Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ryski


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 677
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W ten wigilijny dzień zaśnieżony,

kiedy w kościele biją dzwony,

a pierwsza gwiazdka błyska na niebie,

moje życzenia płyną do Ciebie.

Hmmm... a jakie mam Ci złożyć życzenia,

by warte były Twego westchnienia?

Sukcesów w życiu, ciepła w miłości,

dużo uśmiechu, wiele radości.

Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,

samych przyjaznych w Twym życiu zdarzeń.

Niech ten wyjątkowy w roku dzień,

odsunie na zawsze Twe troski w cień.

I niech się śmieje do Ciebie świat,

blaskiem szczęśliwych i długich lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnej atmosfery radości oraz masy pięknych prezentów. Nowy Rok niech przepełniają same dobre dni które będziecie pamiętać przez długie lata. Dosia i Secam

http://www.albumik.pl/albumy/secam/dom/5362044357922.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Twoje ciacho też było bardzo dobre :)
:D Moje to nic w porównaniu do TMK-owej :roll:

 

Po radę poszliśmy do kierownika budowy. Powiedział, że nic nie powinno się stać z tymi płytami, co mnie bardzo ucieszyło.

Mamy już wizję działania.

Kończymy dach, przywożą okna zamykamy SSO idą wełna, płyty, elektryk, wod-kan, tynki, podłogówka, posadzka. No chyba, że coś w miedzy czasie"urodzi się".

 

Ja z Twoim dziennikiem nie nadążam. U Was to się dzieje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak, tylko tak mi się napisało. Elektryka to mamy średnio co tydzień na budowie - teść, więc nawet, żebyśmy chcieli coś zrobić nie tak, to nie da rady. Ostatnio nawet dostaliśmy opierdziel, że jakichś tam uchwytów na odgromienie bydynku przy dachówkach brzegowych nie pozakładaliśmy :o Czasami to jest z nim jazda na maxa :-? ale siedze cicho :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak, tylko tak mi się napisało. Elektryka to mamy średnio co tydzień na budowie - teść, więc nawet, żebyśmy chcieli coś zrobić nie tak, to nie da rady. Ostatnio nawet dostaliśmy opierdziel, że jakichś tam uchwytów na odgromienie bydynku przy dachówkach brzegowych nie pozakładaliśmy :o Czasami to jest z nim jazda na maxa :-? ale siedze cicho :wink:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: to zapytać trzeba było, gdize był jak trzeba było tego przypilnować :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje ciacho też było bardzo dobre :)
:D Moje to nic w porównaniu do TMK-owej :roll:

 

:lol: :lol: :lol: aby tego nie przeczytała, jeszcze woda sodowa pójdzie nosem :lol: :lol: :lol:

 

Dziękuję jeszcze raz za odwiedziny, bardzo przyjemnie się siedziało w Waszym towarzystwie :) Zapraszamy ponownie! :)

 

Witam,

 

woda sodowa nie grozi, za to trochę jadu w stronę małża za to, że tak pisze może pójść :wink:

 

Przepis na ciacho zaraz będzie u Megany, wiec jeżeli jesteś zainteresowana to zapraszam.

 

P.S.

 

Tak dobrego jabłecznika w życiu nie jadłam- również proszę o przepis :)

 

Pozdrawiam, Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...