Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć dziewczyny! Całe rano byłam na zakupach. Jejku, jakie to myślenie, co, komu, kiedy, za ile i ile jest męczące. Jeszcze mi 1 książki do 4 klasy brakuje. :roll: Tak, tak, połowa września, a ta o brakującej książce... nauczyciel stwierdził, że ma być, a moja księżniczka, jak zwykle nieprzytomna w tym czasie była :roll: :-? Pewnie wiecie ile trzeba drobnicy nakupować, żeby na żarcie 200 zeta stracić.

Wyrąbana jestem, obiadu nie ma, a jak będzie tylko makaron z sosem z torebki.

Za chwilę zabiorę się za szafy dzieci i polecą wszystkie za małe, niedoprane, niesezonowe i niepotrzebne ciuchy.

 

 

no to sporo dzisiaj narobiłaś się :o

i jakie jeszcze wielkie plany

 

 

ja też muszę w szafach posprzatac i może w końcu co nieco powywozić już do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frodka dzielny pomocnik Wam rośnie i prądu się nie boi ?

 

Nasza pralka też chora ( :D ) ale na razie jedziemy dalej na niej - ja sie śmieje że nasza puszcza w szwach :lol:

A co z Waszą - naprawili ?

 

a smaczne jest ???

Smaczne, smaczne, tylko trzeba w odpowiednim momencie jesć, nie za późno, nie za wcześnie :D

 

Syrop z cebuli też u nas wchodzi w jadłospis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się za "siurkontrol" biorę już od dłuższego czasu. Tylko pogoda za dobra była. Teraz już będzie coraz chłodniej, to letnie ciuchy można eksmitować.

 

Ryska pralka dostała bezwarunkową eksmisję i teraz piorę Francyją. Wirówkę mam w rękach a płuczę we wanience od dzieci /jeszcze po mnie jest :roll: :lol: / A Synus prądu się boi, bo go pokopało jak miał 2,5 roku. Ale za to roboty przy tatusiu sie nie boi wcale

 

Syrop z cebuli robi Duży i dzieciom daje, ja nie tknę. Miód też w ostateczności ruszam. Za to czosnek dzieciom przemycam w sosie tzatziki domowej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko!

 

Dzis w dobrym humorze wstałam :D

 

Zamieszania miałam po południu, że hej.

Miałam robić porządki u dzieci w ciuchach, ale szwagierka mnie odwołała, bo przyjechał transport ciuchów do kupienia :lol: :lol: :lol: Se nabyłam 2 aliganckie tuniki, Córci bluzę z kapturem i Synusiowi 2 bluzki z krótkim rękawem. Później biegiem kolacja, dokończyć przebieranie jednej szafy /coś mnie tknęło, żeby nie wywalać wszystkich na raz-czyżby intuicja?/ i na aerobik :lol: :lol: :lol:

 

Po pierwszej godzinie ćwiczeń nic, absolutnie nic, mnie nie boli :D Nawet wstałam parę minut wcześniej niż "na ostatnią chwilę" :wink: Na razie ze 20 babek w różnym wieku było. Od 20-tek, po 60-ki, dzieci też takie z gimnazjum. I się zapisałam na aerobik na miesiąc. Ino dresu porządnego nie mam, aby taki 3/4. A to, jak będzie zimniej, to brrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na aerobic chodzić fajna sprawa :)

ja chodziłam w zeszłym roku - w tym roku niestety nie daję rady :(

ale odbiję sobie po przeprowadzce :D

 

a z szafą miałaś intuicję :)

no i zakupy przy okazji się trafiły :) - a to zawsze humor poprawia :)

 

 

 

 

 

 

 

:o

Zawstydziłam się normalnie! :o :oops:

Wy o takich szczegółach tutaj z sypialni, że szok! :lol:

 

 

a musi to być z sypialni ??? :D :D :D :D

 

 

 

dzień doberek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frodzia, Ty zastanów się dobrze, czy chcesz takiej pracy.

Ja wiem, że kasa masakrycznie potrzebna, ale dasz się za to poniżać i wyzywać?

Bo że w pewnym momencie tak będzie, to pewne, zwłaszcza jeśli osobiście widziałaś "występy" chama wobec żony w miejscu publicznym.

Nie dałabym się poniżać - za żadne pieniądze, nigdy, choćbym miała beton gryźć i piaskiem popijać. :roll:

Nie wiem czy chcę wogóle za biurkiem. Poniżać się nie dam, bo AŻ TAK mi na tej robocie nie zależy. Potrafię też mieć niewyparzony jęzor. Ale jak trochę popracuję, to mi się CV poprawi. Zobaczymy czy się nadam :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zakupy przy okazji się trafiły :) - a to zawsze humor poprawia :)

Taaak, żeby jeszcze tej kasy na zakupach mniej ubywało... :roll: :wink:

 

Cześć :D

 

Aaaaa spełniłam własnie marzenie Synusia. Przyjechał do przedszkola i pocałował klamkę :lol: No wniebowzięty wręcz był :roll: :wink: PIERWSZY I JESZCZE PRZED PANIĄ. Musiałam isc po klucze do sprzątaczki /mieszka na przeciw przedszkola/ bo siedzieli byśmy 20 min. pod drzwiami :roll: :D

Jak niewiele wysiłku potrzeba, by dziecku sprawić radość... :lol: :lol: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...