Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

piszcie piszcie kochane o tych telefonach a ja sobie coś wybiorę :oops:

tak będzie szybciej

 

Afrodytkęi oszczywiście pozdrawiam

 

Myślałam o Noki, ale Pan w salonie powiedział, że strasznie się ich aparaty pogorszyły jakościowo, więc wybrałam Sony, poprzedni aparat też miałam sony i już się przyzwyczaiłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://farm4.static.flickr.com/3196/3147039671_ac7c2dafee.jpg

 

Ja Wam Dziewczynki przyniosłam uśmiech i słoneczko w podziękowaniu, że pod moją nieobecność tutaj zaglądacie :lol:

 

Co do telefonów, to ja się kompletnie nie znam. Jak musiałam wybrać, to obojętnie jaki byle płaski i Nokia. Sms-ów nienawidzę pisać i zwykle nie mam czasu na takie pisanie, wolę zadzwonić.

 

Uprzejmie donoszę, że mam na paluszkach piękne tipsy i paluszki owe nie bolały tak, jak za pierwszym razem. :lol:

 

A donieść muszę również,że Duży musiał wziąć wolne do końca tygodnia, bo Synuś nam się pochorował, a opiekunka nam zaznaczyła już wcześniej, że chorym nie będzie się zajmować. A Duży był boleśnie uświadomiony, że nie ma bata, abym ja wolne brała w najbliższych miesiącach.

Tak więc moje panie, przyjeżdżam z pracy koło 19-tej i......................mam ciepły obiadek na kolację :lol: Zaczyna mi się podobać taki podział obowiązków :lol: :lol: :lol:

Ale w związku z tym, że Synuś jest chory, to nie pojadę na chrzciny w tą sobotę. Trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I śpieszę poinformować, że pralka już 2x prała i całkiem dobrze jej się to udaje. A co najważniejsze - pierze za mnie :wink:

 

I jeszcze 1,5tyg. szkoleń i przygotowań i zostanę sama na swoim stanowisku :-?

 

No i zostałyśmy we 3 kobitki. Ja i te dwie fajne. Bliźniaczka przyszła we wtorek do pracy /po uprzednim piątkowym zwolnieniu się i sobotniej deklaracji, że będzie pracować/ tylko po to, aby Kierownik Regionalny usłyszał jakie my /3 Kierowniczki/ jesteśmy "beee" i ona się zwalnia.

Szczerze mówiąc, to aż mi ulżyło, a i dziewczyny powiedziały, że lepiej ,jak jej nie ma. Nawet doszły do wniosku, ze celowo popełniała błędy, bo na aż taką niekumatą na prawdę nie wyglądała.

 

Pozdrawiam serdecznie i trzymajcie za mnie kciuki, bo nie długo zostanę sama...

 

Spadam popracować w domu, bo Duży na posterunku stoi, i składać pranie rozkazuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Przeczytałam Twój dziennik - i choć zdjęć paru nie widzę - bardzo mi sie podoba Twoje zmaganie z budową.Jestem pod wrażeniem ogromu prac, które wykonujecie sami. Nie wiem czy zdecydowałabym się na budowę, gdybyśmy tyle prac musieli wykonać sami - na 100% nie... i nie jestem odosobniona... Tym bardziej Was podziwiam i trzymam mocno kciuki. Na pewno będę do Ciebie zaglądać. Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...