Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Polcolorit Stella i podobne...


piwosz1

Recommended Posts

Zakupiłam dwie podstawowe płytki i pokazałam glazurnikom - załamali ręce: z jednej strony wygięte w łuk a z drugiej pofalowane!! Ale dzielne chłopaki stwierdziły, ze dadza radę wiec decyzja zapadła :yes: już się nie mogę doczekać choć jeszcze kompletnie nie wiem jak rozmieścić dekory. Na pewno z umiarem - bardzo mi się podoba łazieneczka Pavis w le rable i jak na razie to moja główna inspiracja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

SD***GN

 

Genialnie pięknie wyszło!! Ja tez jestem ich fanką właśnie zamówiłam!!! I u nas też troszkę będzie wyrwana z kontekstu ale to łazienka górna wiec dla mieszkania a nie tylko oglądania przez gości!!! Jeszcze raz PRZEŚLICZNIE!!!

A co masz na podłodze? Ja planuję woodentic.

 

nielot2

ale na tych płytkach perełki są i brązowo/złote i szare.... i kolor dla mnie to krem mniam mniam a nie beż

Edytowane przez joliska
Scalenie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot2

ale na tych płytkach perełki są i brązowo/złote i szare.... i kolor dla mnie to krem mniam mniam a nie beż

 

No i właśnie jest problem z kolorami kropeczek na dekorach ja mam bężowo - orzechowo - grafitowe ze złotego nic tam nie mam, i nie wiem czy kolory przy produkcji partii się zmieniają bo dokupiłam jeden dekor i jest całkiem innego koloru. U nas też jest to łazienka górna dla domowników i z zamiaru miała być bardziej przytulna .

Na podłodze mam płytki Loft Bronzo ceramica marconi, ale sama nie wiem czy je polecić , zastanawiałam się pierwsze nad Woodtenticiem ale zbił mnie z tropu kafelkarz mówiąc ze te płytki są za eleganckie do niego. Kończąc mam mieszane uczucia do tej podłogi którą mam bo w świetle słońca bardzo zmienia kolor. Wszystkim się podoba - mi ?

 

 

 

POSIADAM DO ODSPRZEDANIA 4 SZT PEŁNEGO DEKORU STELLI.

Edytowane przez Sd***gn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to się nie dać zbic z tropu... według mnie pasuje i tak zrobię a tysiącom innych osób może nie pasować... wiem, ze nie zrobię podłogi z tej kolekcji bo a)byłoby za mdło a b) na jasnej podłodzi widac każdy paproch i włos a te mi lecą nagminnie ;)

U Ciebie faktycznie ta podłoga zbyt ciapata jak dla mnie, ale co będziesz wymienać? Ważne, zeby nie konkurowała z dekorami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Święta, święta i po świętach.... A gdzie obiecane fotki? Wklejaj, bardzo jestem ciekawa jak to wyszło... Mam odczucie, że chyba przesadziłam z ilością tych dekorów w kropelki w tym moim kibelku!!! A u Ciebie pewnie skromniej.... Czekam na fotki...

 

Sd***gn!

 

Bardzo ładnie ta wanna obudowana. Te płytki Polcolorit Stella będą u mnie w WC, więc niestety wanny tak nimi nie obuduję. A szkoda, bo to super wygląda!!!

Jakie fugi daliście do Stelli na ścianach? Jakiej grubości jest u Was fuga? Odpisz. Czekam.

Edytowane przez Marmichkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widziałam Le Rable "na żywo", ale jak przeczytałam tu na forum, że jeden dekor kosztuje 190 zł, to mi się ich odechciało...Mnie nie stać na takie drogie płytki, więc kupiłam Polcolorit Stella (czyli podróbę). W sklepie na ekspozycji nie odpowiadało mi tylko to, że ta płytka z kropelkami jest cała chropowata, a te bez kropelek gładkie i to tak trochę nie gra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widziałam Le Rable "na żywo", ale jak przeczytałam tu na forum, że jeden dekor kosztuje 190 zł, to mi się ich odechciało...Mnie nie stać na takie drogie płytki, więc kupiłam Polcolorit Stella (czyli podróbę). W sklepie na ekspozycji nie odpowiadało mi tylko to, że ta płytka z kropelkami jest cała chropowata, a te bez kropelek gładkie i to tak trochę nie gra...

 

widziałam le rable na zywca i cóż.... płytka podstawowa stelli bardziej mi się podoba bo tamta jakby kamienna. A dekor tez chropowaty, widac tak być musi bo czegoś się te kropelki trzymać muszą..

Moje właśnie zjechały na budowę i niezmiennie jestem w nich zakochana:) a jeszcze ta cena:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sd***gn!

 

Bardzo ładnie ta wanna obudowana. Te płytki Polcolorit Stella będą u mnie w WC, więc niestety wanny tak nimi nie obuduję. A szkoda, bo to super wygląda!!!

Jakie fugi daliście do Stelli na ścianach? Jakiej grubości jest u Was fuga? Odpisz. Czekam.

 

Fuga Ceresit - jaśmin , szerokość 3 mm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
No i właśnie jest problem z kolorami kropeczek na dekorach ja mam bężowo - orzechowo - grafitowe ze złotego nic tam nie mam, i nie wiem czy kolory przy produkcji partii się zmieniają bo dokupiłam jeden dekor i jest całkiem innego koloru. U nas też jest to łazienka górna dla domowników i z zamiaru miała być bardziej przytulna .

Na podłodze mam płytki Loft Bronzo ceramica marconi, ale sama nie wiem czy je polecić , zastanawiałam się pierwsze nad Woodtenticiem ale zbił mnie z tropu kafelkarz mówiąc ze te płytki są za eleganckie do niego. Kończąc mam mieszane uczucia do tej podłogi którą mam bo w świetle słońca bardzo zmienia kolor. Wszystkim się podoba - mi ?

 

 

 

POSIADAM DO ODSPRZEDANIA 4 SZT PEŁNEGO DEKORU STELLI.

 

TERAZ DOCZYTAŁAM, ZE MASZ DO ODSPRZEDANIA DEKORY PEŁNE.... A JUŻ WYSŁAŁAM WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ, ŻE MI ZABRAKŁO 2 SZTUKI DEKORÓW POLCOLORIT STELLA INSERTO KROPLE A (te krople są nie na całej płytce).

MA KTOŚ DO ODSPRZEDANIA? A MOŻE ZAMIANA? MNIE ZOSTAŁO 2 PEŁNE DEKORY Z KROPLAMI...

 

 

Glazurnik kupił fugę jaśmin z MAPEI nr 130.

P.S.

Ponarzekał facet, że straszne krzywulce te płytki.

Edytowane przez Marmichkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmichkon

 

musisz dokupić tam gdzie te wcześniejsze gdyż możesz dostać w totalnie innym odcieniu!!! Ja dostałam 11 pięknych rteciowych i 7 bezowych!!! Właśnie odesłałam jeden rtęciowy do hurtowni, żeby dobrali resztę w dobrym odcieniu. A wiadomo, że dekor A jest przedłużeniem B i wtedy dramat. Ja na szczęście w porę zauważyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...