Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam

pisaliscie tu ze terminy oczekiwania na drzwi sa bardzo dlugie, moze napiszecie mi gdzie szukaliscie drzwii?ja narazie ogladalem w castoramie, podobaly mi sie i nie byly wcale drogie.

pzdr

arek

My wlasnie kupilismy drzwi w Leroy Merlin (czy jak to sie pisze), w koncu sie doczekalismy. Wybralismy drzwi Kronodoor, model Robin, kolor orzech, cena 295 zl (katalagowa 399,00). W sobote byla dostawa, wiec pewnie jeszcze sa. W LM zdecydowanie lepszy wybor niz w Castoramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos kupowal gdzies plyty azurowe? moze nie do konca tak sie to nazywa, chodzi mi o takie plyty co mozna po nich jezdzic, a rosnie w nich tez trawa.

widzialem takie w castoramie, ale wydaje mi sie ze sa troche drogie, bo metr kwadratowy wychodzi 64zł (jedna płyta za 8zł ma 0,12 m^2)

dzieki

arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się pochwalić :p w zapomnienie odeszłą tzw. sławojka

mężuś się z nią rozstał choć mu ciężko było

 

a tak poza tym Marczysławy urlopują to może jakoś w tygodniu się skrzykniemy w gościnę :D

 

a tak poza tym w MUROWAŃCU jest firma budowlana

właściciel do dogadania, ale by trzeba było sprawdzić wykonawstwo

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi hurtowniami jest tak ile sie u kogo ugada to taką daje cenę

Osielsko (nie znam nazwy) tez mialo dobre ceny ale jak w Ewercie powiedzialam ze gdzies mam lepsze to przebijali i to tak chyba jest ze wszystkim

jak instalacje robilismy to różnica sięgnęła kilku tysięcy

trzeba znaleźć miejsce z którego chce się brać: bo blisko po f-ry, bo łatwo coś po drodze odebrać itp. i wtedy męczyc ich o ceny jak im zależy na opinii i klientach to z niej zejdą

na dzień dobry dają więcej że jak się ktoś skusi to płaci a jak nie to mają pole manewru

ja mam taki układ z hurtownikiem że każda początkowa cena jest przedmiotem żartów i sukcesywnie ją obniżamy ile się da :)

co jest łatwiejsze jak się z kimś zwiąże na dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do grupy kuj.-pom. a tam tylko Murowaniec!! Pozdrawiam wszystkich zakręcowych przez budowę!!

 

 

parafrazując No bo Murowaniec fajny jest no :p

 

pozdrawiamy

 

PS nowy sąsiedzie z Murowańca ujawnisz się nam w Murowańcu bo jednak sprawdziłam ulice, ja mam najbliżej do Kawki, Kolibra czy nie wiem jak tam jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w dniach 23-24 wrzesnia, na Łuczniczce, odbywa się Jesienny Kiermasz Ogrodniczy. Jak ktoś nie zrobił zakupów lub nie dotarł do Żnina, to teraz ma okazję :)

Aha jakiś forumowicz pytał o projektowanie ogrodów - prawdopodobnie będą tam ludki, którzy się tym zajmują.

Pozdrawiam,

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludkowie potrzebuje namiarów na dobry tartak czyli taki który przytnie mi elementy a następnie podsuszy na placu przez powiedzmy miesiąc a nie przytnie mi elementy na 2 dni przed odbiorem. Polecacie tartak w Koronowie ale teraz podobno nie ma drewna i ma jakieś domki do składania czy jak. :( W recepcji siedzi mało zorientowana panienka i nawet nie może podać ceny drewna przez telefon. Podobno dobre drewno mają jeszcze w Prądkach.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...