Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz domeczek - Codzienny V


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 307
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Za zachwyty nie dziękuj , bo same się wyrywają :D jewszcze raz zerknęłam na dziennik i doznałam olśnienia. Jacy Wy młodzi inwestorzy jesteście. to dlatego macie kuchnię taką niecodzienną powiedzmy :wink: Ale muszę przyznać ,że czym więcej na nia patrzę , tym bardziej sie do niej przekonuję. Dojdzie do tego ,że jeszcze napiszę,że mi sie podoba :o :lol: A dziewczynki to już takie słodkie są ,że hej. No laleczki normalnie. Jednym słowem rodzinka na medal. Ale kogoś mi tutaj brakuje. Może pieska? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zachwyty nie dziękuj , bo same się wyrywają :D jewszcze raz zerknęłam na dziennik i doznałam olśnienia. Jacy Wy młodzi inwestorzy jesteście. to dlatego macie kuchnię taką niecodzienną powiedzmy :wink: Ale muszę przyznać ,że czym więcej na nia patrzę , tym bardziej sie do niej przekonuję. Dojdzie do tego ,że jeszcze napiszę,że mi sie podoba :o :lol: A dziewczynki to już takie słodkie są ,że hej. No laleczki normalnie. Jednym słowem rodzinka na medal. Ale kogoś mi tutaj brakuje. Może pieska? :wink:

 

Tak, tak pieska :D

Dzieciaki chcą strasznie, ale mąż im ciągle powtarza, że lepiej nie , bo go zamrozi :o

Do domu raczej nie, bo poniszczy nam jeszcze coś, ale na podwórko bardzo bym chciała :roll:

 

P.S. Tacy już nie znowu młodzi..... ale fajnie to usłyszeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jak trafiłam z tym pieskiem :wink: Niestety szczeniak to chyba musi być w domu a potem na dworek ale sama nie wiem. mój był w mieszkaniu od poczatku choć przyznam ,że mielismy urwanie głowy. dywanów zero i wszedzie gazety porozkładane. teraz to ja juz z niego podwórkowego nie zrobię, bo dzieciom i mnie to by serduszka popekały z rozpaczy :wink: A dzieci to bedą przeszczęśliwe uwierz mi. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że szalałyby ze szczęścia :roll:

Jednak do domu nie zdecyduję się na psiaka....mamy za to rybkę i zająca :)

 

Dziś cały dzionek spędziliśmy ma dworze. Ja latałam z grabiami i zbierałam pozostały gruz, bo lada moment (mam nadzieję) będziemy równać podwórko i płot stawiać.Dzieciaki szalały na rowerkach, a mąż tylko głaskał swój motocykl :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam z wątku o kuchniach (ten kogutek mnie zaintrygował ;)). Ohm30 - coż można powiedzieć poza tym, że pięknie u Was? :) Tempo budowy powalające - ja tez bym tak chciała i o to starać się będę z całych sił! Ja sobie pozwolę od Ciebie "zmałpować" podłogę w salonie :) Bardzo podoba mi się opaska z płytek. Napisz proszę coś więcej na temat łączenia, może zdjęcia jakieś?

Życzę Wam samych miłych chwil w nowym domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam z wątku o kuchniach (ten kogutek mnie zaintrygował ;)). Ohm30 - coż można powiedzieć poza tym, że pięknie u Was? :) Tempo budowy powalające - ja tez bym tak chciała i o to starać się będę z całych sił! Ja sobie pozwolę od Ciebie "zmałpować" podłogę w salonie :) Bardzo podoba mi się opaska z płytek. Napisz proszę coś więcej na temat łączenia, może zdjęcia jakieś?

Życzę Wam samych miłych chwil w nowym domu :)

 

Dziękuję :oops:

Proszę podłoga do Twojej dyspozycji :D Zdjęcie samej podłogi wstawię, ale dopiero jutro, bo mi aparacik mąż skubnął :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D dzisiaj to dopiero poszalejecie, ma być 19 stopni :o lato czy co? każdy mąż musi mieć jakiegoś hopla. mój marzy o paralotni ,ale skutecznie mu to wybiłam z głowy rozpoczynając budowę :wink: ma sie te swoje sposoby :wink:

 

hehe, dziś poszalałam, ale z kartą męża na zakupach, bo u nas prądu nie było, więc do miasta ruszyłam z moimi księżniczkami :D Wiadomo jak się trzy dziewczyny wybiorą na zakupy to hoho :lol:

Paralotnia fajna sprawa....mój tylko czeka, aż na tor wyruszy, a gotowy jest już od zeszłego sezonu :roll: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam z wątku o kuchniach (ten kogutek mnie zaintrygował ;)). Ohm30 - coż można powiedzieć poza tym, że pięknie u Was? :) Tempo budowy powalające - ja tez bym tak chciała i o to starać się będę z całych sił! Ja sobie pozwolę od Ciebie "zmałpować" podłogę w salonie :) Bardzo podoba mi się opaska z płytek. Napisz proszę coś więcej na temat łączenia, może zdjęcia jakieś?

Życzę Wam samych miłych chwil w nowym domu :)

 

Dziękuję :oops:

Proszę podłoga do Twojej dyspozycji :D Zdjęcie samej podłogi wstawię, ale dopiero jutro, bo mi aparacik mąż skubnął :roll:

 

Obiecane zdjęcie....

http://images35.fotosik.pl/131/b364bf42d7db16a4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie....to listwa montowana na wierzch. Jest ona przyklejana do podłogi. Chciałam, aby była w kolorze paneli, jednak ciut się rożni. Na zdjeciu różnica w kolorze wyszła mocniejsza, jednak tak nie jest.

Listwa miała na początku być właśnie taka pod kafelki, ale są tylko złote i srebne, a mnie się to nie podobało :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohm30- a ja mam pytanko odnośnie płytek (jeżeli można oczywiście) czy kładzione są bez fug , bo na zdjęciu tak widzę , czy fugi są bardzo małe? I jakie to są płytki bo bardzo mi się podobają.

 

Jest to gres polerowany. Płytki maja fugi bardzo wąskie i w kolorze beżu pastelowego i to może dlatego takie wrażenie :wink:

Wymiary gresu to 50x50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...