Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 669
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy ktoś z was kupował piec kondensacyjny i grzejniki w internecie?

Prosze o namiary.

A może jeszcz na wełne do ocieplenia?

http://www.ogrzewanie-domu.pl/ tu kupowałam grzejniki kermi - tańsze o połowę niż w miejscowym sklepie :o

cała transakcja ok

Ooo... wielkie dzięki :lol:

A można coś utargować?

Cena mnie tak zaskoczyła pozytywnie, że nawet nie pomyślałam o targowaniu, ale spróbować zawsze można :)

 

co prawda kupowałam tam kable grzejne, inne rzeczy też mają

polecam

błyskawiczna przesyłka, bardzo dobry kontakt meilowy, pan ze sklepu baardzo pomocny, przesyłka powyzej 500 zł gratis

http://www.ogrzewanie-elektryczne.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość sprzętu kupowałam na multizakupy.pl. Nie lubię eksperymentować jeśli chodzi o duże inwestycję, a ten sklep jest sprawdzony. Poza tym porównywałam go z innymi, i wyszło na to, że jest najlepiej zaopatrzony. Bo tak naprawdę kupowałam tam podstawowe materiały, meble i cześć dodatków, bo wszystko jest w jednym miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam ze sklepu: http://www.sklep.ambiente.net.pl

odkąd pierwszy raz szukałem czegoś do pomalowania drewna w łazience i znalazłem ten sklep w necie to teraz zawsze tam zaglądam, nawet jak nie chcę bezpośrednio czegoś kupić, a tylko się poradzić.

jest ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, może ten poradnik przyda się kupującym. W razie pytań lub wątpliwości proszę o PW

 

Poradnik jak kupować i na co zwrócić uwagę.

 

Zaznaczam, że opisując porady kładłem nacisk na zakupy sprzętu AGD. W przypadku mniejszych produktów oczywiście na co innego warto zwrócić uwagę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się też bałam przelewem i tylko zaliczkę wpłaciłam, a resztę kurierowi.Kosztowało to dodatkowe 20 zł, ale jakoś tak pierwszy raz wolałam nie ryzykować. Ale gdyby była duża różnica w cenie miedzy przelewem a gotówką to bym chyba zaryzykowała :roll:

Też chętnie się dowiem, czy ktoś przelewem płacił, bo mam zamiar jeszcze trochę rzeczy kupić przez internet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zasadniczo jeżeli robicie zakupy w dużym sklepie, posiadającym własną sieć sklepów stacjonarnych lub ugruntowaną pozycję na rynku (np. euro.com.pl, agito.pl, empik.pl itd.) możecie bez problemu zapłacić przelewem. Oczywiście produkty w tych sklepach będą najczęściej droższe niż najniższa oferta wyszukiwarki ale... zakupy będą bezpieczne.

 

Przed zakupem przeliczcie wszystkie koszty, sprawdźcie formę dostawy (do domu, czy przed dom?). Przemyślcie czy w razie tej drugiej opcji na pewno się to opłaca - bo np. wnoszenie na 5 piętro dużej lodówki to naprawdę sporo zabawy, a i spore ryzyko. Dostawa ma szczególnie ważne znaczenie przy towarach wielkogabarytowych.

 

Oczywiście polecam sprawdzać wszelkie koszty dodane. Szczególną wagę przywiążcie do opłat logistycznych i kosztów opłaty "za pobraniem". Nie raz i nie dwa zdarzyło mi się, że po podsumowaniu tych wszystkich składników najtańsza oferta wcale nią nie była.

 

UWAGA! Sprzedaż aukcyjna nie jest objęta Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Może się nagle okazać, że tracicie sporo z uprawnień. Nie wiem jak jest z opcją "Kup teraz". Może ktoś bardziej zorientowany w temacie się wypowie.

 

Zwróćcie uwagę na wygląd sklepu i przeczytajcie dokładnie regulamin zakupów i zwrotów. To stanowi podstawę do ewentualnych roszczeń. W przypadku wątpliwości, co do jakichś zapisów regulaminu pomocą na pewno służy Federacja Konsumentów.

 

No i oczywiście zdrowy rozsądek, jeżeli malutki sklep z małą liczbą opinii daje cenę niższą o 10% od średniej rynkowej sprawdzajcie go 3x zanim zapłacicie za towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)

dzis dostarczyli agd z neo24, wszystko szybko, sprawnie, przesylki w porzadku, cenowo tez ok, z tym ze to byly moje pierwsze zakupy agd przez net wiec placilam za pobraniem

jest jedno ale kurier nie wniosl sprzetu do mieszkania(blok)( nawet nie wykazal checi;) ;/ i musialam sama zorganizowac transport na szybko, niby na str jest napisane ze powyzej 30 kg nie wnoszą co dla mnie jest absurdem bo taka zmywarka,czy piecyk, czy kuchennka wazy wiecej nie mowiac o lodowce i jestem ciekawa czy gdzies jest caly pakiet dowoz + wniesienie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...