Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kwiatowe przeboje dg10 *** KOMENTARZE***


Recommended Posts

  • 4 weeks później...

witam

pooglądałam sobie i poczytałam Twój dziennik. Domek świetny, też myślałam o tej pracowni, ale jakoś nie mogliśmy się zdecydować na projekt. Wybraliśmy inny i na wiosnę ruszamy z budową parterówki, to takie modne ostatnio chyba:))) A tak serio to bardzo się nam podobają domki parterowe,no i na starość po schodach biegać nie trzeba;)

W naszym projekcie jest dość mała kuchnia, ale marzy mi się by z niej wyciąć jeszcze małą spiżarkę. świetnie wyglądają rogowe, nie zajmują wiele miejsca. Twoja jest dla mnie inspiracją i dlatego mam pytanie - jakie są wymiary Twojej spiżarki i jaką szerokość ma ściana w kuchni?

 

pozdrawiam i życzę powodzenia w Nowym Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam poznym wieczorkiem,

i ja sie wypowiem na temat Twojego domku parterowego... Tez mi sie taki marzy, parterowy, plus te drzewka.. EXTRA :-). Jesli chodzi o Twoje wizje, zgadzam sie z poprzedniczkami - sa super... !!! Kafle - tez WYMIEKLAM.... :lol: :lol: :lol: .... Jesli chodzi o sypialnie to lozko widzialam bardzo podobne w Almi Decor.Tylko bylo ciemnoszare, albo grafitowe. Jesli tam bywasz to wiesz, ze tam raczej panuje polmrok ... 8)

1. Co do podlogi (choc pewnie juz decyzja zapadla !!??) do salonu wybralabym panele, ze wzgledow praktycznych. Obecnie jest ogromny wybor paneli w sklepych, drozsze, tansze, drewnopodobne, w dotyku fakturowane.. Czasami mam wrazenie, ze moglabym wyjsc z 5 roznymi rodzajami. Przede wszystkim sa twarde, latwe w pielegnacji, szybko sie je kladzie, nie wymagaja konserwowania, szlofowania, itp, itd. A wiadomo salon jest najbardziej obleganym miejscem przez domownikow, gosci, i do tego miejscem na dzikie imprezy .. :wink: .

Mialam w poprzednim mieszkaniu (w kawalerce) wychuchana podloge drewniana (deske barlinecka jesionowa, dwulamelowa, polmat), nadal uwazam ze jest cudna, piekna ... Teraz moglaby zaisniec w mojej sypialni, gdzie jedynie moje stopki, i meza stapaly by po niej... Stalam sie czesciowo niewolnica wlasnej podlogi, rysowala sie, jak cos spadlo od razu byly widoczne wglebienia... :evil: . Wiem, ze to nie parkiet, ale mysle, ze naturalne drewno tak ma.. :wink:

2. Co do lazienki, odradzalabym Ci wanne trojkatna.. . Fakt fajnie ona wyglada.... Mamy taka i uwazamy z mezem, ze zajmuje sporo miejsca, a nie mozna sie w niej swobodnie wyciagnac, i zrelaksowac, juz nie wspomne, o relaksie we dwoje :wink: . I myslimy, ze kiedys zamienimy ja na prosta, i dluzsza...

To tyle, powodzenia i czekam z niecierpliwoscia na .... c.d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...

Witaj,

 

dawno nie było mnie na forum...

i widze że u CIebie prace daleko posuniete na przód! zazdroszczę! i nadal trzymam kciuki.

jestem ciekawa jak będzie wygladał pokój Majki i Wasza sypialnia .. no i oczywisćie salon...

 

ja róweniz zakochałam sie w turkusach... zobaczymy jak sie ta miłość u mnie skończy...

bo na razie jesteśmy bez projektu i ze zmieniona koncepcją wszystkiego :-P

 

pozdrawiam i czekam na nowe wieści i zdjecia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Trafiłam do Ciebie przez zdjęcie kuchni w wątku o szarościach.

Kuchnia bardzo ładna.

Planuję podobną tylko z drewnianymi blatami, bo podłogę chcę betonową.

Możesz mi napisać z czego są fronty?

Widzę, że kuchenkę masz w samym rogu. Ja mam na obecnym mieszkaniu tak i niestety nie był to najlepszy pomysł ale ja nie miałam wyjścia. Po prostu brudzą się te ściany od gotowania.

Oglądałam też Twoje zdjęcia w wątku o pokojach dziecięcych. Stworzyłaś cudny pokój córeczce.

Już jestem bardzo ciekawa jak Ci wyjdzie salon.

Projekt domu też wybrałaś bardzo ciekawy. Też mocno śledziłam ich stronę i miałam tam swoje ulubione projekty.

Dołączam Twój dziennik i komentarze do subskrypcji :)

Będę podglądać bo przede mną jeszcze długa droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fronty to niestety tylko mdf, lakierowany na wysoki połysk na biało plus warstwa lakieru bezbarwnego z drobinkami srebra - brzmi odpustowo, ale na zywo jest moim zdaniem ciekawiej :)

co do kuchenki to w poprzednim mieszkaniu tez tak miałam i naprawdę nie sprawiało mi to najmniejszego problemu - więc tu ze wzgledu na to, aby mieć mozliwie najdłuższy pusty blat zdecydowałam tak samo.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Podglądam Twój dom już od jakiegoś czasu i jestem zauroczona. :) To naprawdę piękne wnętrza :)

Mam pytanie odnośnie umywalki.

Zauwazyłam że jest to Roca Hall (jeżeli się nie mylę??) i ciekawi mnie jej wymiar oraz użytkowanie, w sensie czy nie jest zbyt mała?? Wygodnie się z niej korzysta?? Czy np. umycie twarzy nie sprawia większych problemów??

Zamierzam też sobie taką sprawić bo jest poprostu śliczna i zgrabna tylko martwi mnie jej funkcjonalność.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...