Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ryski


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 677
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No właśnie, nie sposób wydać krocie za cuda.

 

Już policzyłam ile zabule za same karnisze :( wyszło tego 15 metrów :jawdrop: a gdzie firany ??? Na szczęście zostało mi trochę z mieszkania i pewnie przez jakiś czas będą takie wisieć , szkoda tylko że czasem są za krótkie :) Też czeka mnie wizyta w Casto i LM. Jest jeszcze sklep z firanami na Zielińskiego przy placu i trzeba będzie tam też zaglądnąć, tylko kiedy ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wygląda to mniej wiecej tak

 

sypialnia antyk mosiądz 16mm sevilla 200 cm 75,00 zł

pokój T antyk mosiądz 16mm monako 200 cm 75,00 zł

pokój B antyk mosiądz 16mm monako 200 cm 75,00 zł

kuchnia antyk mosiądz 16mm cylinder 200 cm 75,00 zł

kuchnia antyk mosiądz 16mm cylinder 200 cm 75,00 zł

jadalnia antyk mosiądz 19mm stromboli 140 cm 74,00 zł

jadalnia antyk mosiądz 19mm stromboli 140cm 74,00 zł

jadalnia antyk mosiądz 19mm stromboli 200cm 96,00 zł

salon antyk mosiądz 19mm stromboli 120 cm 74,00 zł

salon antyk mosiądz 19mm stromboli 120 cm 74,00 zł

salon antyk mosiądz 19mm stromboli 120 cm 74,00 zł

salon antyk mosiądz 19mm stromboli 300 cm 136,00 zł

zazdroska antyk mosiądz cylinder 60-80 cm 64,00 zł

spirala do upinania antyk mosiądz 9szt 89,10 zł

łącznik kątowy antyk mosiądz 4szt 40,00 zł

1 170,10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

i nawzajem :)

 

U nas budowlano raczej nudno i cichawo, za to życie bakterii chorobotwórchych w naszych organizmach (szczególnie dzieci) kwitnie pełną parą :evil:.

W sobotę 13 XI z młodszym na dyżurze w przychodni, w poniedziałek 15 XI ze starszym. I jeden i drugi na antybiotyku Młodszy skończył w sobotę a starszy w niedziele. Dwa dni w przedszkolu i dzisiaj rano znów wymioty u starszego i po południu do lekarza :(

 

Kiedyś starszy podłapał anginę ropną i od tej pory cały czas na nią choruje. Nie przeziębia się tylko od razu wymioty, gorączka i diagnoza- angina ropna - hopla idzie dostać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ryska,

Mijałam wczoraj Twój domek, bo jechaliśmy z Juniorem w odwiedziny do jego Przyjaciela, który mieszka kilkadziesiąt metrów dalej :) Dobrze, że szybko mknęłam, to mnie Wasze drobnoustroje nie dogoniły. A tak na serio - współczuję... U nas póki co - młody tylko smarka (i jak mu spłynie wydzielina do gardła, do kaszle, ale ponoć to luz). Za to ja smarkam ma MAKSA...

Z tą ropną to nie da się czegoś radykalnego zrobić? Jakiego migdała wyciąć, czy coś? pozdrowienia serdeczne dla Całej Waszej Czwórki i Kociczek! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ryska,

Mijałam wczoraj Twój domek, bo jechaliśmy z Juniorem w odwiedziny do jego Przyjaciela, który mieszka kilkadziesiąt metrów dalej :) Dobrze, że szybko mknęłam, to mnie Wasze drobnoustroje nie dogoniły. A tak na serio - współczuję... U nas póki co - młody tylko smarka (i jak mu spłynie wydzielina do gardła, do kaszle, ale ponoć to luz). Za to ja smarkam ma MAKSA...

Z tą ropną to nie da się czegoś radykalnego zrobić? Jakiego migdała wyciąć, czy coś? pozdrowienia serdeczne dla Całej Waszej Czwórki i Kociczek! :)

 

Prawdopodobnie chodzi Ci o naszych sąsiadów dwa domy dalej ? Dziewczynka Marysia i chłopczyk 5-cio latek ? Jakoś z tymi sąsiadami nie możemy się spotkać bo moje chłopaki ciągle chore. Wcześniej infekcje oczu a teraz te anginy :( Owszem spotkaliśmy się ale na neutralnym gruncie w sklepie i szybko żegnalismy sie żeby nikogo nie zarazić. Jeśli chodzi o migdały to są dwa ( nie trzy jak to czasmi bywa) i normalnych rozmiarów. Jak bym je usunełą to prawdopodobnie kończyły by się te infekcje na zapaleniu oskrzeli lub nie daj Boże płuc :(. Jak byłam w wieku moich dzieci to też miałam non stop anginy. Może to dziedziczne ? My na razie się jakoś trzymamy.

 

Kasiu, też z chęcią posiedziałabym z dziećmi w domu ale niestety muszę chodzic do pracy :( Jeszcze to pierdzielone auto męża ciągle nawala i dziś znów jesteśmy o jednym środku lokomocji :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...