Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 99
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D Witam serdecznie krajankę :D Miło spotkac na FM kogoś z okolic Nowego Sącza :D

 

Wracam z dziennika i stwierdzam że mieliśmy podobną mentalnie ekipę budowlaną :-? Jak nie raz cytowałaś pana Wicka to jakbym mojego Rafcia słyszała :roll: :-? Ten sam typ.....a może i gorszy.....bo mój to za pierona do żadnego błędu nie umiał sie przyznac :x a ciągle na innych zwalał :evil: Oczywiście drzwi wewnętrzne też będziemy zamawiac nietypowe bo matołek takie wymurował :evil:

Ale z tym kominem to ci nie zazdroszczę :( sporo przeszliście żeby pozbyc się tej usterki ale dobrze że to juz za wami i jest OK.

 

Ej tak to jest z tymi ekipami - ile nerwów człowiekowi zjedzą to wie tylko ten co się budował.... :wink:

 

Gratuluję szybkiej wykończeniówki :D z tego co widzę to przeprowadzka na pewno w tym roku :D

 

Pozdrawiam i zostaję jako wierny kibic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Małgosiu!

 

 

Co do ekip budowlanych, to już nie mam sił ani ochoty o nich rozmawiać, najgorsze jest to, że celowo kombinują, żeby zarobić a sie nie orobić, bo kobieta przecież się nie zna. Przeszłam trochę, nie mam miłych wspomnień z tego okresu, ale mam nadzieję, że się nam dobrze będzie mieszkało.

Tak, przeprowadzka planowana jest na wakacje.

Myślę że damy radę.

 

Miło widzieć kolejną osobę z tak bliska.

Kawikę też poznałam tu na forum i niedawno sie okazało, ze jesteśmy z tej samej wioski.

Jaki ten świat mały! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Hej! To znowu ja :D

Mam pompę cyrkulacyjną i defrowski piec - jeno z podajnikiem.

Namawiać Cię na zakup nie zamierzam, żęby potem nie było na mnie :D :lol: :D

Ja nie żałuję zakupu. Pompę włączamy przed kąpielami albo wtedy gdy wiemy, że będzie potrzebna ciepła woda (sprzątanie , mycie naczyń etc.) Nie ma wówczas niepotrzebnego "zlewania" chłodnej wody.

Mamy również zawór trójdzielny - sterowany elektronicznie. Mój mąż twierdzi, że jest on niezbędny przy podłogówce.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witajcie dziewczyny!

Miło was widzieć.

A szkoda gadać, jak nie urok to....

Amtelka, nie poprawialiśmy nic, wymagałoby to rozkuwania schodów, ale stolarz powiedział, że pierwszy stopień można przymaskować, natomiast ten ostatni musi zostać, trudno, po jakimś czasie przyzwyczaimy się i pewnie nie zwrócimy na to uwagi.

 

Kawika, coś ostatnio mało się odzywasz!

 

Byłaś na spacerku w moich okolicach, znalazłaś mój domek?

W wakacje będziemy już mieszkać, zaproszenie na kawę aktualne. (a może grilla i coś jeszcze?)

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Agi,

\

trzymaj się kobietko - nie jesteś jedna w takiej sytuacji, ja też tak wojuję...trzeba przeżyć i do przodu...

Ty już finiszyjesz i tak mało , malutko masz do końca. Ja czasami jak pomyślę co przede mną to..

...ale co tam, jestem przecież bardzo spokojna. Czego i Tobie życzę...i foniszuj, finiszuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Agatko - ukradłaś mi lampę z salonu :) :)

 

proszę odliczanie już rozpoczęte, w sumie to szybciutko zleci te kilka tygodni

 

szczerze mówiąc - nie znalazłam twojego domku bo na nowym forum wcięło mi priwy gdzie miałam opisane jeak do ciebie dojść

muszę pospacerować na spokojnie i pokukać gdzie się ukryłaś

 

buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, zauważyłam tę lampę u Ciebie jak już wisiała u mnie, ale sąsiadka obok ma tez taką samą, no cóż poradzić na zbliżone gusta.

Jak będziesz szukać mojego domu, to znajdź tablicę przy mostku " sprzedaż i chów indyków" i kieruj się ta własnie drogą, a ona sama Cię doprowadzi do mojego domu.

 

Pozdrowionka!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo miło!

i co łatwo trafić? jak się podoba z zewnątrz? nie wystraszyło cię trawsko wokół domu.

Mam nadzieję, że domek choć troszkę podobny ze zdjęc.

 

Oczywiście zaproszenie aktualne. Jestem codziennie na działce i na dzień dzisiejszy nie wiem nawet jak sie nazywam, mam już dość przeprowadzki, a to dopiero początek. Może nastąpi czas relaksu i odpoczynku.

 

trochę tam ciasno mamy no nie??

 

Ty masz fajniej, masz w niedużej odległości sąsiadów ale nie za blisko, a ja mam płot w płot.

 

Wycieraczki już sie dorobiłam takiej z prawdziwego zdarzenia.

te tekturowe chodniczki znalazły juz miejsce w kotłowni.

Edytowane przez Agi-Kal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...