Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz domeczek - Codzienny V


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 307
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Farciaro ;) - sliczny ten gres :) W takim razie muszę się wybrać do LM na "ogladanki". A jesli pozwolisz pomęczę Cię jeszcze w sprawie garderoby... Również planuję wydzielić z sypialni takową żeby uniknąć robienia szafy. I teraz mam pytanie: jakie są jej wymiary? Chodzi mi właściwie o głębokość. Czyli: jaka będzie (lub już jest) głębokość półek i ile miejsca przed nimi żeby się wygodnie zmieścić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Więc tak....głębokość 170cm, a długość 4,5m.

Wstawiam zdjęcia :oops: , ale Ci co mają garderoby jak z folderów proszę o niekomentowanie mojego artystycznego nieporządku :lol:

Mam tam szafę, której nie chciałam w sypialni, trzy stelaże na ubrania i sanki :wink:

 

http://images35.fotosik.pl/131/61294c876c097e8dmed.jpg

http://images47.fotosik.pl/277/a03d47c8d006810fmed.jpg

 

Pewnie po obejrzeniu mojej garderoby macie takie miny jak moja córa :D

http://images48.fotosik.pl/277/05f1507f47a19965med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana - ja nie zamierzam mieć garderoby jak z folderu :) Ja sobie wyliczyłam 160cm głębokości i widzę, że niewiele się będzie różnić od Twojej. 60-70cm głębokość na rzeczy do wieszania a reszta na to żeby swobodnie stanąc przed tymi wieszakami czy półkami. Dzięki serdeczne za zdjęcia :) Pozwolę sobie jeszcze podpytywać się o różne rzeczy w razie czego :) Pozdrawiam serdecznie całą rodzinę - zwłaszcza dziewczynki - cudne są :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, przejrzałam cały dziennik i gratuluję dobrego gustu, naprawde fajny domek :) Zastanawiam się właśnie nad wydzieleniem garderoby z sypialni ale nie miałabym tam kaloryfera i nie wiem czy tak może być? I jak rozwiązaliście problem wentylacji w garderobie?

 

I jeszcze poproszę, jeżeli można, o nazwę farb i jakiej są firmy: w pokoju dziewczynek, synka i na dole: kuchnia ,przedpokój, salon i nad kominkiem,

please, bardzo podoba mi się ta kolorystyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu całego dziennika, trochę mi się tych pytań nazbierało.

Jak użytkuje się gres polerowany? Szybko widać zabrudzenia? Czy jest śliski?

Gdzie można kupić takie ładne lampy, jak ta w pokoju dziewczynek i w salonie?

I z czego są parapety wewnetrzne?

 

No, to chyba tyle , jak za duzo to przepraszam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, przejrzałam cały dziennik i gratuluję dobrego gustu, naprawde fajny domek :) Zastanawiam się właśnie nad wydzieleniem garderoby z sypialni ale nie miałabym tam kaloryfera i nie wiem czy tak może być? I jak rozwiązaliście problem wentylacji w garderobie?

 

I jeszcze poproszę, jeżeli można, o nazwę farb i jakiej są firmy: w pokoju dziewczynek, synka i na dole: kuchnia ,przedpokój, salon i nad kominkiem,

please, bardzo podoba mi się ta kolorystyka

 

Witam :o :wink:

więc, grzejnik w garderobie raczej powinien być (tak nawet hydraulicy mówili), bo rzeczy mogą zawilgotnieć i takie tam....wentylacji jakiejś tam specjalnej nie ma.

 

Farba w pokoju córek to malinowy róż Dekoral, u syna Dulux błękitna chmurka.

Kuchnia Dulux cafe latte, salon Dekoral szlachecki beż, a kominek amerykański orzech, ufff mam nadzieję, że nie pomieszałam nic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu całego dziennika, trochę mi się tych pytań nazbierało.

Jak użytkuje się gres polerowany? Szybko widać zabrudzenia? Czy jest śliski?

Gdzie można kupić takie ładne lampy, jak ta w pokoju dziewczynek i w salonie?

I z czego są parapety wewnetrzne?

 

No, to chyba tyle , jak za duzo to przepraszam i pozdrawiam

 

Gres nie jest za śliski, dzieci chodzą bez kapciuszków i nikt jeszcze orła nie wywinął :lol:

Co do mycia to ja mam obsesje na punkcie czystości, więc i tak codziennie lecę z mopem :oops:

Lampy kupione były w LM i Castoramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohm30, a jak tam ogród? Czy już myślałaś jak go skomponujesz? A może już w nim szalejesz bo wiosna już nadeszła? Ja nie mogę się doczekać i budowy i projektowania ogrodu.

Powodzenia i radości w dalszym urządzaniu domku!

Ps. Gdzie można kupić taki fajny zegar (ten między kuchnia a salonem) jest odjazdowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...