Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 669
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W mojej okolicy stacjonarnie nic nie kupuje bo albo rzeź że z neta razem z przesyłką i tak sporo taniej wyjdzie albo bubel na składzie. Na sprzęcie rtv i pc oraz laptopach znam sie na tyle dobrze ze jeszcze żaden cwaniaczek ze swoją regułką wykutą na blache mnie nie zaskoczył i bubla nie kupiłem póki co.

Przepłacać nie lubie więc kupuje w necie.

Oczywiscie duże agd czy rtv (generalnie chodzi o kruche rzeczy typu tv) nie polecam kupować w necie jeżeli nie ma opcji dostarczenia jej do bliżej sytuowanego sklepu.Kurierzy wożą sprzęt jak bydło na rzeź wiec nie zaryzykuje kupna tv na necie za 4k żeby zaoszczędzić 1000zł (a są takie okazje) i użerać sie z dostawcą, reklamować itp.

Drobnica jak najbardziej polecam.

Sklepy sprawdzone przeze mnie pod względem cenowym i bezproblemowej gwarancji to:

AGITO MORELE.NET RAM.NET.

Nie polecam i odradzam Komputronik. Drogi jak diabli a gwarancje mają w d.... szy :)

Z alledrogo polecam xkomp (choć nie wiem jak u nich z gwarancją jeszcze).

Oczywiście jak większośc dużych "handlarzy" sprzętem pc mają sporo śmieci ale tanio można porządny sprzet wychaczyć czego o np: KOMPUTRONIKU powiedzieć nie mogę,

Szczególnie uczulam na zakupy w marketach !!!

Tam porządny sprzęt kosztuje od 4k, czy to tv, laptop czy inne cudo.

Reszta ,a w szczególności promocyjne sprzęty to pozostałości magazynowe z "poprzedniej epoki" :)

Pozdrawiam najwiekszych naciągaczy w polsce MEDIA MARKT, SATURN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jeśli chodzi o sprzęt AGD/RTV to u mnie na plus zasługuje Neonet jest zdecydowanie taniej niż w MediaMarkt czy Saturnie.Ostatnio zaczęłam też korzystać z monsterio.pl

Wiadomo każde e-sklepy mają plusy i minusy, jednak nie da się zaprzeczyć, że w sieci kupować można o wiele taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pytałam o sklep niebieska łazienka - nikt nie odpowiedział. Zaryzykowałam i zrobiłam zakupy ceramiki do łazienki.Z całym sercem mogę polecić.

Szybko, konkretnie i przede wszystkim TANIO .Polecam http://www.niebieskalazienka.pl/

Teraz szukam sprawdzonego klepu z płytkami . Trafiłam na http://www.plytkomania.pl Czy ktoś korzystał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Ja ciągle coś kupuję przez internet (zabawki, odzież, kosmetyki), ale żeby nie zaśmiecać tego wątku ograniczę się do polecenia dwóch sklepów, w których dokonałam ostatnio większych zakupów:

notebooka kupiłam w http://www.euro.com.pl - mieli jedną z najniższych cen, a dodatkowym atutem była możliwość odbioru osobistego, więc bez kosztów wysyłki

 

a na http://www.swiatswiatla.pl kupiłam lampę do łazienki i fajną lampkę biurkową LED - świetnie pakują towar, naprawdę jestem pod wrażeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! mam pytanie odnośnie sklepów rtv agd. ostatnio przeglądałam kilka produktów na stronie internetowej mediamarkt i euro rtv agd. okazało się, że ceny są zupełnie inne w sklepach stacjonarnych. nie wiem, które ceny są ostatecznie obowiązującymi. czy ktoś może miał podobne przejścia?

 

szukam też adresów sprawdzonych sklepów z meblami retro z lat 70tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basiul nie wiem jak w mediamarkt ale w euro rtv agd to tak jest sklep internetowy ma inną ofertę niż stacjonarny w większości się pokrywa ale nie zawsze, najbardziej opłaca się u nich zamówić przez net z odbiorem w wybranym sklepie a jak duże zakupy do z darmową dostawą do domu. kupowałam u nich prawie całe wyposażenie kuchni i mój laptop wypróbowałam obie opcje i są ok jeśli chodzi o odbiór to podczas zamawiania zaznaczasz gdzie i kiedy chcesz odebrać i masz możliwość powiadomienia sms-em, natomiast z dostawą to wiesz dzień ale nie znasz godziny (za tę opcję możesz zapłacić) ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyto,

Kupowałam w zasadzie moje wszystkie lampy w swiecielamp.pl. Mogę z pewnością polecić sklep jako tani, chociaż nie obyło się bez różnych komplikacji. Dwie lampy miały zbity klosz i czekałam na to aż zamówią mi nowy ( trzy tygodnie). W ogóle to jeżeli chcesz coś mieć szybko to raczej nei u nich, gdyż oni zamawiają od producentów raz na jakiś czas, więc wszystko jest POWOLNE... Ale za to NAJTANIEJ i wszelkie reklamacje są przyjmowane, więc moim zdaniem i tak się opłaca.

