Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moge Ci polecic ekipe murarzy, robili u mnie jak chcesz ogladnac ich prace to zapraszam.

Robert - tel:3829736

Jestem bardzo zadowolony z ich pracy.

Mam tez kontakt na dekarza, przy czym on wykonuje w technologii stalowej. Jezeli interesuje Cie konstrukcja dachu w takiej technologii to rowniez zapraszam na dzialke.

Pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Serdeczne dzięki za kontakt. Jak będę w Bydgoszczy i uzyskam pozytywną opinię małżonki w sprawie zaplanowanego czasu wolnego, to z pewnością się pokażę w celu poznania Twojego M D i oczywiście wysłuchania opinii o ekipie budowlanej. W sprawie dachu myślę,że jeszcze za wcześnie. Z pewnością rozważę możliwość z uwagi na koszty, niemniej jednak mój domek ( projekt nie został jeszcze zaakceptowany przez resztę rodziny - formalność i siła przekonywania ) posiada możliwość niewielkiego ( 40 m2) zagospodarowania pow. poddasza na stryszek lub pomnieszczenie socjalne dla latorośli 17 lat , która nie odpuści. Może jednak taka konstrukcja pozwoli na parę m2. Przymierzam się do projektu Miłka II z Archipelagu ( z garażem) na onet jest bez garażu, na Archipelag jest z garażem razem ok 130 m2 ( bez poddasza)

Pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej chlopaki, gratuluje powiekszajacych sie rodzinek, to super :wink:

Pawpiwko ja z gosciem rozmawialam bardzo luzno bez konkretow, a on jest przedstawicielem kilku firm ubezpieczeniowych, wiec nie wiem o ktorej mowil. Co do urzadzania kuchni jestem na etapie projektu kuchni, masz moze namiary na fajnych wykonawcow, staloarza, czy niedroga firme wykonujaca kuchnie?

Pozdrowienia

Monia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Rzadko wpadam, ale ciagle jezdze, albo siedze na budowie. W zeszlym tygodniu wstawilismy z Monisia okna i ja mam juz pare nocek w niewykonczonym domku za soba. Musze sie przyzwyczaic do CISZY!

Slagor, my mamy projrkt ADA z Archipelagu i pare wiekszych bykow w nim bylo. poza tym jest dosyc niedokladnie zrobiony, sumy wymiarow sie niezgadzaja, okna w wykazie sa 120 wysokie, na rysunku 150, brak rysunku zbrojenia podciagow, wiency, schodow, balkonu, wiezba dachowa tez po byku. Jednym slowem pare klopotow z tym bylo. Jesli sie zdecydujesz to albo daj komus do przejrzenia ten projeky, albo zatrudnij dobrego kierownika budowy, lub doswiadczonych wykonawcow, ktorzy i tak zrobia po swojemu (zakladam "dobrze") a nie wg zlego projektu.

 

Pozdrawiam

Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza dla tego czlowiek ucieka z miasta, ale fakt ze trzeba przywyknac.

To sporo klopotow miales z tym projektem, dobrze ze w czas zostaly zauwazone i poprawione.

Okna hmmm, to parapety mozna juz montowac. A jak beda juz parapety to trzeba was odwiedzic. :wink: Co by opic.

Wojas daj znac jak Moniki nie bedzie to przyjade z materacem i ......

Pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macias!

Codziennie nocuje w nowej chacie, zapraszam na piwo (bezalkoholowe...), lozka tez sa wolne... Skonczylismy juz oklejanie styropianem, dzis zaczne obrabiac okna i drzwi, potem pojdzie reszta, i w koncu zabiore sie za srodek domu. Parapety wstawie, ale na razie zewnetrzne, bedzie mozna dwa razy swietowac! Jak twoje tynki Macieju, zadowolony, nie widac zadnych niedorobek? Kiedy chcesz malowac?

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez juz bym chcial nocowac, ale warunki.

Bezalkoholowe :wink: rozumiem zonka na forum. O oknach slyszalem slyszalem, super dom ma oczy. Hmmm parapety to fajnie wiesz szklo ma na czym stac :wink:

Tynki, dla mnie super. Ale poczekam do pierwszego malowania.

Wtedy sie wypowiem, z malowaniem to jeszcze troche.

Pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ruszasz z kotlownia? Jak wstawisz drogie urzadzonka, to pewnie i warunki sie znajda.... Nie slyszales moze czy ktos nie wozi czarnoziemu lub gliny w dobrej cenie? My musielibyśmy nawiezc sporo ziemi zeby wyrownac poziom. Moglbym rozgarnac bialoruska to co mam ale wtedy juz zaden inny sprzet tam nie wiedzie, zbyt miekko. Moze slyszales czy ktos nie wozi "lewizny"? Zwykla ziemia zrywkowa tez bedzie OK. Zbliza sie jesien, okres kiedy mozna cos zasadzic, bo drzewka rosna wolno.

 

Wojas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam instalatorow na budowie, przygotowuja otwory itd.

Masz racje ze jak juz beda instalacje,piec i czesc armatury to bede z ojcem na przemian pilnowac. Ale mysle ze to jeszcze

troszke. Z czarnoziemem jest problem, mam zaprzyjaznionych gospodarzy i mowia ze chwilowo nie ma. Sam potrzebuje. Co do gliny to nie wiem. Ziemie zrywkowa to ludziska zostawiaja dla siebie, ale popytam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slagor,

 

Mam namiary na naprawde rewelacujnego ciesle, robil u mnie i u kolegi, oboje jestesmy zadowolenie, ale co wazniejsze dekarze ktorzy wchodzili po nim chwalili sobie jego robote (to sie zadko zdarza, bo zwykle dekarze narzekaja na ciesielke). Facet jest z Zoledowa i robi z synem. Co do dekarki, to jakis namiar tez by sie znalazl - firma zalatwia sprawy kompleksowo, od materialu do ulozenia. Mozna sie potargowaqc a robota tez calkiem dobra ( mozna obejrzec u mnie). Co do murarzy to moge powiedziec kogo NIE brac!

 

Pozdrowionka

Wojas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojas kiedy to bedziemy rowerkami do siebie smigac.

I juz nic nie bedziemy robic,za wyjatkiem koszenia trawnika.

Juz sie smieje z monika za bedziemy spotykac sie na PKS-ie.

 

Co do piwa to musimy przyjac jakis kod, bo szpieg siedzi obok.

Maciej

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Macias dnia 2002-07-30 09:39 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-07-30 09:39, wojas wrote:

Mysle ze do przyszlego roku bede sobie musial zakupic jakis dwuslad, bo na razie to Monika bedzie jechala a ja za nia biegl (razem z psem...) Moze mi sie w koncu kondycja poprawi.

 

Koniecznie musisz kupic rower, bo po jakims czasie biegania to jeszcze zaczniesz szczekac :wink:

Co do kondycji to Królewskie Rządzi.

Maciej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...