Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, doberek.

Oczywiście trzymam kciuki na 10. No troche przed i po :)

Ale u Was Frodko się dzieje :o Ja bym tego nie ogarnęła.

 

Kler to tylko umie kase liczyć - na pogrzebie cioci ksiądz zwrócił uwagę że za bogate wieńce a za mało na msze :evil: :evil: :evil: - brak słów!! Staram się od nich jak najdalej.

 

A z tym na Ty z szefem to nie fajna sprawa :( Coś mi się nie bardzo widzi współpraca z takim typem :roll:

 

Jeszcze raz powodzenia na rozmowie no i jestem myślami z Tobą, co by się udało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO DZIEWCZYNKI! PIJEMY!!!!!

 

http://www.mhsi.pl/alkohole-polki1.jpg

 

Dostałam pracę!!!!!

 

Mało, że dostałam, to jeszcze za konkretną kasę :lol: :lol: :lol:

 

Zaczynam od wtorku :lol: :lol: :lol:

Będzie duuuużo mniej czasu na forum :(

 

A czemu tak późno? Bo zdążyłam zaliczyć jeszcze fotografa i 2 "Medycyny Pracy". I stopem wracałam do domu, kombinując, kto odbierze Synusia z przedszkola, a jak odbierze, to gdzie przechowa, bo klucze od domu są u mnie w torebce :roll: :wink:

 

Na dziś mam dość wrażeń...jestem padnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem pojadę i powiem temu u mnie, że mam inną robotę :wink:

Poinformuję opiekunkę, że zaczyna w poniedziałek :wink:

 

I...........DZIĘKUJĘ, WASZE DOBRE MYŚLI BARDZO SKUTECZNE SĄ :lol:

 

http://magiakrzyzykow.blox.pl/resource/dziekuje.gif

 

Ale po co bedziesz jezdzic? Przeciez on nie gwarantowal Ci na 100% pracy, w razie gdy zadzwoni to wtedy grzeczni go poinformujesz, ze sie spoznil.

 

Afrodyto napisz cos wiecej o pracy, w jakich godzinach i co to za branza chociaz? I daleko bedziesz dojezdzac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę chwile odpocząć....przy kompie :wink:

 

Meg dojeżdżać będę 12km. Albo autobus, albo auto. Zależy jak się bedę wyrabiać z zakończeniem dnia. Praca raczej od 9 do 17 + soboty. Branża chemiczno-kosmetyczna, stanowisko...dobra pochwalę się - kierownik :oops:

 

A do tamtego chyba zadzwonię, po co będę szukać gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D

 

A teraz lecę obiadek naszykować. Dzisiaj prażuchy /prażonki/ wszyscy uwielbiamy :wink:

No i trza chałupę ogarnąć, bo przez zamieszanie ze spotkaniami i wyładowany akumulator mam zaległości w sprzątaniu :oops: Że o drzewie na zimę nie wspomnę, co je muszę znieść...

 

 

 

 

Dziękuję Wszystkim :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...