Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć!! Zaczęliśmy budowę w lipcu, teraz jesteśmy na etapie stropu.Wchodzę do grupy kuj.-pom. a tam tylko Murowaniec!! Może jest ktoś kto buduje się w Osielsku lub Niemczu? Pozdrawiam wszystkich zakręcowych przez budowę!!

 

witam, nareszcie ktoś z naszych stron. Budujemy w Osielsku, na samym końcu. Ja równiez zaczęłam w lipcu ale jesteśmy na etapie zerowym , fundamenty. Prace postępowały normalenie ale mamy dosyc trudne warunki ziemne i sporo czasu nam to zabrało . Teraz czekamy na naszego fachowca , który mniał jeszcze jedno zobowiązanie , o czy wiedzieliśmy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie do "Murowańcaków" :D jak rozwiązaliście sprawę wieczystej dzierżawy jeżeli taką macie. Słyszałem że gmina co jakiś czas darowuje ziemię na własność, przynajmniej tak mówiła Pani Prezes ze spółki Murowaniec jak sprzedawała mi działkę, bo nie wiem czy czekać na to, czy lepiej myśleć o wykupie ziemi na własność puki jest taka ustawa która obowiązywać ma do 2012 roku. (4 zł/m2) .

 

PS Wiesław Gac jeżeli interesuje Cię ziemia w Murowańcu to podaję nr tel. do Spółki Murowaniec oni cały czas sprzedają.- tel. 602-593-197.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie do "Murowańcaków" :D jak rozwiązaliście sprawę wieczystej dzierżawy jeżeli taką macie. Słyszałem że gmina co jakiś czas darowuje ziemię na własność, przynajmniej tak mówiła Pani Prezes ze spółki Murowaniec jak sprzedawała mi działkę, bo nie wiem czy czekać na to, czy lepiej myśleć o wykupie ziemi na własność puki jest taka ustawa która obowiązywać ma do 2012 roku. (4 zł/m2) .

 

PS Wiesław Gac jeżeli interesuje Cię ziemia w Murowańcu to podaję nr tel. do Spółki Murowaniec oni cały czas sprzedają.- tel. 602-593-197.

 

a po co dac zarobic gminie chyba wieczyste uzytkowanie w UE nie istnieje poczekamy zobaczymy jak z nudow nie bede miala kasy na co wydawac to moze sie skusze

poza tym i tak bank polozyl lapsko na wszystko to dopoki ich nie splace to po co mam sie wydurniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX mam pytanko odnośnie kominka. Jaki w końcu zastosowaliście? Dodatkowo jakie macie ogrzewanie? Zmieniła się u nas koncepcja ogrzewania. Pellety odpadaja ze względu na zbyt małą kotłownię, a nikt wcześniej nam nie zwrócił na to uwagi :evil:

Myślimy o gazie i kominku z płaszczem wodnym?

pozdrawionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX mam pytanko odnośnie kominka. Jaki w końcu zastosowaliście? Dodatkowo jakie macie ogrzewanie? Zmieniła się u nas koncepcja ogrzewania. Pellety odpadaja ze względu na zbyt małą kotłownię, a nikt wcześniej nam nie zwrócił na to uwagi :evil:

Myślimy o gazie i kominku z płaszczem wodnym?

pozdrawionka

 

no dokladnie w swej naiwnosci czekam na gaz ziemny co by nie pakowac sie w butle cirka 5tys, potem przylacze 2tys a kominek mial byc zalozony z koncem sierpnia ale niestety producent utonoł w zamowieniach i w przyszlym tygodniu bedzie dopiero w hurtowni zalozony z poczatkiem pazdziernika my sie zdecydowalismy na CTM

tez powod na wszystko inne tanie nie mamy kotlowni wystarczajaco duzej

chociaz o tym sie dowiedzielimy jak nam dom juz budowali

optymistyczna wersja zaklada ze przezyjemy czas jakis na kominu i zasobniku z grzałką

a czas pokaze :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za podanie informacji gdzie mogę kupić działkę w Murowańcu.

Muszę powiedzieć że jest dość duża rozpiętość cenowa.

Biura nieruchomości ogłaszają sprzedaż działek w Murowańcu w kwocie od 20zł do 26zł za metr

Pani z spółki "Murowaniec" oferuje działeczki w cenie 35zł netto za metr, po dodaniu vat wychodzi 42,70zł za metr kwadratowy -wydaje mi się że to drogo w porównaniu do biur posrednictwa nieruchomości.

Powiedzcie w jakich cenach wy kupowaliście swoje działeczki.

Nadal czekam także na wiadomości gdzie i od kogo mogę kupić taką dzaiałeczkę tanio do kwoty 30000zł

Pozdrawiam wszystkich i idziękuję za info.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za podanie informacji gdzie mogę kupić działkę w Murowańcu.

Muszę powiedzieć że jest dość duża rozpiętość cenowa.

Biura nieruchomości ogłaszają sprzedaż działek w Murowańcu w kwocie od 20zł do 26zł za metr

Pani z spółki "Murowaniec" oferuje działeczki w cenie 35zł netto za metr, po dodaniu vat wychodzi 42,70zł za metr kwadratowy -wydaje mi się że to drogo w porównaniu do biur posrednictwa nieruchomości.

Powiedzcie w jakich cenach wy kupowaliście swoje działeczki.

Nadal czekam także na wiadomości gdzie i od kogo mogę kupić taką dzaiałeczkę tanio do kwoty 30000zł

Pozdrawiam wszystkich i idziękuję za info.....

