Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekuperacja - Polski Komfort


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Czy ktoś może miał styczność z firmą Polski Komfort z Nadarzyna. Planuję wykonanie wentylacji mechanicznej, ale nie wiem czy firma jest solidna. Byłbym wdzięczny za wszelkie opinie.

Pozdrawiam

 

 

nie nie zdecydowanie nie kazda firma tylko nie polski komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zaraz NIE ? :o

 

Na podstawie lektury forum możesz wnikliwie obadać tą firmę( czyli wypytać o wszystko) i sam się zorientujesz czy są OK.

I nie sugeruj się odpowiedzią rysiek-rawa bo zalogował sie wczoraj i napisał 1 post co świadczy o ,,, :evil:

Choć mogę sie mylić, ale jeśli tak to niech opisze swoje doświadczenia poparte zdjęciami i udowodni dlaczego NIE :evil:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ja też dołączam się do tego pytania, bo dziś dostałam od nich wycenę

 

i waham się czy podjąć się u nich realizacji ( mam trochę czasu żeby poszperać w ofertach innych firm..... np. Linair z Bartyckiej która montuje Bartosza, ale drażnią mnie ich grube rury, niby do zakrycia ale frima z Nadarzyna ma takie nieduże kwadratowe i podobno są oki??????) ale wszystko to wciąż PODOBNO :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowałem na nich. Na razie robią projekt, jak będzie przy realizacji oczywiści napisze ale to za jakiś czas.

Na pewno w ich przypadku kluczową rolę odegrała cena (niższa od wszystkich u których pytałem) i w miarę sensowne podejście do tematu oraz doświadczenie i dobre opinie jeżeli chodzi o instalację ogrzewania nawiewowego, a to chyba bardziej skomplikowana sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowałem na nich. Na razie robią projekt, jak będzie przy realizacji oczywiści napisze ale to za jakiś czas.

Na pewno w ich przypadku kluczową rolę odegrała cena (niższa od wszystkich u których pytałem) i w miarę sensowne podejście do tematu oraz doświadczenie i dobre opinie jeżeli chodzi o instalację ogrzewania nawiewowego, a to chyba bardziej skomplikowana sprawa

 

czekam cierpliwie na relację - do wiosny mam czas :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i waham się czy podjąć się u nich realizacji ( mam trochę czasu żeby poszperać w ofertach innych firm..... np. Linair z Bartyckiej która montuje Bartosza, ale drażnią mnie ich grube rury,

 

Tylko nie oni!! (czyli Linkair)

Moim znajomym zakiładali wentylacje i to był dramat. Niesłowni, nieterminowi i absolutnie bezkrytczni co do swoich błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i waham się czy podjąć się u nich realizacji ( mam trochę czasu żeby poszperać w ofertach innych firm..... np. Linair z Bartyckiej która montuje Bartosza, ale drażnią mnie ich grube rury,

 

Tylko nie oni!! (czyli Linkair)

Moim znajomym zakiładali wentylacje i to był dramat. Niesłowni, nieterminowi i absolutnie bezkrytczni co do swoich błędów.

 

co do ich nieterminowości to juz kolejna opnia ale widzę że ich wad jest więcej...

 

czy ja przy swoim wybuchowym charakterze to zniosę :roll: :roll:

 

oj będę musiała się zastanowić raz jeszce i raz jeszcze i raz jeszcze

a może zupełnie inna firma - liczę na podpowiedź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o Linkair to robili całość w zeszłym roku - reku z gwc.

wszytsko sprawnie i terminowo - nawet posprzątali!

jeżlei ktoś kogoś wkur... to ja ich, a nie oni mnie - a mogli.

to jedna z lepszych ekip u mnie.

każdy ma swoje wady - ale jak coś było nie tak - to telefon do szefa, krótka i stanowcza argumentacja i zawsze ok.

moje doświadczenia są ok, może ktoś ma inne. Moje jest pozytywne, choć każdy z nas ocenia w inny sposób i to jest mocno subiektywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o Linkair to robili całość w zeszłym roku - reku z gwc.

wszytsko sprawnie i terminowo - nawet posprzątali!

jeżlei ktoś kogoś wkur... to ja ich, a nie oni mnie - a mogli.

to jedna z lepszych ekip u mnie.

każdy ma swoje wady - ale jak coś było nie tak - to telefon do szefa, krótka i stanowcza argumentacja i zawsze ok.

moje doświadczenia są ok, może ktoś ma inne. Moje jest pozytywne, choć każdy z nas ocenia w inny sposób i to jest mocno subiektywne.

