Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No tak prawie.....jak w reklamie.....kaszel mi został :wink:

 

Ale zatoki bolą w postaci migreny :evil:

 

Dla rozrywki "bezmózgowej" układam sobie meble w wirtualnym domku. Oczywiście z zamiarem wstawienia fotek do dziennika.

 

Ładnych kilka wersji chodzi mi po głowie, więc bedzie co ogladać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrodytko, przyszłam się przywitać. Przejrzałam Twój dziennik. Chylę czoła trudom budowy i zmaganiom z wodą.

Ale zdjęcie inwestorki w kiecce i kaloszach - rewelacja. Moim zdaniem 5 pkt na 5 możliwych.

Pozdrawiam. Będę zaglądać częściej :wink:

Witam i zapraszam częściej :wink:

 

Choć dziennik to pewnie już w czeluściach głębokich zaginął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się teraz zastanawiam, skąd ludzie mają tyle czasu na klikanie po pracy. Ja już kompletnie nie mam kiedy do kompa usiąść, a co dopiero poczytać dłużej i coś kliknąć.

 

Jejku dziś Dużego wysłałam do Szwagra na urodziny. Ja z dziećmi zostaliśmy w domu, bo jeszcze resztki wirusów w nas siedzą a Szwagierek po operacji jest więc wiadomo...

To mogę sobie poklikać....se pofolguję.....kuchnia odłogiem leży, a co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło przeczytać, że w sprawie domu coś planujesz, ja już myślałam, że praca tak Cię wciągnęła, że dom "przegrał" :lol:

a czas - nigdy go nie ma tyle ile by się chciało :wink:

Nie......domek nie przegrał, ale priorytety się trochę poprzestawiały....w końcu trzeba na ten domek zarobić, no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się teraz zastanawiam, skąd ludzie mają tyle czasu na klikanie po pracy. Ja już kompletnie nie mam kiedy do kompa usiąść, a co dopiero poczytać dłużej i coś kliknąć.

 

Jejku dziś Dużego wysłałam do Szwagra na urodziny. Ja z dziećmi zostaliśmy w domu, bo jeszcze resztki wirusów w nas siedzą a Szwagierek po operacji jest więc wiadomo...

To mogę sobie poklikać....se pofolguję.....kuchnia odłogiem leży, a co!

 

Ja klikam poznym wieczorem kosztem snu :roll: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mamik, chciałoby się już, ale możliwości brak. Wiadomo - kasa :-?

Duży coś ostatnio przebąkiwał o kredycie, ale ja nie mam umowy na stałe. I raczej się nie zanosi na szybką zmianę :-? Choć właśnie teraz możliwości kredytowe są konkretne, a i na budowie sporo zrobione, i działka uzbrojona...

 

Chciałoby sie już mieszkać, oj chciało........choćby w tylko otynkowanych ścianach......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się teraz zastanawiam, skąd ludzie mają tyle czasu na klikanie po pracy. Ja już kompletnie nie mam kiedy do kompa usiąść, a co dopiero poczytać dłużej i coś kliknąć.

 

Jejku dziś Dużego wysłałam do Szwagra na urodziny. Ja z dziećmi zostaliśmy w domu, bo jeszcze resztki wirusów w nas siedzą a Szwagierek po operacji jest więc wiadomo...

To mogę sobie poklikać....se pofolguję.....kuchnia odłogiem leży, a co!

 

Ja klikam poznym wieczorem kosztem snu :roll: :lol: .

 

Od kilku lat cierpię na chroniczne niewyspanie, nie ma mowy abym cokolwiek robiła kosztem snu. Jakoś Duży nie narzeka.....hihihihihi

Dziś na przykład miałam wolne. Wstałam o 6.20 naszykowałam papu Dużemu do pracy i córce do szkoły i wio z powrotem do łóżeczka dospać jeszcze ile się da.

Takie miałam spanko, ze nie słyszałam jak Synuś wstał z łóżka, ubrał się i jadł śniadanko :oops: Ale dobrego mam Synusia....."nie chciałem Cię budzić mamusiu" tak mnie rano przywitał :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na przykład miałam wolne. Wstałam o 6.20 naszykowałam papu Dużemu do pracy i córce do szkoły i wio z powrotem do łóżeczka dospać jeszcze ile się da.

Takie miałam spanko, ze nie słyszałam jak Synuś wstał z łóżka, ubrał się i jadł śniadanko :oops: Ale dobrego mam Synusia....."nie chciałem Cię budzić mamusiu" tak mnie rano przywitał :wink: :D

 

jaki słodki http://forum.blizniaki.net/images/smiley_icons/brawa.gif

Mam nadzieję, ze tez tego doczekam. I może jeszcze kawy do łóżka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Kochani!

 

Wszystkiego, co dobrym się zwie na te święta cudowne, zdrowia, łaski Bożej, szczęścia i tego, abyście zawsze mieli wokół siebie kochającą Rodzinę.

Samych jasnych dni życzy Wasza DPS.

 

http://www.thebscorner.com/archives/Merry%20Christmas.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...