Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gdybym miał CZAS i miejsce to zrobiłbym to sam.

Mam projekt zastępczy wiązara, coś tam z niego da radę wyczytać, ale żeby poskładać szablon trzeba mieć warunki bo nie wyobrażam sobie tego robić na placu budowy.

Inna sprawa to zakup drewna dobrej jakości...

Kupiłem na wiatę blisko i tanio, i teraz ja nie wiem czy oczekuje nie wiadomo czego, czy powinienem się cieszyć, że za mierną jakość przynajmniej nie przepłaciłem.

 

Pytanie z innej beczki.

Jakie macie ściany szczytowe? Znaczy szkieletowe czy murowane?

Jeśli ktoś mógłby się podzielić dokumentacją zdjęciową z budowy takiej szkieletowej chętnie bym to zobaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał CZAS i miejsce to zrobiłbym to sam.

Mam projekt zastępczy wiązara, coś tam z niego da radę wyczytać, ale żeby poskładać szablon trzeba mieć warunki bo nie wyobrażam sobie tego robić na placu budowy.

Inna sprawa to zakup drewna dobrej jakości...

Kupiłem na wiatę blisko i tanio, i teraz ja nie wiem czy oczekuje nie wiadomo czego, czy powinienem się cieszyć, że za mierną jakość przynajmniej nie przepłaciłem.

 

Pytanie z innej beczki.

Jakie macie ściany szczytowe? Znaczy szkieletowe czy murowane?

Jeśli ktoś mógłby się podzielić dokumentacją zdjęciową z budowy takiej szkieletowej chętnie bym to zobaczył.

 

my mamy murowane, fotki mogę wrzucić jak się nauczę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Ja mam przy sypialniach, nożycowe Fakro, 120x70 cm. Otwierają się w stronę pokoju, nie wzdłuż korytarza.

 

No i mam już taras zrobiony, drewniany :), że się tak pochwalę.

 

dalibyście jakąś fotke (może na priv jak nie na forum) jak wychodzą te schody? a taras też mi się marzy drewniany, może kiedyś zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...