Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ryski


Recommended Posts

Tutaj też wpadłam na szybciutko, bo do poniedziałku nie wiem czy wytrzymam, bez neta.

 

Noszzzzz, dziś już mnie 3x wywaliło z połączenia :evil: :evil: :evil:

 

A chciałam tylko powiedzieć, że secamowi też pisałam o piwku, więc może się skusi :wink:

 

Z resztą ja nie mam nic przeciwko, żeby było nas więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 677
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Serce i siwe włosy (dobrze że są farby :wink: ) :D

Wy chyba niedługo też będziecie się "bawić w budowanie" ?

 

Za luksferami w łazience jest klatka schodowa. Jak parterowa łazienka będzie zajęta to szybko "lukasz" w klatkę czy lecieć do góry (bo wolna) czy na dół :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

To sam sprawca tego dachu i w sumie jemu trzeba pogratulować.

Jeszcze namówił nas na dodatkowe okno połaciowe na strychu. Okno z montażem 300zł ( to w ramach promocji i długooczasowej znajomości wykonawca-inwestor). Mam nadzieję że do świąt z tym panem pożegnamy się - i nie żebym go nie lubiła czy coś w tym stylu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryyyyyskaaaaaa!!!!!!!!!

 

Ratunku priva nie mogę wysłać

 

Wklejam więc

 

Witam serdecznie

 

Wysłałam privy przed świetami, ale po tych zmianach wolę powtórzyć

 

Moi mili, proszę się zadeklarować, gdzie byłoby dla Was fajnie.

 

kto za "zagrodą" w Kiełczowie z piwkiem, tańcami i pyszną rybką

Afrodyta - bo Meganki mnie zabiorą,

Megany - bo skoro mnie zabierają, znaczy, że jadą

secam i Dosia - ze względu na dzieci i plac zabaw

...

 

kto za rynkiem i Spiżem, nie wiem co tam dokładnie jest, ale jest w centrum, czyli z każdej strony blisko

...

...

...

...

 

kto za knajpą "Orle Gniazdo" za Nowym Dworem

...

...

...

...

 

Ze względów technicznych prosiłabym o nr tel. kontaktowego, bo coś mi się sprzęcicho psuje i mogę nie być uchwytna u siebie na necie w najważniejszej chwili. Oczywiście postaram się dorwać coś po sąsiedzku, w takim wypadku, ale lepiej się zabezpieczyć.

 

Swój nr podam na priv, jak już będzie można

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę Spokojnych Świąt Wielkanocnych

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wpadnij do mnie, bo tam najnowsze wiadomości wstawiłam.

męczy mnie niewiedza, czy w ogóle ktoś dostał moje wiadomości

 

Może wymienimy się swoimi adresami mailowymi i za przeproszeniem olej..my forum do komunikacji?

Zrobili "super nowe" jak do obsługi pokemonów czy innej naszejklasy, a nadal nie liczą się z naszymi zastrzeżeniami. W dodatku proponuję przeczytać regulamin forum - zalogowanie się jest równoznaczne z jego akceptacją i m.in. wszystko co się napisze, redakcja może bez poinformowania autora wykorzystywać gdzie chce i jak chce... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów mnie ogarnia czasozjadacz a jak pomyślę że mam wejść na to nowe forum to mnie ( tu ma być emotikonek diabełek ale ni cholery nie mogę znaleść gdzie się one podziały :( )

U nas jutro kończą tynki. Ekipa super hiper POLECAM !!! Tynki jak gładzie, mało - jak szkło !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...