Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ryski


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 677
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo dziękuję za życzenia. Ja w tym roku poległam. Święta na antybiotyku z chusteczkami pod nosem a tu jeszcze chałupka peełna gości. Nie miałam czasu usiąść do kompa i życzenia wysłać.

 

Teraz mam możliwość, życzyć miłego długiego weekendu, co niniejszym czynię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

nie no po dłuuuższej chwili odkopałam Twoje komentarze ale wstydź się oj wstydź żeby tak od świąt nic:)

 

a serio pan Perdoła spadł jak z nieba (miał wolny termin) na szczęście z nim robi nasz sąsiad bardzo fajny no i nie pierdoła

a robią naprawdę dobrze jak im wypatrzyłam jeden kafel nie tak to przepraszał i już poprawił ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca

 

koniecznie pochwal swojego męża że taki zdolny!!!

wiesz ile za mkw kafli? 65zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj babeczki normalnie coś mi czas wp...dala :(

Traz starszy choruje, młodszy jeszcze nie skończył chorować.

W lipcu coś robicie? jedziecie na wakacje? My jak co roku od roku agoturystyka, więc zaparaszam :) Termin ustalimy w późniejszym terminie :)

 

Pozdrawiam serdecznie i przyznam się - podczytuję Was czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj biedne te wasze dzieciaczki :(

Rysko, przyznam się, że z karniszami czekam aż zobaczę u Ciebie, to wtedy zamówię,

bo ja jak w realu nie zobaczę, to się nie zdecyduję :)

My nigdzie nie jedziemy w tym roku, no może troszkę w górki :), ale to na dzień, dwa.

W październiku mam sanatorium i nie mogę wykorzystać teraz urlopu.

Tak czy siak, mam problem, bo urlopu dwa tygodnie mi zostanie, a sanatorium 3 tygodnie i nie wiem co tu zrobić.

tydzień urlopu bezpłatnego, to sporo mniej do wypłaty i chyba nic innego nie wymyślę :(

Natomiast w lipcu mam zaplanowane dwa tygodnie, które muszę wziąć, więc lipiec byłby ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Dzięki za pamięć :)

Oj cicho bo czasu mało, ale teraz postaram się nadrobić. Włożę zdjęcia i podzielę się nowościami.

Dostaję maile z dziennika Meganki, Kaśki i innych użytkownikow FM więc mniej więcej jestem na bieżaco.

Megano bardzo podobaja mi sie krzaczki dookoła wierzby " hiro-kiro", co to za krzaczki ?

Pozdrawiam Was serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I te Michałki są do kupienia np. w marketach ? czy trzeba się wybrać do ogrodniczego albo jakiejś szkółki ?

 

Dzisiaj mam zaplanowaną sesję zdjeciową domu, zobaczymy co wyjdzie :) I zobaczysz ( nareszczcie) karnisze, bo jak zobaczyłam że jeszcze ich nie masz to mnie sumienie ruszyło że to przeze mnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysko, nigdzie nie widziałam w marketach, ani u ogrodników tych Michałków.

Na wiosnę parę Ci dam, to później się rozrosną.

 

Ja szukam rozchodnika okazałego, ale jakoś też nigdzie go nie widzę w sprzedaży:(

http://wroclawski.blog-ogrodniczy.pl/2009/11/12/rozchodnik-okazaly/

 

Rób, rób tez zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...