Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

Ja walczyłam o drzewko :D , ale jak już belki zostały położone na dole, co widać w oddali po lewej, to poleciałam po aparat i przyszedł za mną mój synek z Teściową. I się uwiecznili przy okazji składania pustaków.

 

Dokładnie!Stawiamy i lejemy strop na wiosnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy Wy też tak macie, że jak sobie coś zaplanujecie z dużym wyprzedzeniem, to nie wychodzi? A jak wpadacie na jakiś pomysł na ostatnią chwilę, to wszystko się udaje w 120%?

 

Do czego piję?

Ano do tego, że mieliśmy zaplanowane wakacje i nie wyszło.

ALE... teraz Duży się zawziął i od przyszłego poniedziałku mamy zarezerwowane noclegi w Kotlinie Kłodzkiej /w zeszłym roku, 3 dni od powstania pomysłu, jechaliśmy do Karpacza/ Spontaniczne wypady na ostatnią chwilę zawsze nam wychodziły 100x lepiej. Coś, co było zaplanowane i zorganizowane jakoś nigdy, z różnych powodów, nie dochodziło do skutku.

 

ALE...żeby było śmiesznie, to w sobotę idziemy na 40-lecie ślubu.

ALE...żeby było jeszcze śmieszniej, to w piątek idziemy na trzaskanie butelek do syna szefa Dużego /wielka biba z orkiestrą, żarciem i trunkami/

ALE...żeby było jeszcze śmieszniej, to dzis wieczór idziemy opijać naprawę auta i pewną decyzję żony naszego mechanika.

 

To się nazywa kumulacja!

 

Jak widać, może mnie jakis czas nie być, ale wrócę, kiedyś na pewno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz Duży się zawziął i od przyszłego poniedziałku mamy zarezerwowane noclegi w Kotlinie Kłodzkiej

 

super, strasznie tam pięknie.

Gdzie dokładnie jedziecie? - ja mam w Kotlinie rodzinkę :wink:

Ty szczęściaroooo!!!

 

Bo jeszcze trafimy do rodzinki :wink:

 

Zazwyczaj jeździliśmy do Kudowy, ale teraz postanowiłam zwiedzić okolice Miedzygórza. Ogród bajek, wodospad Wilczki, Czarna Góra,a jak się uda to Jaskinia Niedźwiedzia. I to piękne miejsce, o które muszę spytać, bo nijak opisów nie mogę dopasować.

http://wzgorza.republika.pl/foto/atrakcje/miedzygorze_atrakcje08.jpg

 

Szczerze mówiąc wolałabym moje lipcowe miejsce, albo Bieszczady, ale dzieci mogłyby nie przeżyć tras. Poza tym Kotlina Kłodzka bliższa sercu i odległością na mapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrodyta, jesli nie macie zarezerwowanych biletów do Jaskini to marne szanse :( . Zawsze jak pamietam to trzeba było z duzym wyprzedzeniem rezerwowac, ale sprawdźcie bo naprawdę warto zobaczyc.

Międzygórze jako samo miasteczko urzekło mnie od pierwszego wejrzenia, ogród bajek to fajny pomysł na trasę dla dzieci i coś "innego" w górach. Wodospad o ile dobrze pamiętam to trochę jest teraz niższy po tej słynnej powodzi :( .

Wypadu do Kotliny zazdroszczę, nie byłam kilka lat bo zawsze a to daleko, a to dzieci małe, brak czasu.

Pozdrów ode mnie całą Kotline Kłodzką :wink: . Rodzinę mam w Stroniu Śl. i w Lądku Zdroju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowię Kotlinkę, pozdrowię :wink:

 

Jaskinia to takie moje marzenie od kilku lat, ale nigdy nie wiem kiedy bedziemy w Kotlinie, to i nie mogę rezerwacji zrobić :-? Jak już kiedyś byliśmy całkiem obok, to była zamknięta :(

 

Miałam pytać, gdzie masz rodzinę :wink: A wiesz, że drugą miejscowością, do której mieliśmy jechać, było właśnie Stronie Śl.?

Noszzzz, jeszcze faktycznie byśmy trafili do rodzinki :roll: :wink:

 

Jeszcze na miejscu muszę spytać gdzie jest to miejsce z fotki trochę wyżej. Pewnie nie wiesz co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry - przyszedłęm nadrobić zaległosci :D
Ahaaaa. Jakbym się nie opomniała to byś nie przyszedł z własnej woli. Ściągać Cię musiałam :evil: :wink:

 

Ale fajnie, że wpadłeś, bo u mnie zima w dzienniku :lol: dla ochłody po Twoich przebojach z piecem i sauną w domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuje ze nadrobiłem :D

skończyłem tu ?? ;)

http://images41.fotosik.pl/174/27af8f2fcd516345med.jpg

Czy nieśmiało mogę zapytać na jakiej dacie jesteśmy :D

Chyba oglądanie :wink: , bo gdybyś czytał, to tuż nad zdjęciem pisało to:

Tak nasza budowa wyglądała od strony ogrodu, gdzieś w okolicy ferii, roku 2008. Trzeba było uwiecznić tę odrobinę śniegu, która wtedy spadła :wink: żeby było widać, że mury ujemne temperatury wytrzymały :wink:

....

Dobra, masz wybaczone :wink: :lol: Zaglądaj jak dzieciaki dadzą Ci chwilę wolnego :wink: i Dosię pozdrów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to często bywa z planami, niestety... :wink:

Dobrze, że jednak spontan wychodzi, bo inaczej to nic, tylko włosy z głowy rwać. :lol:

 

Secam - i ode mnie Dosię pozdrów, proszę, dobrze? :D

Często o Was myślę. :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...