Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ryski


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 677
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A miało i miało też być przywiezione w piątek 14 maja. My z wielkim wykopem na to szambo czekaliśmy a panu od szamba "zepsuł się HDS" i nawet nie raczył powiadomić nas o tym. Dopiero w dniu i w godzinie dostawy chwyciłam za fona i dryndam do szefuncia od szamb a on na to że nie przyjadą. Ooo !! Więc my szybciorem musieliśmy coś włożyć w ten nasz wykop bo to padało niemiłosiernie i praca koparki poszaby na marne. Tak więc szybka akcja w sobotę rano i o 14.30 szambo mieliśmy w naszym wykopie a panom z Radomia ślicznie podziękowałam.

 

O złote rybki dbaj - dokarmiaj rozmawiaj, podobno 3 życzenia mają do spełnienia :) może podrzucisz jedną ? - na razie z szamba nie korzystamy a jak byśmy zaczęli to mamy takie malutkie akwarium w domu więc chyba sie zmieści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to piękna akcja a nerwy.... ale już macie i z głowy

ja z szambem czekam na pogodę jak zrobię foto to się "pochwalę prywatnym stawem":(

a co do samego szamba to z jakiej firmy? w całości? z płytą najazdową? itd

 

Szambo dwuczęściowe, z płytą najazdową firma JA-CK, transport własny bo miało być szybko, na transport jakby Wam się spieszyło dam namiar.

 

Meganko dzięki - ja to bym wolała taką oczyszczalnię jak Wy macie ale nam nie wolno :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam staw, jakbym nie pompowała, to miałabym basen kryty 120m2

Cześć i gratuluję szamba. Znów kroczek bliżej do siebie.

 

Szczęściara ! i pewnie ogrzewany , co ? :) My to teraz ślizgawkę taką MEGA mamy na podwórku. Ostatnio młodszy pojeeeeeeechał po niej jak po lodowisku. Chłopaki zapadają sie i chcąc wyjść z błotka kalosze zostawiają tam gdzie stanęli a wychodzą w skarpetkach. 3 komplety na przebranie to mało a i ostatnio suszarka do włosów przydałaby się :)

 

Frotka - dobrze że wam pompka działa i żeby działała jak najdłużej! Nasza popsuła się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są dwie, a nasza jest sama, to tak nie rozrabia - nie ma z kim hihihi

 

No nie całkiem tak - jedna jest w domu, a druga na dworze. Ale kiedy ta domowa wyjdzie na podwórko, to zaczyna szaleć - naprzykład niedawno wspięła się po kratkach (takich na bluszcze) pod samą podbitkę :)

Podwórkowa jest od niej jednak spokojniejsza (bo i starsza).

 

Ale życzę Ci, Rysko, kociego ideału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...