 

Jeżeli coś chcesz znaleść w tejcenie w Murowańcu to albo będzie to bardzo mała działka albo okazja którą możesz najlepiej szukać pod sklepem w Murowańcu u tych miejscowych co tam sobie popijają :lol: .

Jeszcze w marcu znalazłem tam dwuch gości którzy chcieli sprzedać działki, jeden z nich jak pamiętam miał ok 980 m2 i po 35zł/m ale wtedy spółka sprzedawała po 22 zł netto więc się nie skusiliśmy.

Pozdrawiam i życze owocnych poszukiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za podanie informacji gdzie mogę kupić działkę w Murowańcu.

Muszę powiedzieć że jest dość duża rozpiętość cenowa.

Biura nieruchomości ogłaszają sprzedaż działek w Murowańcu w kwocie od 20zł do 26zł za metr

Pani z spółki "Murowaniec" oferuje działeczki w cenie 35zł netto za metr, po dodaniu vat wychodzi 42,70zł za metr kwadratowy -wydaje mi się że to drogo w porównaniu do biur posrednictwa nieruchomości.

Powiedzcie w jakich cenach wy kupowaliście swoje działeczki.

Nadal czekam także na wiadomości gdzie i od kogo mogę kupić taką dzaiałeczkę tanio do kwoty 30000zł

Pozdrawiam wszystkich i idziękuję za info.....

 

Ceny działek naprawdę poszły w górę i ... będziesz miał problemy. Chyba, że b. małą/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!! Zaczęliśmy budowę w lipcu, teraz jesteśmy na etapie stropu.Wchodzę do grupy kuj.-pom. a tam tylko Murowaniec!! Może jest ktoś kto buduje się w Osielsku lub Niemczu? Pozdrawiam wszystkich zakręcowych przez budowę!!

 

witam, nareszcie ktoś z naszych stron. Budujemy w Osielsku, na samym końcu. Ja równiez zaczęłam w lipcu ale jesteśmy na etapie zerowym , fundamenty. Prace postępowały normalenie ale mamy dosyc trudne warunki ziemne i sporo czasu nam to zabrało . Teraz czekamy na naszego fachowca , który mniał jeszcze jedno zobowiązanie , o czy wiedzieliśmy. Pozdrawiam

 

Zwiększam grupę północną dla kontrastu Murowanica :). Budowa Niemcz :) Etap - końca nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za podanie informacji gdzie mogę kupić działkę w Murowańcu.

Muszę powiedzieć że jest dość duża rozpiętość cenowa.

Biura nieruchomości ogłaszają sprzedaż działek w Murowańcu w kwocie od 20zł do 26zł za metr

Pani z spółki "Murowaniec" oferuje działeczki w cenie 35zł netto za metr, po dodaniu vat wychodzi 42,70zł za metr kwadratowy -wydaje mi się że to drogo w porównaniu do biur posrednictwa nieruchomości.

Powiedzcie w jakich cenach wy kupowaliście swoje działeczki.

Nadal czekam także na wiadomości gdzie i od kogo mogę kupić taką dzaiałeczkę tanio do kwoty 30000zł

Pozdrawiam wszystkich i idziękuję za info.....

 

zależy po co chcesz tą działkę i czy zależy Tobie na czasie

jak chcesz na inwestycje to poczekaj moze zejdą z ceny na zime

poza tym to i tak bedzie niewielka działka jak na tegoroczny boom działkowy

porównywac cen nie ma sensu bo kazdy kto kupił w zeszlym roku i poczatku tego lub jeszcze wczesniej dal mniej i to czasami nawet sporo

mozesz negocjowac cene np. gdy sie okaze a wiekszosci przypadkow tak bedzie ze np. prad bedzie za jakies prawie 10lat, woda tylko ze studni, z dala od ludzi gdzies na uboczu i jeszcze malo kształtna taki waski prostokat albo z jakimis slupami na dzialce

ale wowczas czeka Ciebie sporo czasu i sporo gotowki pozniej zeby cos z tym zrobic

albo kupisz dzialeczke ksztaltna tzn latwiejsza do zagospodarowania, z pradem i woda moze byc problem ale mniejszy oraz blizej ludzi to szansa podpiac sie gdzies, ale zaplacisz wiecej

zależy ile masz czasu na zabawę w budowanie i jak beda sprzyjaly okolicznosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex i ... inni :)

co ze spotkaniem? Dzisiaj, godz. 18, koło betoniarni? Może być?

Pozdrawiam,

Asia

 

 

Marczysława wypij kawę bo mam wrazenie ze na priv dawno potwierdzony termin zbiórka tak jak było ustaalone

z tym że wujek się wykruszył, wyskoczyło mu spotkanko

to na szczęście Aga Faciowa ma herbatkę zaoszczędzoną :p :P :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauwazycie, ale w moim opisie doszedl jeden link

jest to link do tworczości malarki Ewy Szur

jako ze u nas domek stoi a ja wreszcie wiem jak wyglądaja sciany i przestrzenie, postanowilam kolo kominka powiesic jeden z jej obrazow

aby tzw living room nabral charakteru

i zamówiłam jeden z nich

własnie zdazylam go zobaczyc, bo zostal juz namalowany

i jest przesliczny, jeszcze schnie bo to olejna

 

 

prosze napiszcie co sadzicie o przedstawionych obrazach bo mam wrazenie ze kazdy znajdzie cos dla siebie

 

malarka moze wykonac obraz na indywidualne zamowienie, sadze ze warto :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...