Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Frodzia, Ty zastanów się dobrze, czy chcesz takiej pracy.

Ja wiem, że kasa masakrycznie potrzebna, ale dasz się za to poniżać i wyzywać?

Bo że w pewnym momencie tak będzie, to pewne, zwłaszcza jeśli osobiście widziałaś "występy" chama wobec żony w miejscu publicznym.

Nie dałabym się poniżać - za żadne pieniądze, nigdy, choćbym miała beton gryźć i piaskiem popijać. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Synuś mój powiedział "ja chcę zbudować takiego robota, że bedzie się wkładać do niego coś małego i on z tego zrobi pieniążek"

Zrób, zrób :D Mamusi się bardzo taki robocik przyda :lol: :wink:

 

 

 

to może i ciociom forumowym takiego robota by zrobił ??? :)

 

 

odnośnie zakładu - może nie byłoby tak źle

 

a chrzestnemu gratulujemy i zyczymy ... trzymania się za kieszeń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Kurcze co Wy robicie, że się przeziębiacie ??

Trzeba jasno powiedzieć - nadeszła pora cieplejszych gaci, skarpetek i długich spodni. No niestety już mamy wrzesień.

 

Frodka - nieźle Twój synek kombinuje :D Pewnie w ten sposób chciał mamie pomóc ? Czy na coś zbiera ? Dzieci mają świetne pomysły !

 

Trzymajcie się zdrowo. Nawcinajcie się czosnku, cebuli i miodu i do łóżka wygrzewać się.

 

Polecam:

obrane

2 główki czosnku

4 duże cebule

zmiksować i do tego dodać ok. 4 łyżek miodu ( próbować czy nie za słodkie)

włożyć do 1 malutkiego słoika a resztę do dużego słoika i te dwa słoiki do lodówki. Codziennie zażywać 1 łyżeczkę od herbaty z małego słoiczka a jak się skończy to przełożyć do małego z dużego.

Pomaga.

A i zażywać do późnej wiosny.

No i najważniejsze - z dziećmi się dzielić !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inwestorek uwielbia cebule i sok z cebuli wcinać

często mu to robię :)

 

ale on uwielbia wszelkie warzywa i owoce

poza tym nie jest wychowywany w cieplarnianych warunkach :D

a to procentuje :)

 

ale on z tych - odpukać - w ogóle nie chorujących

ma to po mamie :)

 

ale za to mąż często wszystko łapie :( muszę go wtedy odsuwać od dziecka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry. ryśka ma rację - cieplej ubierać się trrzeba, jak patrzę na laski w klapeczkach o 7 rano kiedy jest jakieś 9 stopni - to aż mi ciarki przechodzą po plecach, fakt że teraz jest ciepło ale ja tam wole przewewne adidasy niż marznąć w dupę a łądnie wyglądać :D

 

 

w ciągu dnia jest ciepło, ale jednak nad ranem czuć chłód :(

 

w sandałach nie chodzę do pracy, no bo głupio się czuję, gdy inni już tak cieplej ubrani

ale w niedzielę czy popołudniami to ja jeszcze pomykam w sandałkach :)

gdy chłodniej, też potrafię w krótkim rękawku polatać

 

i widzę, ze moje dziecko identycznie - gdy inne dzieci są poubierane i pozapinane przez mamy pod samą szyję, to mój się rozbiera do podkoszulka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny! Całe rano byłam na zakupach. Jejku, jakie to myślenie, co, komu, kiedy, za ile i ile jest męczące. Jeszcze mi 1 książki do 4 klasy brakuje. :roll: Tak, tak, połowa września, a ta o brakującej książce... nauczyciel stwierdził, że ma być, a moja księżniczka, jak zwykle nieprzytomna w tym czasie była :roll: :-? Pewnie wiecie ile trzeba drobnicy nakupować, żeby na żarcie 200 zeta stracić.

Wyrąbana jestem, obiadu nie ma, a jak będzie tylko makaron z sosem z torebki.

Za chwilę zabiorę się za szafy dzieci i polecą wszystkie za małe, niedoprane, niesezonowe i niepotrzebne ciuchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...