Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO DOMKU W SOSENKACH-FOTODZIENNIK


T i A

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 146
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Hej,mieszkam w Cork.

Jestem na etapie tworzenia projektu indywidualnego,jest juz na ukonczeniu zostały tylko najtrudniejsze koncowe decyzje. W dzienniku jest link do watku o opinii projektu.Sa tam rzuty i wizualizacja-zapraszam serdeczne.

 

no to mieszkasz niedaleko :wink: bo my blisko Ennis :wink:

 

to lece do dziennika patrzec na wizualki :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zapytać gdzie macie tą działkę w radomiu dokładniej?

Ze zdjęc wygląda jak środek lasu ..

Co do technologi moja rada ...jako że z tego co piszecie .. nie bardzo macie czas pilnować budowy ( troszke daleko) wybierzcie prosta technologie ...:)

Nie ma takiego kier buda który przypilnuje tak jak byscie tego chcieli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie chce :) juz zbudowalem dom :)zastanowilo mnie poprostu gdzie takie lasy są w radomiu ..:)) i podziwiam odwagę .. bo domów nie widac wokolo ... stawiam na okolice polodnia radomia w strone kielc :)

a jak tam z mediami ?

Pozdrawiam

 

Zgadłeś.Masz bardzo dobra orientacje terenu.Sa to okolice muzeum wsi radomskiej i wosnik.Super spokojne miejsce,dopiero sie zaczynaja budowy.Jeden dom jest w odleglosci 60-70m i kilka w 150-170m.To chyba ostatnie takie wolne tereny w miescie.Na prad czekam,projekt zrobiony.Moze juz jest,a ja jeszcze nie wiem.Woda w max 2013 ale trzeba dociagnac 180m ,wiec bedzie studnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ostatnie takie tereny :) duzo pól wokoło radomia ...

mozesz mi jeszcze powiedziec ile masz do jakiejkolwiek drogi pubilicznej ..?

taki kiedys z ciekawosci zajrzalem na grupe raodomska .. zobaczylem ze ktos nowy pisze :) bo ta grupa malo aktywna ..:)

W kazdym razie powodzenia ... jak cos to sluze rada :)))) jako ze pobudowalem dzielnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ostatnie takie tereny :) duzo pól wokoło radomia ...

 

Jak dla mnie to ostatnie,szukalem dzialki 2 lata i uwierz mi nie jest prosto znalezsc taka dzialke.Moje kryterium to szybki dojazd,spokoj,cisza.Sa tylko 4 miejsca;

Warszawska(bledowska,wolka kwatecka)

Zielona i tyly,

Cerekiew (laski,ale juz malo fajnych miejsc zostalo)

Jezowa wola(masz pewnosc,ze nikt Ci nie wyskoczy z fabryka-syminarium duchowne i muzeum wsi radomskiej nie dopuszcza do tego)

Przez 2 lata obdzwonilem wszystkie ogloszenia(gazety,internet) i po rozmowie okazuje sie:

-ze dzialka rolna(na terenie miasta to ok,ale poza to czekanie kilkumiesieczne i brak pewnosci)

-Brak warunkow zabudowy(dzialki o ktore skladalem mialy dostac na 100% i co 100% nie dostaly)

-usytuowanie dzialki

-ksztalt

-bardzo wazne wymiary min to 22m szerokosci

Jak juz spelniaja te wymagania,albo Cie zainteresowala to po przyjezdzie na miejsce dowiadujesz sie kilku sekretow o ktorych sprzedawca nic nie wspomnial i najwazniejsze to nie CZUJESZ ze to TU chcesz wybudowac i spedzic nastepne 30lat zycia.

 

mozesz mi jeszcze powiedziec ile masz do jakiejkolwiek drogi pubilicznej ..?

 

Moja droga prywatna ktora ma odkupic miasto jak bedzie mialo kase :D okolo 170-180m

 

taki kiedys z ciekawosci zajrzalem na grupe raodomska .. zobaczylem ze ktos nowy pisze :) bo ta grupa malo aktywna ..:)

W kazdym razie powodzenia ... jak cos to sluze rada :)))) jako ze pobudowalem dzielnie ....

 

Dzieki za wsparcie,male miasto,slabo rozwiniety net,biedne miasto niestety,brak czasu:cry:

Dlatego pewnie taka ilosc radomskich forumowiczow.

Aktywnosc przyznam mala,ale dobrze jest-bedzie lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...