Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobry - nie dobry ten dzień dzisiejszy.

 

Od rana pada, dzieci w domu, bo chorawe, wczoraj u medyka były.

Chłop na wygnaniu.

A po tym jak czytam, że BK pięknie wchłania wilgoć, czyt. deszczówkę, coraz mniej mi się chce go brać na mury.

 

Szukanie na forum czegokolwiek przyprawia mnie o mdłości.

A szukam morza informacji - ściana 2w czy 3w i z czego BK czy ceramika.

Chol..y można dostać.!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;):D

 

 

A ja tak dumałam jak u ciebie z tą piwnicą, ale ufff, że pompka problem ten załatwia.

 

Super, że lokal jest:wave: A nawet się nie obejrzysz, jak szybko miną te dni czerwca. ;)

 

Przykro mi Afrodyto, że tato już tak słabiutki i współczuję Tobie... życzę dużo siły, bo wiem jak to jest.

 

U mnie leje!!! Oberwanie chmury, mało tego błyska i grzmi a TV n jak zwykle czuła i już koniec oglądania, ja mam FM - nadrabiam zaległości dzisiaj, ale Misiek to telemaniak:bash:.

 

U mnie teraz znowu będzie pole ryżowez boku domu, bo zapowiadali w nocy obfite u nas opady. Szok! Zapewne nie wjedziemy pod dom autem. Makabra.

 

SKUŚ BABA NA DZIADA ABY NIE PADAŁO A SŁONKO BYŁO

Pozdrawiam Afrodyto i mam nadzieję, że już lepiej z szyją;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak dumałam jak u ciebie z tą piwnicą, ale ufff, że pompka problem ten załatwia.

Całe szczęście

 

SKUŚ BABA NA DZIADA ABY NIE PADAŁO A SŁONKO BYŁO

Pozdrawiam Afrodyto i mam nadzieję, że już lepiej z szyją;)

I żeby totolotek był łaskaw numerki skreślone losować:D

 

A szyja, cholera, wróciła dziś do stanu chorobowego:evil:

 

Fajnie, że wpadłaś. Dziś FM jakoś ucichło, wszyscy świętują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Afrodytko,

dzięki za odwiedziny w moich komentarzach, w których ostatnio bardzo cicho.

Nas na szczęście nie zalało, ani w bloku, ani mojej wsi. z moim tata nie jest najgorzej, ładnie wygląda, objawy udaru leciutko się cofnęły. wymaga naszej pomocy, ale jest chodzący i najważniejsze rzeczy załatwia sam. W poniedziałek skończył 61lat.

Przykro mi z powodu Twojego taty, oby tylko nie cierpiał.

Zazdroszczę Wam koszenia trawy, nie sądziłam, że to może zająć 2-3 godziny, brr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, to dobrze, że woda Wam nie dokucza.

 

Ja też nie sądziłam, że tyle czasu zajmie koszenie, ale należy wziąć pod uwagę fakt, że teren nie jest równy a trawa tymczasowa.

Kiedyś mam zamiar nawieźć tam ziemi i pieknie wyrównać, i uwalcować. Wtedy będzie trawnik z prawdziwego zdarzenia.

 

A gdyby coś to wpisywać na listę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Afrodytko:D wpadłam z rewizytą, zaczęłam czytać , czytać Twój dziennik i wsiąkłam na dobre, jestem tak w połowie ale przeczytam cały:yes: jeśli pozwolisz to zostanę tutaj na dłużej, pozdrawiam:bye:
To wsiąkaj dalej, zapraszam. Będzie mi bardzo miło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłam się - kontynuuję więc tutaj.

 

Co z tego że mieliśmy bliżej niż Wy jak tłukliśmy się po dziurawym Wrocławiu ponad godzinę. A spotkanie może tutaj http://www.restauracjaorlegniazdo.pl/index.php?page=galeria ? Dla nas rewelacja jeśli chodzi o odległośc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Afrodyta, z tym spotkaniem, to będzie mały problem :(

Zaczynam chodzić na szkolenie co sobotę i niedzielę, aż do połowy lipca, tak więc nie dam rady :(

Na dodatek na początku lipca będziemy się przeprowadzać, więc roboty będzie dużo- bardzo dużo.

W związku z tym nie obiecujemy, ale jak damy radę, to wpadniemy się przywitać :)

Małgoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...