Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Naszego Tymoteusza???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 70
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie!

Poczytałam gdzieś o Waszej rozterce w sprawie pokrycia dachu, gdyż u nas ten sam dylemat.

Muszę przyznać że ostatnio widziałam na żywca dach pokryty blachą trapezową koloru szarego no i poprostu miodzio!

Jeszcze się wachamy nad blachodachówką ale ta trapezowa ciągle chodzi nam po głowie. Dostaliśmy też namiar na podobną blachę o nazwie wrąbek.

U nas budowa oszczędnościowa dlatego blacha no i białe okna i brama garażowa tyż.

Podejrzę wkrótce jak Wasz daszek będzie się prezentował i zapraszam do nas bo jesteśmy na tym samym etapie budowy aktualnie.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj Gosiu. Domek wygląda bardzo ładnie. Też już chciałabym mieć dach na dachu. :) Macie śliczny klinkier na kominie. Możesz mi powiedzieć, jak się nazywa? A co do okien, może kompromis: z zewnątrz brąz a ze środka białe? Są tańsze od całych brązowych. Pozdrawiam ciepło, chociaż na dworze deszcz i chłód.:)

Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz klinkier to:

http://www.wienerberger.pl/servlet/Satellite?pagename=Wienerberger/SR_Product/ProductStandard05&c=SR_Product&cid=1083571282708&lpi=1077526673501&sl=wb_pl_home_pl

 

Tylko u nas ma jakieś ciemniejsze odcienie. Może dlatego, że tutaj na zdjęciu to Terca Kosmo a u nas jest Terca Futura Kosmo. Kupowane w PSB.

Cieszę się, że nasze kominy nie tylko nam się podobają. :wiggle:

Na okna mamy czas do poniedziałku, tzn. na decyzję o ich kolorze. Ale chyba zdecydujemy się jednak na białe. Te 3 tys. różnicy to dla nas baaaardzo dużo.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Od dnia zamówienia okien boli mnie jedna sprawa, a mianowicie drzwi tarasowe.

Pan od okien zadał nam pytanie: "Czemu nie macie okna i drzwi tarasowych na jednej wysokości?"

No i taka była nasza reakcja :confused::jawdrop::offtopic::(:mad::cry: - czemu?

No bo nie wpadliśmy w tym akurat miejscu na to, że można było dać i okno i drzwi od strony tarasu na jednej wysokości.

Daliśmy tak jak było w projekcie.

A teraz już nic się nie da z tym zrobić :cry::cry::cry:.

Szkoda, bo przy zadaszonym tarasie można było uzyskać tych kilka cm światła więcej.

A tak będzie ciemniej no i nie wiem jak wykombinować z firanką żeby głupio karnisz nie wyglądał.

Edytowane przez Gosia i Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

U nas problemy zawsze były z dostawcami. Chyba nigdy nic nie mieliśmy na umówiony termin bo zawsze COŚ musiało komuś wypaść albo ktoś zapomniał komuś przekazać itp. A w przypadku robienia samemu po godzinach pracy i w soboty - każde odwleczenie dostawy nawet o dzień skutkowało postojem w pracy nawet o tydzień. Zwłaszcza, że pogoda nas nie rozpieszczała w tym roku i większe etapy były w ulewę robione. Masakra.:bash:

 

Taki wpis umieściłam niedawno u kolegi tymkowicza - Arka. A tu okazuje się, że samą prawdę pisałam i to z przepowiednią bo te okna to sobie wykrakałam...:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tych okien Wam wyszło, a mi się wydawało, że to my szalejemy z oknami :)

A jeśli chodzi o terminowość dostawy, to ci panowie od okien tak chyba mają. Mój kolega przeżywa podobny problem. Dwa tygodnie po terminie i lada chwila mają przyjechać, ale jakoś nie przyjeżdżają. A tu deszcz się leje, pogoda do d..y i niewiele poza wstawieniem okien już można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...