Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

montaz okien dachowych


Recommended Posts

no właśnie :(

 

nam też wstawiali 6 sztuk, ale potem jak juz pokrycie zrobili, jakoś tak ciemno w łazience sie zrobiło, jedno okienko to trochę mało, wymyśliłam sobie jeszcze jedno dachowe, ale cena montażu nie zastrzeliła.

Czy to naprawdę taki koszmar zdjąć kawałek blachy z dachu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze musiasz sie rozejrzeć za inna firma.dla mnie to istne zdzierstwo.ja u siebie zakladalem jedno okno extra - po zalozeniu dachówki i nic extra mnie nie kasowano za to.nie wiem jak ma sie do tego gdy na dachu jest blacha.

mam znajomych - ale dachówka.dekarz najpierw calosc pokryl dachówka,a pozniej wstawial okna.nie pytaj sie dlaczego bo nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dawid, nie jest dla mnie dramatem posiadanie jednego okna w łazience, więc włosów z głowy rwać nie będę, jeśli jednak znalazłby się ktoś , kto wstawi jeszcze jedno za rozsądne pieniądz, to ja bardzo chętnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :(

 

nam też wstawiali 6 sztuk, ale potem jak juz pokrycie zrobili, jakoś tak ciemno w łazience sie zrobiło, jedno okienko to trochę mało, wymyśliłam sobie jeszcze jedno dachowe, ale cena montażu nie zastrzeliła.

Czy to naprawdę taki koszmar zdjąć kawałek blachy z dachu ?

 

Ja zaszalałam - mam 10 okien w dachu.

:wink:

 

Po 2 w pokojach ( razem 4 ) i 6 sztuk koło siebie ( oświetlenie salonu - antresola ).

 

Wygląda pięknie.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

1. Wstawianie okna dachowego jest wliczane w cenę dachu ( firma ze Śląska), ogólnie z tego co wiem to ok.200 zł za okno.

2. Wstawienie okna w gotowej dachówce a w gotowym przekryciu blachą to dwie różne sprawy

Ja zaszalałam - mam 10 okien w dachu.

 

 

Po 2 w pokojach ( razem 4 ) i 6 sztuk koło siebie ( oświetlenie salonu - antresola ).

 

Wygląda pięknie.

 

Heh, musi wyglądać pięknie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
1. Wstawianie okna dachowego jest wliczane w cenę dachu [...]

Wstawić to prawie każdy dekarz umie, gorzej z obrobieniem tego okna. Ja też okna miałem w cenie dachu i jak później się okazało tylko wstawienie, bo do obróbki okna folią musiałem brać już innego dekarza płacąc dodatkowo za demontaż dachówek. Więc radzę zwrócić uwagę przy płatności czy okna są obrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...