Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ryski


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 677
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Ryska :)

Też się trzęsę jak mam zacząc pisac na tym forum, wszystko kiedys było przd nosem a teraz musze szukać, kombinować i sprawdzać, ale nic to, będę rzadziej pisywać :(

Dom wygląda ekstra,

tynki też wyglądają rewelacyjnie, pogratulować tempa robót, trzymam kciuki i dużo mocy decyzyjnej życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryska, a właściwie dlaczego Ty jesteś IMPORTED?

a tego nie wie nikt :( nawet sam admin :(

 

Cześć Ryska :)

Też się trzęsę jak mam zacząc pisac na tym forum, wszystko kiedys było przd nosem a teraz musze szukać, kombinować i sprawdzać, ale nic to, będę rzadziej pisywać :(

Dom wygląda ekstra,

tynki też wyglądają rewelacyjnie, pogratulować tempa robót, trzymam kciuki i dużo mocy decyzyjnej życzę :)

 

Dzięki :) Moc decyzyjna ważna rzecz, nawet baaardzo.

Właśnie piszę i się trzęsę że mi tak wooooolno chodzi to nowe forum. Lece oglądać Wasze dzienniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie kocurek jest tyci tyci i jeszcze ślepy a nie chciałam matki wystraszyć robieniem zdjęć bo zdjęcia musiały by być robione z lampą ponieważ okociła się w ogródku pod dorodnym bukszpanem i żeby ją zobaczyć to trzeba sporo gałązek odchylić.

 

Dzięki za chęć podzielenia się namiarem na wylewkarzy ale mamy już umowionych ( sąsiad).

 

Podłogówka szczelna przez 21 godzin i ciśnienie spało o 0,2 hydraulik mówi, że dla niego to bardzo dobry wynik - a ja się nie znam :(

 

A wy już tynkarzy macie ? Tez mogę dac namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Rysko, kurcze nie wiedziałam, że coś piszesz pitolone nowe forum grrr :(

Jak zobaczyłam co u Ciebie się dzieje, to zaniemówiłam :) :)

Tynki, podłogówka normalnie szok :)

Bardzo się cieszę razem z Wami :)

Widzę, że za chwilę nas dogonicie :)

Naprawdę sami będziecie kłaść płytki:jawdrop:? Normalnie mnie zastrzeliłaś! :)

 

Jak tylko będziesz miała zdjęcie kociaka, to wklejaj szybciutko !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

napisz jeszcze adminom, że jak się klika na łącze Komentarze w Twoim podpisie, to przenosi owszem - na trzecią z 6 stron ;)

 

Jaki link taka strona ;)

 

 

 

Ryska wklej tak jak u mnie (linki do Ciebie):

 

dziennik

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?t=140892&goto=newpost

 

komentarze

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?t=140891&goto=newpost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że przenosi na stronę nie taką jaką chcecie to również jest w ustawieniach zaawansowanych - tam jest ile ma się pokazywać wpisów na stronę i jak ustawicie 40 to będzie dobrze :) każdy ma jak chce :D

 

Linki pod swoim wpisem mam dobre , chodzi o to , że z "głównego menu" jak wchodze do "Mój dziennik" to mi się wyświetla dziennik z ostatnim wpisem 30-03-2010 czyli przed "udoskonaleniem" forum i z tej pozycji nie mogę wpisać nic do dziennika a jak wyświetle swój dziennik klikając linka pod moim wpisem to jest aktualny dziennik i mogę dokonywać wpisów - ot taka mała zagwozdka ;)

Kumacie coś z tego ???

 

A wylewki robimy z kreta. Obecnie jeden balkon wylany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie mylisz nową funkcjonalność forum czyli bloga bądź nowy dziennik ze starym dziennikiem. Stary dziennik jest zwykłym wątkiem prowadzonym w konkretnym dziale i niczym się nie różni od wątków np nt pogody. Osobiście olał...m nowości i jeszcze coś tam wpisuje do starego dziennika walcząc z ciągłą chęcią skasowania całego dziennika... Nasze prośby o poprawienie forum spełzły na niczym, nowy regulamin jest jeszcze bardziej kontrowersyjny. Szkoda gadać o tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryska dach wygląda pięknie.

I ta podłogówka już wygrzana....

 

Super, że już za chwilę sie spotkamy:D

Strasznie się cieszę, że Cię poznam, i że w ogóle spotkamy się całą grupą:D

 

 

Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Dachowcy mają kilka poprawek do zrobienia no i zadaszenie tarasu a podłogówka na razie zalewana ;)

Tez się cieszę na to spotkanie. Tylko żeby nie padało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...