Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt M74 WSCHÓD SŁOŃCA


Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim.

Dołaczamy do grona budujących "Wschód Słońca". U nas jest to wschód słońca II ( m74b) z modyfikacjami i bez garażu.

Trochę nas tu mało , ale może grono się powiększy.

W tej chwili jesteśmy na etapie kompletowania dokumentów do pozwolenia na budowę.

Budować będziemy w okolicach Tarnowa

 

Witajcie :)

My zastanawiamy się nad kupnem projektu Wschód Słońca, jednak bardzo chcielibyśmy go zobaczyć w realu. Na jakim etapie w tej chwili jest Wasza budowa i czy możnaby było sie z Wami skontaktować i zobaczyć Wasz dom. Jesteśmy z okolic Dębicy, będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź.Pozdrawiamy Sylwia i Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 180
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dom jest bez piwnicy. w podanych kosztach uwzględniony jest również dodatkowy garaż wolnostojący (ok. 40 m2)

 

materiały też nie są najniższej jakości, poza tym wszystkie prace wykonują firmy a to też kosztuje

plus jest taki, że idzie wszystko zgodnie z planem, bez żadnych problemów z wykonawcami i wszystko wskazuje na to, że w grudniu będziemy mieszkać :)

 

ps. koszty dotyczą stanu zamkniętego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My budujemy w Uściu Solnym-Małopolska, jak ktoś chce zobaczyć zapraszam

 

 

Witam

My chętnie wybralibyśmy się do Państwa obejrzeć "Wschód Słońca", bardzo proszę o jakiś kontakt poza forum tel, e-mail itp. Adres mojej skrzynki [email protected]

p.s będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam:) Fundamenty stoją:) Pogoda jak na razie dopisuje. Ze wszystkim jest bardzo dużo pracy... Zamówienia, pieniądze, czas i cierpliwość to rzeczy, z którymi na długo będzie trzeba się zaprzyjaźnić:) Mam nadzieję, że damy radę. W przyszłym tygodniu ekipa rusza do budowy ścian, potem dachu. Oby zdążyli jeszcze przed zimą. Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My budujemy w Uściu Solnym-Małopolska, jak ktoś chce zobaczyć zapraszam

 

Witam.

Bardzo chcielibyśmy zobaczyć ten projekt w realu.

Jeśli to możliwe to proszę o kontakt na adres [email protected] lub telefon 504 033 563.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

U nas planujemy telewizor obok kominka - zmieniliśmy drzwi tarasowe na zwykłe okno na ścianie obok kominka i byc może tam zostanie powieszony telewizor - a jak nie to pewnie na przeciwległej ścianie. to pewnie jeszcze zostanie do dyskusji, bo w tej chwili kończy mi się dach.........:)

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,

jak u Was idą postępy prac ?

U mnie ekipa zaskoczyła mnie zabiciem deskami okien i drzwi :)

jak ktoś gdzieś pisał - mam już drzwi zamykane na pętelkę - więc w zasadzie stan zamknięty :)

z rzeczy wkurzających - mój kierbud stwierdził, że dachówka położona fatalnie, a po konsultacjach z wykonawcą zmienił zdanie - podobno to moja wina - bo cytuję: "zły materiał mieli wykonawcy: niedokładna więźba, łaty i kontrłaty więc nie mogli dokładnie ułożyć dachówek" - normalnie szok na każdym kroku :(

teraz rozglądam się za oknami - do montażu na wiosnę ...

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Wiem, co czujesz, bo u nas też różnie bywa i zawsze "coś"... W poniedziałek zalali strop, a w następny ma przyjechać dach na garaż, a jeszcze w następny więźba na dom. Teraz rozglądamy się za dachówką. Mam pytanie czy wstawiasz okna dachowe dopiero na wiosnę? I jakie to będą okna? I co z tą dachówką, żebyśmy może i my nie popełnili błędu? Jakiej firmy brałeś dachówkę? Mam nadzieję, że zdążymy przed śniegiem:) Prognoza na najbliższe dni ok' Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @a-neczka: okna dachowe już wstawione - nie czekałem na wiosnę, podpytałem się fachowców i dowiedziałem się, że to nie ma znaczenia - a położenie dachówki i wstawienie okien jest łatwiejsze niż późniejsze wstawianie okien i zdejmowanie dachówki.

Ja wybrałem okna Fakro plastikowe - wszystkie takie same.

a dachówkę mam Koramic E32

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Już sprawdziłam. Dachówka też mi się podoba. My chyba zdecydujemy się na brązową - ciemną. Okna chyba obrotowe i też w brązie. Już na dniach musimy zdecydować. Pozdrawiam i życzę chwili odpoczynku od budowy w czasie zimy:) Mam nadzieję, że jak jeszcze będę miała pytania to mogę liczyć na odpowiedź:-) Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam brązową - tzw. angoba szlachetna - może Ci to pomoże - w realu bardzo ładnie się prezentuje - jeżeli tylko lubisz lekki pobłysk (jest mniej świecąca niż lakierowane, ale jednak trochę się świeci w słoneczku.

okna dachowe mam obrotowo - rozwierne - głównie dlatego, że obrót o 180 stopni pomaga w myciu, a uchylne (zmiana osi obrotu) pozwoli mi na zamontowanie moskitier - domek jest niedaleko drzew a ja bardzo nie lubie komarów :)

 

a odnośnie pytań - to oczywiście odpowiem - chociaż nie jestem żadnym ekspertem i sam się ciągle uczę jeszcze - najwyżej powiem Ci co u mnie jest zrobione.

No chyba, że wyprzedzisz mnie z budową :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...