Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie na wakacje we wrześniu?


albertos

Recommended Posts

  • 2 years później...
Mnie się podobało na kempingu w Chłapowie o nazwie - Lazurowe. Tanio i komfortowo i przy okazji zwiedziłam pobliską Jastrzebia Góre, Władysławowo , Płw.Helski i Trojmiasto . Co najważniejsze moglam troche zaoszczędzić , bo miałam ograniczony budżet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobało na kempingu w Chłapowie :spam: Tanio i komfortowo i przy okazji zwiedziłam pobliską Jastrzebia Góre, Władysławowo , Płw.Helski i Trojmiasto . Co najważniejsze moglam troche zaoszczędzić , bo miałam ograniczony budżet.
albertos trzy lata temu w drugiej połowie sierpnia pytał o wrzesień :lol2: poza tym jeśli ktoś pyta o gwarantowaną pogodę zazwyczaj nie chodzi mu o to że by było cały czas zimno i deszcz jak nie pada to znaczy że leje.

 

............ Jordania, Izrael, w zależności co lubi się robić na wakacjach :)
Jeśli ktoś lubi np. wydłubywać sobie kule i opatrywać rany postrzałowe to aktualnie faktycznie miejsce idealne. Edytowane przez G.N.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dode ostatnio ( z racji pracy) trochę koresponduję z gościem z Izraela i o ile jeszcze dwa miesiące temu był wyluzowany, miał czas i pisał o ładnej pogodzie to od jakichś 3 tygodni zrobił się nerwowy, koniecznie chce pozałatwiać otwarte kontrakty jak najszybciej i się zwijać bo jak twierdzi wojna wisi na włosku. A gość tam się urodził , wychował i mieszka więc powinien być przyzwyczajony i nie panikować bez powodu. Edytowane przez G.N.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Ja tam zastanawiam się właśnie czy we wrześniu przyszłego roku nie kopsnąć się gdzieś na wakacje ze względu na o wiele tańsze ceny. Aktualnie siedzę na internecie i zastanawiam się nad tym czy nie pojechać sobie na Chorwację w przyszłym roku. Przynajmniej miałabym zapewnioną tam dobrą pogodę i gwarancję, że nie będzie mi padać nad głową, a także pobyt w pełnym komforcie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...