Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz domeczek - Codzienny V


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 307
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mw1976 - kosztowało nas to sporo pracy, nerwów, uporu, itd.

 

Nie wątpię :) Aczkolwiek czytając Wasz dziennik jakby nie widać problemów, ma się wrażenie, że wszystko idzie bardzo gładko, sprawnie, bez zgrzytów i nerwów inwestorów...

 

Pytam o koszty, bo planuję dość podobny domek i będę miał do dyspozycji 300kzł i ciągle mam dylemat na ile mi to wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ohm30

 

Życzę Wam, żebyście byli w tym domku bardzo szczęśliwi!

 

 

Kiedyś pytałam jak oceniasz wielkość garażu,.. napisałaś, że ocenisz jak wprowadzisz samochód :).

 

I co teraz myślisz ? Głównie chodzi mi o szerokość, zastanawiamy się czy nie poszerzyć go w projekcie... Napisz, proszę ile ma szerokości.

 

 

Serdeczne pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ohm30

 

Życzę Wam, żebyście byli w tym domku bardzo szczęśliwi!

 

 

Kiedyś pytałam jak oceniasz wielkość garażu,.. napisałaś, że ocenisz jak wprowadzisz samochód :).

 

I co teraz myślisz ? Głównie chodzi mi o szerokość, zastanawiamy się czy nie poszerzyć go w projekcie... Napisz, proszę ile ma szerokości.

 

 

Serdeczne pozdrowienia :)

 

Samochód parkuję przed domem, bo do garażu nie mamy jeszcze podjazdu :roll:

Wymierzę wieczorem to dam znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mw1976 - kosztowało nas to sporo pracy, nerwów, uporu, itd.

 

Nie wątpię :) Aczkolwiek czytając Wasz dziennik jakby nie widać problemów, ma się wrażenie, że wszystko idzie bardzo gładko, sprawnie, bez zgrzytów i nerwów inwestorów...

 

Pytam o koszty, bo planuję dość podobny domek i będę miał do dyspozycji 300kzł i ciągle mam dylemat na ile mi to wystarczy...

 

Myślę, że starczy :wink:

Wszystko zależy o tego co będzesz miał w środk, tzn. od wykończeniówki. To jak świnka skarbonka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie my też po małej przerwie. Aż oczy ze zdumienia przecieramy :o :o :o :o :D :D Gratulacje!!! Mamy oczywiście pytanko :D o wentylacje okapu kuchennego. Którędy puściliście kanał wentylacyjny? Rewelacyjnie wygląda tynk nad schodami czy to jakaś struktura? No i oczywiście jak będziecie mieli chwilkę to czekamy na obiecane koszty :D :D :D :D na priva. Dajcie więcej zdjęć bo naprawdę zapowiada się niezłe wnętrze :D :D :D :D !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ohm30

 

Życzę Wam, żebyście byli w tym domku bardzo szczęśliwi!

 

 

Kiedyś pytałam jak oceniasz wielkość garażu,.. napisałaś, że ocenisz jak wprowadzisz samochód :).

 

I co teraz myślisz ? Głównie chodzi mi o szerokość, zastanawiamy się czy nie poszerzyć go w projekcie... Napisz, proszę ile ma szerokości.

 

 

Serdeczne pozdrowienia :)

 

Samochód parkuję przed domem, bo do garażu nie mamy jeszcze podjazdu :roll:

Wymierzę wieczorem to dam znać :wink:

 

Szerokość garażu to 3 metry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie my też po małej przerwie. Aż oczy ze zdumienia przecieramy :o :o :o :o :D :D Gratulacje!!! Mamy oczywiście pytanko :D o wentylacje okapu kuchennego. Którędy puściliście kanał wentylacyjny? Rewelacyjnie wygląda tynk nad schodami czy to jakaś struktura? No i oczywiście jak będziecie mieli chwilkę to czekamy na obiecane koszty :D :D :D :D na priva. Dajcie więcej zdjęć bo naprawdę zapowiada się niezłe wnętrze :D :D :D :D !!!

 

Hej :D

wentylacja okapu kuchennego wyprowadzona jest na zewnątrz przez ścianę w kuchni.

Tynk przy schodach to zwykły kornik.

Jakie koszy mam przesłać?

Zdjęcia może jutro wstawię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohn30! Ja jeszcze raz w sprawie tych słupów. Pani architekt dopatrzyła sie słupów ok. 75 cm. od ścianki kolankowej w każdym pokoju a nawet w łazience. Według niej miały być one schowane w ściankach ryglowych, z których chcemy zrezygnować, aby powiekszyć powierzchnię pokojów. Nie chodzi mi o te słupy na środku ( chyba 2) . Czy Wasza pani architekt też coś o tym Wam wspominała? Dla mnie jest to dość duży problem, bo nie chciałabym ich mieć. Będę wdzięczna za odpowiedź .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...