Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ryski


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 677
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rysko - gratuluję rozpoczęcia schodów :)
Dziękuje :D

u siebie w dzienniku pisałam o możliwych powodach skraplania na oknach.
Do takich samych wniosków doszłam, ale u nas jest już za późno na gęściejszą podłogówkę i wyprowadzenie ogrzewania pod ewentualne grzejniki. To co nam zostało do zrobienia napewno zrobimy. Po pierwsze odsuniemy biurko z pod okna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrrety :) masz tę bajke na dvd? bo moje chłopiątko zwariowało - wszystkie dziecka o tym w przedszkolu mówią, a on tak nie bardzo łapie temat :)

Niestety nie mam na płycie, mam nagraną na dysku na dvd i nie wiem czy da radę ja zgrać na płytę ale popytam męża i jakby co to przygotujemy :)

U nas też jest szał na Zygzaka a teraz latem wejdzie II część i coś mi się wydaje że to będzie totalny odlot jeśli chodzi o nasze dzieciaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam na płycie, mam nagraną na dysku na dvd i nie wiem czy da radę ja zgrać na płytę ale popytam męża i jakby co to przygotujemy :)

U nas też jest szał na Zygzaka a teraz latem wejdzie II część i coś mi się wydaje że to będzie totalny odlot jeśli chodzi o nasze dzieciaki.

 

byłoby super:) ale jeszcze chyba zajrzę dziś do wypożyczalni w kątach, jak tam mają, to się zapiszę :)

 

btw - jakieś plany towarzyskie może posnujemy? wiem, że u Was teraz rozgardiasz ze schodami, to może wpadniecie do nas albo wybierzemy się gdzieś, gdzie dziecka można zneutralizować? (najbliżej chyba plac zabaw na bielanach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myśle, że w przyszłym tygodniu okolice czwartku - piątku moglibyśmy porozmawiać na żywo :) Pasuje Wam ?

Moi ostatecznie wyjdą z angin ( w poniedziałek kończy im się Bactrim ), schody doprowadzone będą do użytku i mam trochę czasu na molestowanie meża o płytę Zygzaka :)

 

A o jakim placu zabaw mówisz na bielanach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest prawie wszystko. Madagaskar I i II cz. Małpy w kosmosie, Epoki lodowcowe, Buu - czyli Potwory i spółka, Toy Story itp.

 

Przy Auchan jak są restauracje, to jest taki płatny "małpi gaj"
A to juz wiem, zapomniałam o tym placu.

My staramy się unikać placów zabaw - różne dzieci z różnymi bakteryjkami przebywają tam a do tej pory to takie bateryjki dostawaliśmy gratis :)

Chłopaki nie chorowały równo 2 m-ce. To chyba był za długi czas bez leków dla ich organizmów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy to barierka na antresoli jest gotowa. Bezpieczeństwo dzieci zwiększyło się o 30% :) Teraz zostały same schody.

Dzięki za kciuki :hug:

Zdjęcia po zakończeniu montażu :)

 

Rysko, co patrzę na Twoje okna w kuchni, to bardziej mi się te firanki podobają

Mnie też się coraz bardziej podobają ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kibicujemy dalej :) schodziarze cały czas pracują, jak Was nie ma w domu czy jak to organizujecie?

Raczej cały czas dyżurujemy przy nich, trochę to nam dezorganizuje czas no ale coś za coś. Właśnie mamy tygodniową przerwę w montażu schodów. Oprócz schodów zażyczyliśmy sobie także kawałek podłogi która ma być klejona do blachy a przez te mrozy nie chce klej wiązać i robi się z niego galareta :( Czekamy na ocieplenie :)

Same schody są już prawie gotowe, zostały tylko małe poprawki do zrobienia i dodatkowa barierka, ale dom już o niebo wygląda lepiej :)

Cześć, byłam w dzienniku i muszę powiedzieć, że miło mi strasznie popatrzeć na dwa okna w kuchni, które, bądź co bądź, są jakby moją zasługą:D

A firanki do tego stylu pasują znakomicie

Do końca moich dni będę wdzięczna za te dwa okna w kuchni :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Ryska, jakbyś chciała coś zrobić ze szybami w szafkach to może wymienić je na żółte stylizowane witrażem?

Nic akurat na szybko nie znalazłam, ale chodzi mi o coś takiego jak ten żółty wzór w drugim rzędzie

http://c.meble.pl/gfx/meble/pl/mebleaktualnosci/2539/1/2539_pl_witraz_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...