Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Kero
No faktycznie przegibane!!! Mi najbardziej byloby szkoda czasu na szukanie kogos nowego - i co za tym idzie zlozenie wniosku o pozwolenie o kilka tyg pozniej

My jutro odbieramy projekt, Kero - dzieki Tobie!!!!!! pedzimy do elektryka i hydraulika - ciekawe ile zejdzie temu drugiemu na stempelkach, bo ja tu w myslach w piatek skladam papiery w Starostwie :lol:

 

Cześć mkkafe, jeśli wybierasz się do hudraulika z nazwiskiem na "F" to powiedz mu, że ma tak samo przyzwoicie załatwiać sprawę jak tę w Szczutkach inaczej ja zmienię go na innego. Zresztą jak potwierdzisz, że to ten facet to mogę go sam przydusić. Dzisiaj będę z nim się kontaktował w swoich sprawach.

Tyle tylko, że jak zauważyłem nie jest najtańszy za te stempelki ale szybki za to. Mnie stepmpelki stawiał na poczekaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wspominał o stróżu w Murowańcu? Nie pamiętam a chętnie wróciłabym do rozmowy, choćby na privie:)

 

 

Może o nas Ci chodzi?

 

jak ruszy budowa zatrudniamy dozorcę za 500 zł m-cznie

 

aga

 

... i będzie siedział 24h ???

 

w dzień będzą ekipy, w lukach jak będzie trzeba to my pilnować będziemy a on od wieczora do rana

 

zobaczymy jeszcze jak to będzie

 

na 24 h to trzeba by miec dwóch cieciów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę z innej beczki. Jeszcze jestem bydowlanym laikiem, więc może Wy orientujecie się w jakości materiałów: np. beton komórkowy z Lidzbarka, a z Solca? Bloczki betonowe z Dobrcza, a z Chojnic? Coraz trudniej coś kupić, a wybór chociaż niewielki i ceny zbliżone to jednak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZOSTAŁO NAM 10 ROLEK WEŁNY MINERALNEJ (10 cm grubości). Dobrej firmy KNAUF,

W SUMIE 132 m2. Chętnie sprzedam po cenie z maja ubiegłego roku = po 11 zł. za m2.

Może chce ktoś kupić :cry:

Leży w ciepłym, ogrzewanym pomieszczeniu na piętrze (przyszła łazienka) :lol:

 

Tanio też sprzedam przyczepę camingową (Holenderska) jednoosiowa, 5 miejsc do spania, lub 8 miejsc do siedzenia.(ja w niej mieszkałam od kwietnia do sierpnia, jak już trzeba było pilnować wstawionych okien :lol: ) Wygodna, zadbana i przytulnie urządzona. Nie jest zarejestrowana. Może ktoś potrzebuje na budowę.. :-?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec pięknie się wystroił,

W kole między dziećmi stoi

I gromadkę uśmiechniętą

Pyta: jakie dzisiaj święto?...

Zapamiętaj sobie - dzisiaj jest DZIEŃ KOBIET!

Marzec wyjął grosik srebrny,

Teraz będzie mu potrzebny.

Do kwiaciarni marzec pobiegł,

Kupić bukiet na dzień kobiet

 

http://kartki.onet.pl/_i/d/tulipany.jpg

 

Wszystkim Paniom z okazji ich święta życzę dużo słońca i radości ,

aby wszystko, co sobie wymarzycie się spełniło i żeby szczęście na stałe z Wami było. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TASIJA - cóż za miłe powitanie!!! Czyli jest nas dwie :D

Po której stronie drogi jadąc na Koszalin masz swoją posiadłość ? Moja miejscowka po lewej - dokładniej Morzewiec, chociaż nie dam sobie głowy uciąć bo na różnych papierach podają inny adres, biurokratyczny BURDEL....

 

 

POzdrawiam Ciebie i resztę forumowiczów,

Agniha

Moja miejscówka po prawej tuż przed Zajazdem skręcasz i jedziesz prosto w kierunku elektrowni wodnej. Przyjeżdżaj sąsiadko na kawę :)

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec pięknie się wystroił,

W kole między dziećmi stoi

I gromadkę uśmiechniętą

Pyta: jakie dzisiaj święto?...

Zapamiętaj sobie - dzisiaj jest DZIEŃ KOBIET!

Marzec wyjął grosik srebrny,

Teraz będzie mu potrzebny.

Do kwiaciarni marzec pobiegł,

Kupić bukiet na dzień kobiet

Wszystkim Paniom z okazji ich święta życzę dużo słońca i radości ,

aby wszystko, co sobie wymarzycie się spełniło i żeby szczęście na stałe z Wami było. :wink:

DZIĘKUJĘ GACUSIU ŚLICZNIE ZA ŻYCZENIA. :)

A czy ktoś wie kiedy przypada święto FACETÓW... bedziemy musiły sie kobitki zrewanżować GACUSIOWI.. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...