Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz domeczek - Codzienny V


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 307
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ohm30

imponujące te wasze schodki, wogóle wszystko super :lol:

Mam pytanko: z czego są schody i jaki to kolor?

Z góry dziękuję

 

Dzięki :wink: Schody są dębowe.Kolor był oznaczony numerem, ale go nie pamiętam :roll:

Będę się jeszcze ze stolarzem widziała przed świętami to podam.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gratuluję pieknego domku!!! Szczególnie podobają mi się schody :)

Ale pytanie mam odnośnie podłóg: jakiej firmy/model macie panele u góry? Oraz co macie na dole? Panel czy jakaś drewniana podłoga? Z góry dzieki za info!!

 

Wstyd się przyznać, ale nie pamiętam firmy paneli u góry :oops: Kartony posły z dymem, ale napewno jest to dąb rustykalny....

Na dole to Artens dąb palony. Jest super :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czy możecie puścić parę fotek waszego kotła gazowego jak jest podpięty do komina i jego automatykę :D Czy macie w kominie wkład z kwasówki do kotła. I jeszcze jedno pytanko czy kominy i wentylacje stawialiście od samej posadzki na parterze czy zaczynaliście stawiać na innym materiale a właściwe systemy dopiero pod stropem? Jak mnie coś jeszcze najdzie to nie omieszkam zapytać.

Dajcie jakieś zdjęcia :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcia, o to nam chodziło. Ale jeszcze muszę o coś zapytać :D czy konsultowaliście ten kanał wentylacyjny z kominiarzem. Jest on dosyć długi i w poziomie. Czy nie będzie problemu z jego odbiorem :-? Żeby się nie czepiali.

 

 

Konsultacji z kominiarzem nie było, ale jak dostanie stówkę to odbierze cały dom :lol: :lol: :lol: :wink:

 

Zapomniałam powiedzieć, że kominiarz był w zeszłym tygodniu i odebrał wszystko bez problemu. Jedynie w garażu musieliśmy dorobić jeden wywietrznik, a tak wszystko oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratuluje i podziwiam! Przyłącze się do pozostałych - SUPER!!! A meble? No cóż nie od razu Kraków zbudowano (ja tam osobiście nic nie widzę, żeby nie było OK, a stół ma być dla rodziny a nie rodzina dla stołu, a ten chyba taki jest!) :lol: :lol: :lol:

Tak przy okazji mam małe pytanko, jeżeli to nie problem, czy możecie podać wymiary ścian dolnej łazienki? Będę bardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...