 

to mam misz-masz w głowie....

 

ja do ciężkich klintów należe i bardzo cenie sobie terminowość, punktualność ale podobno budowa uczy pokory i cierpliowści :roll: :roll:

 

cieszę się że byłaś zadowlona to może poszerzę jednak to grono, aczkolwiek moja koleżanka nie ma do nich zastrzeżeń z wyjątkiem braku terminowośći 8)

 

i ja chyb też chcę z GWC a ci z Nadarzyna nie robię fula obsługi, tylko samą reku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

Podpisałem już umowę z Polskim Komfortem na rekuperację. Na razie jest wszystko ok. Wpłaciłem pierwszą zaliczkę, wszystko jak na razie terminowo. Pierwsze spotkanie na terenie budowy, przedstawiciel przyjechał na umówioną godzinę, co do sekundy.

Będę pisał o dalszych postępach prac, więc przekonamy się czy faktycznie na początku są "słowni" a potem jak złapią klienta to "olewka na maxa". W przypadku pytań proszę pisać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podpisałem już umowę z Polskim Komfortem na rekuperację. Na razie jest wszystko ok. Wpłaciłem pierwszą zaliczkę, wszystko jak na razie terminowo. Pierwsze spotkanie na terenie budowy, przedstawiciel przyjechał na umówioną godzinę, co do sekundy.

Będę pisał o dalszych postępach prac, więc przekonamy się czy faktycznie na początku są "słowni" a potem jak złapią klienta to "olewka na maxa". W przypadku pytań proszę pisać na PW.

 

pisz, pisz bo ja bardzo chetnie poczytam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę polecić polski komfort. Robili u nas ogrzewanie powietrzem i wentylację mechaniczną i wszystko dziala jak należy. Były nawet takie sytuacje, że mieli do nas wejść za miesiąc, ale po telefonie i wieeelkiej prośbie zgodzili sie przyjechać na następny dzień. W sumie to byliśmy dosyć marudnym klientem. jedyna uwaga, to mieli dwie ekipy (teraz pewnie wiecej) i jedna ekipa była kompletnie bezproblemowa - były za małe otwory na kanały, więc wzięli sprzęt i sobie sami powiekszyli, na pytanie ile się należy odpowiedzieli, że "ile Pan uważa" natomiast druga ekipa miala problem z odkręceniem jakiejś nakrętki, bo to nie należy do ich obowiązków.

podsumowując polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

odkurzę temat......

Jedną ekipę generalnego wykonawcy wywaliłem. Zabrali "przewody" i odetchnąłem z ulga. Potem zgłębiłem temat i zacząłem szperać na rynku. Ceny były bardzo zbliżone i oscylowały w granicy 20-22tyś netto. Jedyną firmą, która wywaliła cenę z kosmosu (mają prawo więc się nie obrażam) była rekuperatory.pl .......chcieli >8tys więcej.

 

Wybrałem Polski Komfort bo:

1. kanały wentylacyjne mają moim zdaniem bardzo ciekawe i robią je na budowie dzięki czemu nie ma ograniczeń w prowadzeniu przewodów "trudniejszymi" miejscami.

2. miła i kompetentna obsługa.

3. 29.07 podpisałem umowę, wieczorem przelałem zaliczkę i 30.07 rano miałem na @ wstępny projekt. Następnego dnia wizyta na budowie i projekt prawie gotowy.

4. mamy 06.07 a chłopaki już "produkują" kanały w moim garażu

5. jest to firma z siedzibą, autami firmowymi itd. więc (w teorii) mają zaplecze techniczne w razie co i muszą dbać o dobre imię firmy więc ew. reklamacje (tfuutfuuu) powinny być łatwiej egzekwowalne niż u "Stefana".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...