Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 669
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No - buahahaha !

 

:lol:

 

Baby są chyba naprawdę nienormalne na punkcie... torebek i butów, hahaha !

 

Mój mąż jak spojrzał na moje cudo, to tylko wykrzyknął : "O matko, znowu nowa torebka ?! I to jeszcze jakaś... taka wydziwiona ?!"

:wink:

 

A ja na to : "No, ale przecież muszę być oryginalna, muszę !". 8)

Hahahaha !

 

On na to : "Ale masz ich całe mnóstwo !"

 

Ja : " Ale TAKIEJ nie mam, Misiu.... "

:wink:

 

On : "O matko, niech Ci będzie...

W końcu należy Ci się coś od życia. Budujesz sama ten dom... więc ok".

:D

 

No - czyli znów się udało, hahahaha !

 

I jeszcze go wpędziłam w poczucie winy.

Czyli "dwie pieczenie na jednym ogniu", hoho !

Znowu Agusia górą.

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My robilismy zakupy w sklepie http://www.lazienkaplus.pl : nigdzie taniej nie ma, kontakt bardzo dobry, realizacja terminowa.

 

A AGD część kupowalismy w neo24 (pralko-suszarka i zmywarka) a pozostały planujemy zakupić w http://www.agdopole.pl - mają bardzo dobre recenzje.

Z neo24 byliśmy bardzo zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić MixMedia zakupiłam u nich pralkę. Jeszcze nie zainstalowana czeka na przedpokoju, ale cały zakup bardzo sprawnie przebiegł.

 

We wtorek wybrałam złożyłam zamówienie , tego samego dnia potwierdzenie przyjęcia zamówienia, prośba o nie wpłacanie pieniędzy , aż dostanę potwierdzenie , że mają sprzęt na magazynie

Środa, potwierdzenie, że sprzęt jest i że można płacić. Środa wykonałam przelew

W czwartek pieniążki są u nich, dostaję potwierdzenie o wpłynięciu środków i wysyłce towaru plus numer kontaktowy do dostawcy w razie problemów.

Piątek dostawa praleczki (dostawa z wniesieniem w cenie zwykłej dostawy), pralka ok - co miłe z tyłu napis "Made in Germany" :D

 

Następne zakupy to płytki , też w planach przez neta na eglazura.pl. Zobaczymy jak się spiszą, na pewno opowiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurolazienki24.pl - polecam, bardzo miła obsługa, szybko i full profeska - nie dowiexli 4 plytek w zamowieniu (ich pomylka) i Pan przywiozl mi je sam w sobote! :)

 

neo24.pl - bardzo szybka realizcja zamowienia.

 

Elektro.pl - profesjonalne rady, obecnie czekam na transport, po fakcie dam znac co o nich mysle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...