Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotele FATTY


pelepele22

Recommended Posts

Witam mam mały problem... Gdyż... Przymierzam sie do zakupu dwóch foteli FATTY mam jednak wątpliwości iż nie bedą spełniać moich oczekiwań... Czy te fotele są naprawde wygodne?? wygodnie sie siedzi np w towarzystwie przy stoliku jakaś impreza... Jaki rozmiar wybrać ??Czy kuleczki się wymienia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestią gustu - jeśli ktoś lubi na imprezie zapaść się w fotelu Fatty z nogami ciut wyżej, prawie horyzontalnie to czemu nie. Ale jeść w takiej pozycji już niezbyt wygodnie, pić zaś jakoś się da :wink:

Z moich obserwacji wynika (kupiłem taki fotel córce), że najlepiej się w nim odpoczywa, czyta... jest wygodny, polecam raczej jak największy - wiecej komfortu, można się wręcz położyć. Czy zawartość się wymienia? - nie wiem, w zasadzie nic tam się nie zużywa, a powłoka to mocna derma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam :) W życiu nie miałam brzydszych mebli i.. wygodniejszych:) mój biedny kręgosłup kocha ten fotel (mam XXL więc drzemki relaksacyjne wychodzą świetnie). Faktycznie w wersji imprezowej lekko niefunkcjonalny bo to jest fotel do siedzenia a nie do wstawania;P Ale zawsze gdy dokucza mi ból pleców i zasiadam przez TV to w ciągu kwadransa ból mija. Użytkuję fotel już ponad 2 lata, nie dopełniałam jeszcze kulkami i nadal jest to mój ulubiony mebel ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudowny fotel do leżenia, czytania i zabawy. do siedzenia z gośćmi już mniej, bo się w nim zapadasz.

granulki można dokupić ( zamówić na stronie fatty ). małą ilość nie opłaca się kupować - mimo zapewnień, fotel się "upycha" i ja swój ( mam go już 2 lata ) trzy razy dopełniałam 8)

taaak. zapomniałam dodać, że fotel u nas też jest baaardzo eksploatowany :wink: i też mam rozmiar XXL. mniejszego się chyba nie opłaca kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...