialy/OTRiMDEyNjU0NDA5/big_1.jpg

 

A Tutaj link do reszty od tej foty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneta-we To widzę, że masz niezłą jazdę. Pozwól, że zacytuję...

córka- 8 lat

dwóch chłopaków- 2 latka

Jak to jest? Bo w tym miesiącu u szwagierki taki przychówek się pojawi :roll: A córcię już ma 6-letnią, więc wiekowo idealnie się wstrzeli.

 

wow, to GRATULACJE.

A odpowiadając na pytanie: nooo, różnie jest :wink: , jak to z dziecmi. Ja jako mama oczywiście uważam, ze mam najśliczneijsze, najsłodsze i najgrzeczniejsze skarby na świecie więc luzik :D

Wczoraj jak byłam ze wszystkimi na zakupach to pani zapytała jak ja to mogarniam: tu jedno, tak drugie... kwestia przyzwyczajenia :roll:

Za to radosc nieporównywalnie inna niz przy wychowywaniu pojedynczego dziecka bo PODWÓJNA.

Aha, różnica wieku jest super: sześciolatek duzo rozumie, pomoze....... albo zamknie się w swoim pokoju :wink:

 

 

Afrodyta, dzięki za namiary na "specjalistów" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma Dunka, ktora wychowała trójkę dzieci, na moje słowa podziwu odpowiedziała: "dziecko zabiera cały twój czas, troje nie może wziąć więcej"... ;)

 

No coś w tym jest

 

a ja sie nie zgodzę :wink:

Przecież wiekszość z nas pracuje, buduje, ma czas na kawkę z kumpelką, na neta.

A wracając do wstawania, moej smyki wstały niewiele po mnie, przed 6-ta. I tak jest właściwie codziennie :evil: A to ia tak lepsze niz 5 rano w tamtym roku dzien w dzień - taki lajf :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...