Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zachciankowe gawędy o budowaniu..


Recommended Posts

:oops: Nie miał być taki duży... ale tego za mało, tamtego za krótko i wyszło....

W miejscu gdzie opisałam kuchnie miała być jadalnia, tam gdzie pokój- kuchnia, gdzie gabinet pokój, gdzie salon - gabinet, gdzie jadalnia salon.

A Wyspa kuchenna między jadalnią a kuchnią miała być kominkiem na przestrzał... Ale stwierdziliśmy że za daleko ta kuchnia...

itrzeba było wszystko przesunąć...

Mamy sporo klamotów, babcia robi weki, garaż na dwa miejsca, pokój dla psów... I musielismy piwnice pod całością robić.. Przekonały nas zapewnienia architektów, że cena podpiwniczenia połowy a całości jest niemal taka sama...

A na tak małej i wąskiej działce auta trzebaby parkować w salonie koło kominka :o

Także mogłabym teraz zasypać połowe piaskownic Szczecina złocistym piaseczkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadza się, ale na obecną chwilę nie jesteśmy przekonani czy je wstawić, na pewno zrobimy nadproże- w przyszłości można będzie w tym pomieszczeniu zrobić schody i osobne wejście i mieszkanie na górę. Niegdy nie wiadomo czy nie bedzie trzeba wynająć czy cuś...

 

Zwierz nie chce spać w pokoju, suka co innego pierwsza koło łóżka..

Ale tak w środku nocy zwierzowi się steskni i skrobie delikatnie, bynajmniej nie nachalnie, wdrzwi żeby go wpuścić... Ale ciężko się wtedy zwlec z łóżka koło 3 kiedy najlepsze sny o budowaniu śnią się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sny o budowianiu, powiadasz? :D

 

A ja sama ciekawa jestem, gdzie nasz suk będzie chciał spać. Bo drewniany tarasik na pewno mu się spodoba, to wiem!

 

A jeśli chodzi o drzwi gospodarcze, to może lepiej nie mieć, z tymi chyba miałam największy kłopot, nic nie pasowało do reszty stolarki. Pół biedy, gdy ta stolarka jest w złotym dębie, łatwo coś wyszukać. Ostatecznie będą chyba takie, jak brama garażowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sny :D

Pewnie za parę miesięcy koszmary :D

 

Moje psy chwala sobie betonowe posadzki oraz chłodne kafle...

Ponadto wszelkiej maści doły świerzo wykopane pod świerkami (sic! mój ogród nie jest moją wizytówką)

Już je widze w chłodnej piwnicy w nowym domu... gdzie będą mieś wyjście na ogród..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Cię zagnało w tamte strony?

Odwiedź kiedyś koleżanke jak będziesz w Szczecinie :)

 

A kurcze faktycznie :o musialam obejrzec zdjecia 8) czesc kolezanko 8)

 

Zagnalo? najpierw staz a potem dostalam prace, to przytargalam meza i tak zostalismy :) Ale mamy mieszkanko w Mierzynie (w ktorym niestety nie dane nam teraz mieszkac) i marzy nam sie ziemia /dom w PL i tak szukamy, szukamy...

 

...btw. projektujesz ogrody??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek!8)

 

 

No i tu dla niewtajemniczonych:

http://lh5.ggpht.com/_zy4VjAILiyM/SmYsMleIExI/AAAAAAAADBU/ZVUgAD0TvWg/s144/P1000214.JPG

To jeden z członków rodziny który ma dość dzielenia pokoju z właścicielem... :wink:

 

Jejku! Jaka śliczna istotka! :D :D :D

 

Domek z super prostą bryłą i tarasem wewnętrznym to mój typ! Mam bardzo podobny domek, tylko w miejscu Twojego tarasu mam zimowy ogród. 8)

 

Wywóz m3 za 25 zł :roll: ...chyba drogo, biorąc pod uwagę to, że odsprzedaje tę ziemię dalej... :roll:

 

Ale ja to Twój-nieTwój ogródek chciałam zachwalić, bo taaakie właśnie kamienie mi się marzą... i taaaki właśnie wodospadzik po płaskich kamolcach zaprojektowałam sobie... i taaakie śliczne otoczaki tam są 8) ... i skąd, powiedz skąd się bierze takie śliczne płaskie kamienie i otoczaki??? :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...