I lampy faktycznie fajne, ładne, dobre. Aczkolwiek na razie wiszą u mnie dopiero od dwóch miesięcy, bo tyle mieszkamy w nowym domu:)))

 

 

:spam:

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światswaitła jest trochę droższy od świata lamp, ale może bardziej solidny? Pewnie zależy komu się spieszy...

 

Ja natomiast POSZUKUJĘ SZAFKI RTV, ale takiej bardzo, bardzo prostej, długiej, z surowego drewna, na którym będę mogła coś namalować, ale nie IKEA, bo mój mąż ma już dość tego sklepu...uważa, ze każdy w nim coś kupuje, a my mamy być inni... Natomiast mój stolarz niestety wykonuje dla mnie tylko małe przedmioty i komódki... Więc póki co cały sprzęt stoi na ziemi pod ścianą. Mamy przez to loftowy charakter salonu:D

 

Odnośnie innych dodatków to mogę Was zaprosić do własnej pracowni, ale to już etap dobierania dodatków do wykonczonego domu (chociaż z tego co wiem to czasami chce się mieć coś już, już, chociaż ściany nie mają na sobie kolorów).

 

 

:spam:

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyto,

Kupowałam w zasadzie moje wszystkie lampy w swiecielamp.pl. Mogę z pewnością polecić sklep jako tani, chociaż nie obyło się bez różnych komplikacji. Dwie lampy miały zbity klosz i czekałam na to aż zamówią mi nowy ( trzy tygodnie). W ogóle to jeżeli chcesz coś mieć szybko to raczej nei u nich, gdyż oni zamawiają od producentów raz na jakiś czas, więc wszystko jest POWOLNE... Ale za to NAJTANIEJ i wszelkie reklamacje są przyjmowane, więc moim zdaniem i tak się opłaca.

I lampy faktycznie fajne, ładne, dobre. Aczkolwiek na razie wiszą u mnie dopiero od dwóch miesięcy, bo tyle mieszkamy w nowym domu:)))

 

 

http://nadrewnie.blogspot.com Ręcznie malowane dodatki Nathalie Gile Art

 

Wrzosennik :D

Dziekuje za info. wlasnie dowiedzialam sie , ze lampy ktore chce zamowic w swiecielamp.pl niestety sa niedostepne !!!!! chociaz widnieja na stronie sklepu :(..... Sprzedawca poinformowal mnie , ze nie maja ich na magazynie bo podobno sa za drogie i nikt ich nie kupuje a oni nie beda " zamrazac sobie gotowki " i czekac na klienta ktory zdecyduje sie je kupic moze za pol roku ...... sprowadzic tez nie moga bo PHILIPS zmienia katalogi i moze dopiero pod koniec marca okaze sie czy ta rodzina lamp bedzie produkowana .....

Czyli lampy niby sa , ale faktycznie to ich nie ma i nie wiadomo kiedy beda , a jak beda to moze inne ... :lol2:troche zniesmaczylam sie rozmowa telefoniczna ze sprzedawca ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jeśli chodzi o sprzęt AGD/RTV to u mnie na plus zasługuje Neonet jest zdecydowanie taniej niż w MediaMarkt czy Saturnie.Ostatnio zaczęłam też korzystać z monsterio.pl

Wiadomo każde e-sklepy mają plusy i minusy, jednak nie da się zaprzeczyć, że w sieci kupować można o wiele taniej.

też skusiłam się na tanią ofertę neonetu i się zawiodłam z trzech zamówionych rzeczy odebrałam jedną :mad: pozostałe do dziś (mijają dwa tygodnie od zamówienia) nie dotarły, po wielu telefonach z mojej strony - bo sklep internetowy się nie pofatygował nawet wysłać e-mail o statusie przesyłki, dowiedziałam się że pozostałych rzeczy nie ma i nie będzie, pomijając to ustalenie tego zajęło mi 10 dni i kilkanaście telefonów i do infolinii i do sklepu gdzie odbierałam towar, infolinia twierdziła że towar jest w sklepie - mają pokwitowania odbioru, a sklep że towaru nie dostał :mad: bawili się ze mną ping-ponga w końcu dziś zadzwoniłam że ja dziękuję za resztę towaru :p i nigdy więcej przez ten sklep nie kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...