Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ryski


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 677
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No i trach, stało się, gratuluję tych nocek, to nic że trochę ciasno, ale u siebie :)

Super :)

Co do płytek, zawsze można oddać, więc jeśli jesteś nie zadowolona, to oddaj, bo później będziesz się wkurzać, ja tak mam z kuchennymi. No cóż położone są i tyle, przeżyję to, ale ty masz jeszcze możliwości oddania :)

 

Napisz co postanowiliście?

:) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tataraku kurcze nic mi się nie śniło :( byłam tak padnięta że zasnąć nie mogłam a obudził mnie mąż na śniadanie :D - jak nigdy :) Chłopcy od rana jeździli na rowerkach po salonie :).

Megi - coś mi się wydaję że tych płytek nie będzie można oddać :( Zobaczymy jutro co mój maż zobaczy w "salonie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż zapoczątkował w Nowym Domu bardzo Dobrą Tradycję :)

Oj chciałabym :rolleyes: ale podejrzewam że mu się wymskło z tym śniadaniem ;)

Chłopcy na rowerkach w salonie - musieli czadowo wyglądać :D
Sama zobaczysz, bo oni tak wyglądają zawsze jak jesteśmy na budowie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kasiu , na razie to mnie ta przeprowadzka przeraża :(

Na dzień dzisiejszy to musimy przesunąć montaż kuchni o jakiś tydzień. Nie zdążyliśmy wykafelkować kuchni.

Za to w łazience wszystko funkcjonuje - umywalka, kibelek, brodzik (na razie bez kabiny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Rysko, super, że już mieszkacie- GRATULUJĘ i inwentarza też :) :)

Wcale się nie dziwę, że nie tęsknisz za blokiem :)

 

Czytam Twój dziennik i każdy wpis, ale nie mam czasu pisać, albo nie mam siły pisać.

Wciąż coś jest do zrobienia, przygotowania itd itp

Teraz chciałabym w końcu zakończyć papierowo budowanie i pomału idziemy do przodu.

Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Czyli przeprowadzka zaliczona!
Teraz zostało rozpakowywanie, ale najgorsze w tym rozpakowywaniu jest to, że wcale nie potrzebujemy tych zapakowanych rzeczy :eek: Ile to człowiek "przydasiów" nazbiera.

 

Kasiu teraz Twoja kolej :)

 

Meganko ja tez już bym z chęcią zabrała się za kończenie inwestycji ale nie mam pojęcia od czego zacząć no i tych funduszy trszkę brakuje.

Od czego zaczynaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...