Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Polcolorit Stella i podobne...


piwosz1

Recommended Posts

Jak w temacie-Polcolorit Stella /Pilch Diana lub Impronta Le Rable . Spodobały mi się płytki , które mają w dekorach takie jakby kapiące kropelki deszczu. Myslę ,że te polskie Polcoloritu i Pilcha to podróba tych z Impronty ale ładne sa. Czy ktos ma taką łazienkę i może pokazać jakieś fotki? Te Polcoloritu są fajne bo kropelki są jakby metalizowane na kremowym chropowatym tle, ale nie widac na stronie www. dobrze faktury gładkich z tej serii- czy tez są chropowate?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gładkie płytki nie są chropowate. Niestety Polcolorit do pięt nie dostaje Le Rable. Polcolorit to identyczna podróbka Le Rable tzn. tak samo zrobiona ale gorzej wygląda, nie jest tak ładna błyszcząca i wogole tak dobrze wykonana. I pewnie przez to różnica jest ok. 200 zl. za metr.

 

Ja też się zakochałam w nich - w Le Rable, ale jeszcze ich nie mam.

A Pilch Diana to w ogole nie wiem co to, na stronie to sa jakies inne niz te kropelki wody.

 

Jeśli oglądałaś te płytki tylko na stronie to polecam pojechać do sklepu obejrzeć na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Zrezygnowałeś jednak ... u mnie wyszło tak, że wybrałam całość z Paradyża Carioca Beige i połączyłam z dekorami Stelli tylko na stelażu, właśnie z Polcoloritu. Efekt świetny. Można zainwestować w oryginał dwa razy droższy za szt., ale mnie na niego nie było niestety stać. Płytki wybierałam w BOZie, bogaty wybór, polecam Ci jeszcze odwiedzanie Danexu, mają często promocje i można dostać dobry towar za b. dobrą cenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leerska

z tych zrezygnowałam ,ale innych też jeszcze nie mam.

Proszę o zdjęcia twojej łazienki.

U mnie w dużej łazience układa majster cersanit mora rosa.

Do małej chciałam albastrino,ale majster mówi,że do małej łazienki to lepiej mniejsze płytki,no i nie wiem,a mam mało czasu na myślenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 6 months później...

 

Ten link prowadzi prosto do mojej łazienki, ale ten projekt robiony był w płytkach Paradyża Delicate Touch.

Malutkie WC zrobię w płytkach Polcolorit Stella. OTO WSTĘPNY PROJEKT - CZEKAM NA UWAGI TAKŻE TE KRYTYCZNE.

A może ktoś zamieści fotki łazienki lub WC w tych właśnie płytkach?

4 PROJEKT WC POLCOLORIT STELLA 1.jpg

4 PROJEKT WC POLCOLORIT STELLA 2.jpg

4 PROJEKT WC POLCOLORIT STELLA 3.jpg

4 PROJEKT WC POLCOLORIT STELLA 4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...