Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oj tam, jak się raz nie wypluskasz to tyż przeżyjesz :lol: , pod namioty nie latałaś?

Ano nie :wink:

Ale jakoś przeżyję. Już mi się chce spać, więc nie powinno być źle. Spadam, zeby nie przegapić snu :wink:

 

Dobranoc, pchły na noc, karaluchy pod poduchy, a szczypawki do karafki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sure, no tak wyszło :wink:

kaśka 73 dzięki, zaglądaj częściej, zapraszam:wink:

Megana, kiedyś ta kawka na pewno będzie, może nawet nie długo, ale wtedy to będzie tylko na tarasie, bez domu :wink: :lol: :lol: :lol: Kciuki trzymaj, żeby Duży w totka wygrał i żebym ja jakąś pracę dostała, to będzie szybciej :wink:

 

Dzień dobry :D

Wyspani?

 

Afrodyta, jak Wasza rura???

Nie wyspani :evil: :evil: :evil:

 

O 2-giej obudziłam się na siku i wiadomo co :evil: rury rozłączone :roll: I nie mogłam już zasnąć...

Nikt mi nie powie, że 2 kible w domu to za duży wydatek. Najlepiej jeszcze żeby były na innych pionach. :wink: :lol: :lol: :lol:

Przetestowałam na grypie żołądkowej parę lat temu. 11 osób /tyle nas wtedy mieszkało na 1 podwórku, w tym małe dzieci/ przez 2 tygodnie non-stop, używało 2 toalet, 1 wychodka i 2 nocników, i czasem jeszcze była kolejka.

 

Tak w ogóle to witam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się cieszę Depsiu. Ja pralki jednak mieć nie będę :(

W świetle nowych Niespodziewanych Wydatków, sprzęt owy musi pójść na dalszy plan :-? Tylko na jak długo? Jak długo ja wytrzymam na Frani?

 

Jesssoooo jak ja dzisiaj pójdę spać niewykąpana?! :o Nie zasnę :-?

 

A wyżymaczkę do Frani możesz sobie gdzies załatwić? :roll:

Nasza Frania ma taką gumową, wiesz, te dwa wałki i korba, bardzo przydatne urządzenie.

No i w świetle reumatyzmu - uważam, że koniecznie powinnas przyzwyczaić się do wykonywania "mokrych" prac domowych w rękawiczkach gumowych, i to takich długich, żeby chronić ręce przed wodą.

 

Dzień dobry! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się cieszę Depsiu. Ja pralki jednak mieć nie będę :(

W świetle nowych Niespodziewanych Wydatków, sprzęt owy musi pójść na dalszy plan :-? Tylko na jak długo? Jak długo ja wytrzymam na Frani?

 

Jesssoooo jak ja dzisiaj pójdę spać niewykąpana?! :o Nie zasnę :-?

 

A wyżymaczkę do Frani możesz sobie gdzies załatwić? :roll:

Nasza Frania ma taką gumową, wiesz, te dwa wałki i korba, bardzo przydatne urządzenie.

No i w świetle reumatyzmu - uważam, że koniecznie powinnas przyzwyczaić się do wykonywania "mokrych" prac domowych w rękawiczkach gumowych, i to takich długich, żeby chronić ręce przed wodą.

 

Dzień dobry! :D

Depsiu, tą wyżymaczkę mam w komplecie, ale jakoś boję sie tego używać :oops: Rękawiczki mam też, ale jakoś nie widzę różnicy. Ślepa jestem, czy co?

A jaką tą pralkę zamówiłaś? Taką jak chciałaś, czy inny model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko o jakich nieludzkich godzinach Wy wstajecie :o :o :o :p .

 

Ja wstaje o 7 szykuje synowi sniadanko i myk do lozeczka do 8.30 moge pospac. Wyjezdzam o 9.30 zeby na 10 byc w pracy. Przed praca w domu kompa juz nie wlanczam, bo nie mam na to czasu, dopiero w pracy zagladam. Rano zawsze zdazyc nie moge, tylko siebie ogarne i zwierzaki nakarmie.

Nigdy nie potrafilam wstac wczesniej zeby rano cos w domu zrobic, wole pospac, a porobic wieczorem, bo chodzimy spac grubo po polnocy.

Slubny wstaje o 6-7 w zaleznosci, o ktorej zaczyna prace.

 

 

ja tam nocny marek, ale nie cierpię spać długo

ale ja tam na 7 do pracy :)

 

ślubny wstaje ciut po mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nigdy o tym nie myślałam, zdjęc nie robiłam. Nawet fundamentów nie mam na fotkach ani stawiania pierwszych ścian :oops:

A teraz to tylko licze dni do przeprowadzki, w dodatku padła ładowarka od aparatu i jak już robie zdjęcia to komórką :oops:

I chyba najwazniejsze: brak talentu pisarskiego i podkrecania atmosfery :wink:

 

 

a może jednak warto swoje wspomnienia z budowy pisać?

a zdjecia jakiekolwiek mile widziane

 

przemyśl to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynka ładna :)

jak fajnie wygląda, gdy juz na działce jest - nie ważne, czy z prądem czy bez

 

odnośnie frani - uwielbiałam ją - ona jedyna spierała wszystkie brudy - białe skarpetki po praniu były naprawdę białe, a w automatach niet :(

 

a jak z rurą?

udało się w końcu ją przetkać?

 

 

 

 

ps. mnie też nie stać na pralkę, a się buduję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś moje podwórko wygląda tak

http://i929.photobucket.com/albums/ad136/Afrodyta77/IMG_2728-1.jpg

 

Ale na pocieszenie mogę się pochwalić motylkami, które chętnie do nas zaglądają. 3 sztuki sobie usiadły.Podobno tam, gdzie są motyle, jest czyste powietrze... :wink:

http://i929.photobucket.com/albums/ad136/Afrodyta77/IMG_2726-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie widze zdjęc. Chyba firma blokuje mi tę stronę na której wstawiasz fotki :evil:

(blokuja tez allegro i Naszą Klasę :-? )

Jak widzisz skrzynkę na działce, to powinnaś te fotki też widzieć. W dodatku są mniejsze i powinny się szybciej otwierać. Z photobucket-a są.

Spróbuj otworzyć stronke jeszcze raz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...