Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika stefki


Recommended Posts

drewna miało by więcej,

początkowo w projekcie na 3 ścianach szczytowych, ale ze względu na koszty i koniecznośc konserwacji drewna, skłaniam się na opcję gdzie szalówka jest tylko na poziomie parteru,

poza tym chyba tak będzie ciekawiej niz standardowo na ścianach szczytowych :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk, puk !! Wpadłam się przywitać. Projekt zapowiada się b.ciekawie :)

Ciekawa jestem rozkładu pomieszczeń. Może wolną chwilką je wrzucisz 8)

Faktycznie ten taras może być inspiracją. Na takim tarasie to chyba 100 razy lepiej kawa smakuje ;)

Życzę powodzenia i jak pozwolisz będę wpadać do Twojego dzienniczka z odwiedzinami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk, puk !! Wpadłam się przywitać. Projekt zapowiada się b.ciekawie :)

Ciekawa jestem rozkładu pomieszczeń. Może wolną chwilką je wrzucisz 8)

Faktycznie ten taras może być inspiracją. Na takim tarasie to chyba 100 razy lepiej kawa smakuje ;)

Życzę powodzenia i jak pozwolisz będę wpadać do Twojego dzienniczka z odwiedzinami :)

 

własnie wrzuciłam rzuty, choc poddasze będzie trochę zmienione,

no i oczywiście zapraszam do odwiedzin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo mi się podoba :D

Słuchaj a w kuchni to okno od strony tarasu to nasz balkonowe czy takie zwykłe ??

Bo tak fajnie by pasowało tarasowe, żeby jak będziesz chciała się rano na tarasie kawy napić to nie trzeba było latać przez salon

 

miało byc zwykłe (tak było w projekcie), ale zmienilismy na balkonowe właśnie ze względu na tara i tę poranną kawke :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...