Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tylko Emilia ma 139m2, pozostałe projekty mają do 120m2. Jak myślicie, na czym się skończyło?

Ja bym obstawiał Słoneczko ale to czysty strzał w ciemno ;) ;) ;) :D:D:D

 

p.s Ale ty lubisz trzymać w niepewności

 

Tylko Emilia ma 139m2, pozostałe projekty mają do 120m2. Jak myślicie, na czym się skończyło?

 

jak to na czym???

Obstawiam SŁONECZKO :wink:

 

:lol: :lol: :lol:

 

aż mi głupio w pracy , bo micha mi się cieszy do monitora :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zwłaszcza, że mieszkając na typowej wsi, gdzie sklepy daleko, obowiązkiem jest duże zaplecze..

 

U nas nie bedzie żadnego budynku gospodarczego i wszystko ma się zmieścić w piwnicy. Przecie gdzieś te wszystkie rowery, kosiarki, narzędzia, leżaki, słoiki, zapasy itp. muszą mieć swoje miejsce. Dlatego jest jak jest :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z gospodarzczych konstrukcji na zewnątrz mamy tylko śmietnik i drewutnię (gdzie na pewno zmieszczą się jakieś taczki, czy grabie, ale w małych ilościach). To podpiwniczenie jest w 1/2, ale miejsce na wiele potrzebnych zakamarków, od garażu na 2 samochody i kotłowni do półek na wino, zakupy, pralni... btw, jeśli masz pralnię w piwnicy, nie zapomnij o "wrzutni" na rzeczy do prania. My sobie coś takiego zainstalowaliśmy w łazience, swojsko jest zwane "gaciolotem"... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, o wszystkim pomyślałam, ale nie o tym :oops: Pralka i owszem ,będzie w piwnicy, ale po prawej na dole rzutu przyziemia, a łazienka jest na górze mniej więcej po środku garażu :roll: Musiałabym sie nieźle nagimnastykować, żeby Duży to przetrawił. Ale o praniu i łazienkach póżniej :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sobie coś takiego zainstalowaliśmy w łazience, swojsko jest zwane "gaciolotem"... ;)

 

Gaciolet u nas też będzie :) podoba mi się - gaciolet :lol: :lol:

Rura pionowa w dół od nas z garderoby przez schowek na parterze do pralni na dole i ... pralka otwierana z góry z ciągle otwartą klapą - hmm... :roll:

Oj będą gacie lecieć - z poddasza do piwnicy, tylko żeby huku na dole nie robiły :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...