Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kwiatowe przeboje dg10 *** KOMENTARZE***


Recommended Posts

Teraz tak szybko - cieszę się że załozyłaś komentarze - wpadne tu jeszcze nie raz!

 

...a wiec wpadłam!

Mała moja śpi a ja jestem....

 

po pierwsze nie widać twoich zdjęć z działką :(

 

po drugie Twoje przeróbki podobają mi się! a fajnym pomysłem jest to przejście do pokoju córki!

..ale potem macie w planach je zabudować?

to trochę bałaganu będzie prawda??

 

a pralkę będziecie mieli w łazience? czy w pomieszczeniu gospodarczym?

jak będziecie opalać / ogrzewać mieszkanie??

 

jaka macie powierzchnie działki? i w jaki sposób ustawiacie dom (wzgledem stron świata?)

 

macie kosztorys budowy? jestem ciekawa ile miej wiecej wynoszą koszty budowy takiego domu...

 

pozdrawiam

st_ella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie wiem co zrobić, żeby fotki działały :( czasem są czasem nie.

 

to przejście chyba zostanie, ale malutką przeniesiemy - jak już się nauczy sama spać :) a tam zrobimy albo pokój z komputerem (bo oboje z mężem korzystamy z niego prawie bez przerwy - albo myślę, żeby tam przenieść łóżko sypialniane a w sypialni kompa z jaką małą kanapą (tzn: taka dwupomieszczeniowa sypialnia :)

 

pralka będzie w gospodarczym, dlatego go trochę powiększyłam, tak żeby weszła. ogrzewać będziemy gazem, ale robimy kominek i w suficie będą poprowadzone takie rury, co będą dodatkowo dogrzewać łazienkę i naszą sypialnią, taką kratką pod sufitem.

 

działką mam około 1100 m - a dom będzie południową stroną do tych okien od salonu ( tak chcieliśmy, bo mogło być odbicie lustrzane )

 

co do kosztów-to nie mamy konkretnego kosztorysu, ale chyba Cię zaskoczę i powiem, że do etapu dachu, wyszło mniej niż mysleliśmy :)

 

a tak ogólnie to mamy wielkie nadzieję, że zamieszkamy i zmieścimy się w 300 tyś. i myślę, że jeśli buduję się w miarę rosądnie, (to znaczy bez jakiś mega udziwnień) taki jest mniej więcej koszt

 

pozdrawiam moją jedyną komentatorke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dobry wieczór

Widać już. No fajnie się zaczyna robić :)

Co do pracowni z której masz dom to się z Tobą zgadzam - mają świetne projekty. Szkodaaa tylko, że ja ich tak późno znalazłam:evil: dzięki linkowi od Ciebie w którymś dzienniku. Pewnie bym sobie też coś wybrała :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Masz czytaczki masz!!!

 

córa faktycznie bajkowa ;-)

kuchnia mi sie podoba..

 

mam poodbnie jak Ty stare zabytkowe rzeczy bardzo mi sie podobaja ale wydaje misie ze naprawdę trzeba mieć dobry smak zmysł i wiedziec czego sie chce od początku do końca aby urządzić mieszkanie w takim stylu...

a ja jestem zbyt chaotyczna i niezdecydowana.

zbyt praktyczna... i racjonalna.

 

wklejaj swoje inspiracje wklejaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Witam, właśnie podglądnęłam Twój dziennik :oops: No to po kolei co chce powiedzieć:

- układ pomieszczeń w domku fajoski i Twoje przeróbki też mi się podobają i myślę że po ich wprowadzeniu jest lepiej,

- superowy taras, też mi by się taki widział! I ta fotka tarasu to taka baśniowa troszkę wyszła. Czy te drzewa naokoło wszystkie zostaną? Bo naprawdę cudowny klimacik robią :wink:

- kuchenne inspiracje zaje...fajne znaczy się! :o :o Twoja kuchnia też zapowiada się że tak powiem smakowicie (zazdraszczam spiżarki) :roll:

- ładny kolor okien, podoba mnie się ;]

- inspiracje pokoi boskie! :o niektóre już widziałam inne nie więc sobie zapisuje :D szczególnie wymiękłam przy tym pierwszym zdjęciu niebieskiej sypialni PIĘKNA! :o chcę taką kiedyś u siebie! w ogóle niebieski to taki niesamowity kolor! :wink:

- w kwesti podłogi nie pomogę bo sama mam mętlik w głowie co lepsze parkiet czy panele? :o Ciekawe na co sie zdecydujesz... 8)

- najpiękniejsze płytki jakie znalazłaś są rzeczywiście piękne! Koniecznie napisz co to za płytki, skąd, gdzie, za ile...wiem, wiem dużo pytań ale ciekawska jestem i zauroczona nimi na maksa :wink:

Sie rozpisałam. Ale podsumowując: jak narazie podoba mi się wszystko co tu pokazujesz, więc dodaję dziennik do obserwowanych :D będe podglądać 8) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

- no mi się wydaje, na moje subiektywne oko, że rzeczywiście po przeróbkach jest lepiej

- drzew naokoło tarasu niestety bedzie trochę mniej, ale pozostanie zielono :)

- nad kuchnią to jeszcze się trochę wacham, znaczy układ na bank taki, ale nie wiem czy tego drewna trochę nie rozjaśnie, bo boję się, że bedzie za ciemno

- okna są ciekawe, w sumie jestem zadowolona- bałam się trochę koloru, bo nie byłam przekonana, a to był jedyny z palety, który w pełni pokrywał się z roletami

- no sypialnia niebieska jest cudna- w poprzednim mieszkaniu takie kolory miałam i teraz zamierzam powrócić do tych błękitów :)

- płytki to vives ceramica - hiszpańskie

http://www.domzbajki.pl/vives-entretela-cachemira-sari-turquesa-20x50-p-7776.html

dekor dość drogi, ale płytki podstawowe w przystepnej cenie

 

MIŁO MI BARDZO, ŻE MNIE ODWIEDZIŁAŚ

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...