Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

elewacja, kolor jest jasny kremowy, paski popiel, między szerokimi pasami te małe będą pomalowane na kremowy. Nie ma jeszcze cokołu i komina, będzie w grafitowym tynku mozaikowym.

 

Kłodziki jakiej długości macie daszek z przodu?? chodzi mi oto czy nie wychodzi za nisko, należę do osób wysokich i nie chciałabym o niego trącać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, parapety są tak jak w projekcie. w łazience chyba nawet wyszło 5 cm wyżej. U mnie się sprawdza, bo co mi po oknie w łazience zaczynającym się na wysokości np. 1,2m od podłogi jak musi być cały czas zasłonięte, więc i tak jest ciemno. Ja okna nigdy nie zasłaniam, choć mam roletę zewnętrzną, to ani razu nie była użyta. Dzięki temu mam jasno w łazience. Edytowane przez Klodziki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folię założyli mi wczoraj. Z wewnątrz jest tak jakby za oknem była mgła. Natomiast z zewnątrz nie ma ŻADNEJ różnicy w odbiorze wizualnym szyby, zapewne dlatego, że okno ma 3 szyby. Z zewnątrz wieczorem przy zapalonym świetle w łazience widać tylko lekki zarys osoby, za dnia zupełnie nic.

Za to światła jest sporo - dziś rano stwierdziliśmy, że decyzja była wyśmienita.

 

Fotę dam jak zrobię elewację - maj tego roku. Mam w planie poza tym zrobić utwardzenie nawierzchni - podjazd, ścieżka, opaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, parapety są tak jak w projekcie. w łazience chyba nawet wyszło 5 cm wyżej. U mnie się sprawdza, bo co mi po oknie w łazience zaczynającym się na wysokości np. 1,2m od podłogi jak musi być cały czas zasłonięte, więc i tak jest ciemno. Ja okna nigdy nie zasłaniam, choć mam roletę zewnętrzną, to ani razu nie była użyta. Dzięki temu mam jasno w łazience.

 

Witam,

 

mam pytanie - pewnie już o tym pisałaś ale nie moge się doszukać :( . Na jakiej wysokości masz blat w kuchni? czy zlew masz pod oknem? Jak sprawa się ma z bateriami nie przeszkadzają i czy bardzo się chlapie ściane między oknem a blatem i z czym masz obłożoną ścianę nad blatem??? Przepraszam że tak wypytuje ale może coś podpowiesz :D jak to wygląda w praktyce. Z góry wielkie dzięki.

 

My dopiero po świętach zaczynamy grodzić działkę więc może jakość już poleci.... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...