Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

A nie mówiłam, że podgonią tak z robotą ! Jeszcze chwila a strop będą układać :D

Z Was to normalnie tytany pracy ! "...idzie do przodu ...." powiedziałabym pędzi!

 

 

Tak piszesz o nowej przyszłej pracy to same plusy oprócz samego wykonywania pracy. A będziesz miała po pracy siłę wrócić do domu ? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak piszesz o nowej przyszłej pracy to same plusy oprócz samego wykonywania pracy. A będziesz miała po pracy siłę wrócić do domu ? :-?

Aż tak źle to nie będzie, ale boję się o kręgosłup i nogi, bo praca stojąca. A bardzo, bardzo ciężko też nie bedzie. Już tak pracowałam, to trochę wiem. A powroty do domu rowerkiem - super droga, nowy asfalt, prawie płasko i tylko 3,5km. Trochę tlenu się należy, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Kalu fotki będą nieco później.

 

Właśnie wróciłam z Chrzcin i wpadłam na chwilę, bo jutro, gdy z rana będę miała czas, to prądu nie będzie i nici z netu.

 

Drugi tydzień, gdy ja mam na popołudnie, to u nas w całej wsi prądu nie ma!!!!!!!

Jak pracowałam na ranną zmianę, to akurat prąd był, ale czasu niet...

 

 

Aha....pracę jednak zmieniłam. Jak miło być w domu przed dziećmi i ugotować obiad. I jeszcze zrobić coś na budowie, żeby Dużemu pomóc...

A najfajniejsze jest to, że do pracy mam 5min autkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

http://smyki.pl/domeny/smyki.pl/filipek2006r/upload/stajenka.jpg

 

Niech te radosne Święta będą dla Ciebie szczęśliwe,

niech przyniosą miłość, wiarę i nadzieję

oraz dużo, dużo dobrego, dla całej rodziny, w Nowym Roku,

 

życzy Zbigniew

http://www.emotka.pl/emotikony/swieta/88.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...