Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rysy na meblach, ścianach, drzwiach... wkurzające!


prystelka

Recommended Posts

Mnie duuuzo rzeczy wkurzało na etapie wykończeniówki, a teraz, jak mieszkamy juz prawie 3 m-ce, to juz "tamtych" niedociągnieć i rys własciwie nie zauważam, bo niestety ciągle pojawiają się nowe (mam 2 małych dzieci), a poza tym wciąz jest jeszcze tyyyyle do zrobienia (elewacja, ogrodzenie, ogród, piwnica, gorna łazienka, zamonować oświetlenie na górze, zmienic drzwi w pralni, oświetlenie podszafkowe w kuchni, zabudowa garderoby, regal na książki, wykończyć garaż.....), ze tylko liczy się kasę i malymi kroczkami robi to, co się da zrobic. Nie wiem, kiedy tak naprawdę wszystko będzie skończone. Chyba nigdy, bo jak zrobi się jedno, to coś innego już bedzie do remontu, zwłaszcza przy dzieciach.

Jestem straszliwą pedantką, ale już mi to przechodzi, bo doby by mi nie starczyło na wszystko. No i pewnie bym zwariowała. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asizo mam dokładnie tak samo - małe dziecko i móstwo iedokoczoych rzeczy a budowie, a które teraz ie ma pieiędzy i odkładamy je a późiejszy czas po przeprowadzce. Mie ostatino wkurzają najbardziej przerysowania a elementach aluminiowych w kuchni. Mam takie łączenia blatu i już jest porysowane a co dopiero jak będziemy urzytkować kuchnię :evil: Może ktoś ma pomysł czym zatuszować porysowane aluminium???? :roll: :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...