Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

Tomku, z tym korzystaniem z aparatu to różnie bywa. Ale będę miała na uwadze. Ładowarkę mam OKTAN MAX i do tego były 4 akumulatorki w komplecie. Bardzo miła, już znajoma, pani fotograf mi poleciła, więc jej ufam. Od lat się tam zaopatruję, jak i w klisze, tak i inne potrzebne artykuły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chyba bez szaleństwa :(

 

"Ta duża, murowana otwierana jest dla Państwa na specjalne okazje. Może wygodnie pomieścić do osiemdziesięciu weselnych czy urodzinowych gości. Mała gospoda zaprasza wiosną i latem codziennie od 10:00 do 21:00 a od listopada do kwietnia w soboty i niedziele od 11:00 do 18:00."

http://www.sielska-zagroda.pl/index.php?cmd=17&typ=p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, z tym korzystaniem z aparatu to różnie bywa. Ale będę miała na uwadze. Ładowarkę mam OKTAN MAX i do tego były 4 akumulatorki w komplecie. Bardzo miła, już znajoma, pani fotograf mi poleciła, więc jej ufam. Od lat się tam zaopatruję, jak i w klisze, tak i inne potrzebne artykuły.

 

Taka?

http://www.allegro.pl/item1009878222_szybka_solidna_ladowarka_oktan_max_rm_01_aa_aaa.html

 

Przy częstym korzystaniu z akumulatorów.... wymień ją... Mały prąd, brak jakichkolwiek zabezpieczeń ładowania etc. U mnie ładowarka jest w użyciu prawie co tydzień i zakup lepszego modelu bardzo szybko się zwrócił. Akumulatorki trzy letnie są jak nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie identyczna /napisy w innym miejscu/ to bardzo podobna.

 

Ale u mnie ładowanie w najgorętszym okresie to raz na miesiąc. Po 2-óch latach akumulatorki trzymają w zależności od używania zoom-u do max kilkunastu dni.

Powiem inaczej machnęłam fotek jakieś 2500-2800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee detalistka ;) :D W takim razie nie zmieniaj :) Od 2003r (pierwsza cyfrówka) mam zapisane w dwóch kopiach ok 15tys. zdjęć czyli jakieś 40GB danych :)
:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Eeeeeeeenoooooo....z kim ja się tu zadaję.....

 

Właśnie tak mi powiedziała pani fotograf, na takie potrzeby w zupełności wystarczy taka ładowareczka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzwoniliście może do zagrdy czy jest jutro czynna i do której, czy tak w ciemno jedziemy ;)

 

Czynna, czynna:D, ale do której....

 

Dowiem się jutro, bo nie mogę się dodzwonić i dam znać

 

Czynne do 20-tej, max do 21-szej.

 

A dla nas do 22-giej starczy?

Mam nadzieję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się!

 

Znów łącze nawala....

 

Chciałam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za wczorajsze spotkanie.

Jesteście fantastyczni:D

 

Pogoda dopisała, chyba wszyscy się modlili na kolanach, żeby tak słoneczko świeciło:D.

Pstrąg faktycznie przepyszny, miejsce dla dzieci rewelacyjne i w ogóle bardzo ładnie w tej Zagrodzie jest.

 

Dzieci pytają kiedy znów tam pojedziemy...

 

Było na prawdę super, ubawiłam sie, uśmiałam. Dziękuję

 

Rysko, Megano, TMK-u, secamku, Dosiu, Kaśko73, trabi-wrc, i wszystkim "połówkom", że dojechaliście, bo dzięki temu była nas spora gromadka:D Nie licząc dzieci nawet.

 

Aniu, mamiku, lakuszu szkoda, że Was zabrakło:( następnym razem się uda:)

Edytowane przez Afrodyta
o czymś zapomniałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

fajnie, ze spotkanie się Wam udało. Ja tym razem nie mogłam, Byłam z moim tatą. Dzisiaj też spędziłam z Nim cały dzień. Korzystam z tych chwil, kiedy jest z nami. Oby Pan Bóg okazał się dla nas łaskawy, i dał nam tych chwil jak najwięcej.

Ale na następne spotkanie postaramy się przybyć.

Afrodytko a jak Twój tatuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się!

 

Rysko, Megano, TMK-u, secamku, Dosiu, Kaśko73, trabi-wrc, i wszystkim "połówkom", że dojechaliście, bo dzięki temu była nas spora gromadka:D Nie licząc dzieci nawet.

 

cześć Gospodyni :)

 

Dziękuje baaardzo za przemiłe towarzystwo i jak już wspomniałaś, czekamy na więcej :) Przy okazji, co robimy z fotkami? Na FM czy przesyłamy sobie na maila? Wczoraj rozmawialiśmy o nowych pomysłach forumowych i wolałbym się nie wychylać z pakowaniem tutaj zdjęć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

no wiedziałam, że będzie fajnie :(

usprawiedliwiam się od razu - w piątek mieliśmy niespodziwane zalewanie ław - pomimo wcześniejszych deklarazji, że beton leją też w soboty, w piątek w południe okazało sie, że jednak nie da się i albo w piątek albo w poniedziałek:mad:

tak więc w piątek była akcja-beton, ściąganie kierownika do sprawdzenia zbrojenia, a tu jakieś podkładki, a tam coś innego ...

ech ... szkoda gadać

ale miło czytać, że spotkanie udane, bo to baaardzo dobrze rokuje na kolejne spotkania :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następne spotkanie również się piszę !!! :D

 

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a010.gif

Mnie tez proszę wpisać na nową listę http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/s065.gif

 

Totarłam na FM dopiero teraz :)

Oczywiście nam również było bardzo, bardzo miło Was wszystkich spotkać, poznać, porozmawiać.

Na następne spotkanie również się piszę !!! :D

 

Co do zdjęć to po uświadmieniu przez TMK poproszę na maila :)

A co za rozmowy były po zdjęciach - ominęło mnie chyba :(

Ja swoje wstawię do albumu z hasłem i podam wam linka i hasło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Złapałam łącze, ale otwieranie jakiejkolwiek stronki to istny koszmar.

 

Jakby co, to ja chcę fotki na mejla. Te kilka moich bedzie jak się uporam z netem.

 

Nie widzi mi się kontynuowanie dziennika na tym forum, niestety, ze względu na nowy regulamin...

 

Nie macie wrażenia, że to spotkanie jakby za krótkie było? Taka fajna atmosfera, jest do przeniesienia koniecznie na imprezę z resetem;)

 

To kiedy powtórka? Listę już należy otwierać? Czy poczekamy na ciepełko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...