Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

cieszę się ale ledwo żyję a budowa śni mi się po nocach :o :o :o

nie ogarniam tej kuwety... mowi kot do kota idąc przez pustynię :D

:lol: :lol: :lol:

i nie Tobie jednej takie "koszmary się snią"

ja przez kilka tygodni nie spałam, jak 30 palet darmowych cegieł stało do zabrania i nie było czym :roll: :wink:

 

Kasiu , podoba mi się to o kotach :lol: :lol: :lol: :lol:

Afrodytko i co daliście radę zabrać te cegły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hihihi czekam na odpowiedź, a tu stronkę mi Megana 14-tąstrzeliła :lol:

Dzięki, dzięki :lol:

 

Tak daliśmy radę. Duży załatwił sprawę i to tak, że jak przyjechałam z pracy, to już było po fakcie :wink: Ale chyba ze 2 tyg. spać po nocach nie mogłam, albo budziłam się ze strachem w gardle, że ktoś "potrzebujący" je zwinie. Były ostreczowane i zabezpieczone do transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi czekam na odpowiedź, a tu stronkę mi Megana 14-tą [/color]strzeliła :lol:

Dzięki, dzięki :lol:

 

Tak daliśmy radę. Duży załatwił sprawę i to tak, że jak przyjechałam z pracy, to już było po fakcie :wink: Ale chyba ze 2 tyg. spać po nocach nie mogłam, albo budziłam się ze strachem w gardle, że ktoś "potrzebujący" je zwinie. Były ostreczowane i zabezpieczone do transportu.

 

Ooooo no to super, ten Twój Duży, to złoty facet :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie zaprzeczam :oops:

 

Już gdzieś to pisałam, ale powtórzę: Ja to go z gromnicą chyba szukałam, bo na zwykłą świeczkę, to za duża rzadkość :wink:

 

Dwie gromnice, jedna w jednej, druga w drugiej ręce :lol: :lol: :lol: :lol:

To pozdrów go od forumowiczki i pochwal :)

:lol: :lol: :lol: :lol:

Lepiej nie, bo nie lubi jak pisze na forumie :oops: Znaczy pozdrowić bym pozdrowiła chętnie, i pochwaliła też, ale jak ja mu wytłumaczę od kogo te pozdrowienia :roll: :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu wszystko prawie czytam Michałowi :)

Więc jest w temacie.

Zresztą to on mnie wciągnął na forum, bo czytał i czytał dzienniki, więc ja też zaczęłam :) :)

Akurat w tym temacie jesteśmy z Dużym odmiennego zdania. Szkoda, też bym mu coś chętnie poczytała :-?

 

Dobranoc, ide wygrzewać zatoki w łóżeczku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Ci jeszcze, bo będę miała wyrzuty sumienia :wink:

Przepis ziół na zatoki :

1.Przepis ( ale jak to się używa, to jutro napiszę, koleżankę musze w pracy zapytać )

3 x łyżka siemienia lnianego

2 x łyżka kwiatu bzu

1 x łyżka korzenia omanu

1 x łyżka melisy

 

2. olejek szałwiowy ( też pomaga)

 

3. Euphorbium - krople doustne

 

To są rady od mojej koleżanki z pracy jej i jej dzieciom pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Ci jeszcze, bo będę miała wyrzuty sumienia :wink:

Przepis ziół na zatoki :

1.Przepis ( ale jak to się używa, to jutro napiszę, koleżankę musze w pracy zapytać )

3 x łyżka siemienia lnianego

2 x łyżka kwiatu bzu

1 x łyżka korzenia omanu

1 x łyżka melisy

 

2. olejek szałwiowy ( też pomaga)

 

3. Euphorbium - krople doustne

 

To są rady od mojej koleżanki z pracy jej i jej dzieciom pomaga.

Mam nadzieję, że to do picia, bo jak napary, takie do wdychania na gorącej wodzie z ręcznikiem na głowie, to odpadną w przedbiegach. Nie mogę po takiej kuracji wyjść z domu przez 2-3 godziny. Nebulizator pod tym względem jest super sprawą. Robisz kurację, myjesz twarz i wychodzisz z domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że czytanie komentarzy przynosi korzyść dla zdrowia! ;)(np. te napary i inhalator na pewno pomocne, tylko warto sprawdzić, czy napary się pije, czy wdycha... :D )
Jedne tak, jedne tak. Dobrze jest ich nie mylić :wink:

 

Na kawę poniedziałkową i ciacho zapraszam :wink:

http://republika.pl/blog_tb_3926619/5833637/tr/246_kawa_i_ciacho.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również serdecznie.

 

Z naparami jest jeszcze opcja okładów :roll:

 

Zaraz mi się przypomina dowcip z kulkami na mole :lol:

 

Frodko - piękne widoki miałaś na wakacjach.

W Kudowie z basenem nie jest jeszcze tak źle. Czas Ci liczą od wejścia na basen do wyjścia z basenu, a we Wrocławiu liczą czas od wejścia do przebieralni do wyścia już z wysuszoną głową :( My na to rozbieranie i ubieranie z suszeniem tracimy jakieś 30 minut :( a ja i tak jeszcze potrafie wyjść z mokrą głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

W Kudowie z basenem nie jest jeszcze tak źle. Czas Ci liczą od wejścia na basen do wyjścia z basenu, a we Wrocławiu liczą czas od wejścia do przebieralni do wyścia już z wysuszoną głową

...

A widzisz, tego nie wiedzialam :oops: Może faktycznie wtedy przelicznik wychodzi inaczej. I poganiać dzieci nie trzeba. Duży idzie z synusiem, a ja z dziewczynami i zawsze jesteśmy spóźnione. Tyle, ze Duży stoi na widoku, zegarka pilnuje i w razie czego daje sygnały.... :wink:

 

Na kawę poniedziałkową i ciacho zapraszam :wink:

 

chętnie, chętnie.

Obrazka nie widzę, kawę juz piłam ale dla towarzystwa ciacho zjem :lol:

Znowu?! Obrazek z netu ściągnęłam i też nie widzisz? No nie dobrze, nieedooobrzeee...ale dobrze, że czytać i pisać na forumie możesz :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałam ogłoszenie, ze poszukują do biura. :lol: :lol: :lol:

Dzwonię, umawiam się, a na koniec dowiaduje się, że to firma niedaleko mnie. Sierść mi się zjeżyła na grzbiecie, bo tyle co się przez lata nasłuchałam o właścicielu, że ludzi traktuje jak bydło, że kobiety w biurze, to od k..w wyzywa :roll: No cham do kwadratu. I teraz to dopiero się boję :roll: :-? Żołądek mam w gardle. Ciekawe co powie Duży...

 

 

 

 

A teraz nutka optymizmu

 

Synuś mój powiedział "ja chcę zbudować takiego robota, że bedzie się wkładać do niego coś małego i on z tego zrobi pieniążek"

Zrób, zrób :D Mamusi się bardzo taki robocik przyda :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...