Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich

Na prośbę jednej nowej forumowiczki (MAGDAG) zadaje pytanko.

cytuję

"

Witam.

W najbliższy wtorek odbieram już projekt, szukam osoby godnej polecenia no i oczywiście jak najtańszej do adaptacji projektu oraz geologa do mapki wys -syt (znalazłem za 360 neeto) czy mozna taniej?

 

budująca magdag bydgoszcz

"

koniec cytatu

 

W imieniu MagdyG zgóry dzięki za odpowiedz

Pozdrawiam wszystkich

 

 

kilka stron wczesniej o tym bylo, takze zapraszam do cofniecia sie

my w Białych Błotach p.Jaworska

 

Wieslawie a jak tam ziemia w Murowancu??

 

Witam

No narazie niestety nic nie kupiłem .

Oglądałem kilka działeczek ale niestety albo cena była zbyt wysoka albo teren był gliniasty i podmokły lub też prąd daleko itp.

Ogólnie ceny działek w murowańcu bardzo podeszły do góry i widzę że nadal drożeją,może na zimę żeczywiscie stanieją.

Muszę uzbroić się w cierpliwość i poczekać na tą wymażoną działeczkę,myslę że wkońcu soś się znajdzie w rozsądnej cenie.

Gdyby ktoś słyszał o jakieś działeczce w murowańcu na sprzedaż to prosi lbym i info . :p [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Na prośbę jednej nowej forumowiczki (MAGDAG) zadaje pytanko.

cytuję

"

Witam.

W najbliższy wtorek odbieram już projekt, szukam osoby godnej polecenia no i oczywiście jak najtańszej do adaptacji projektu oraz geologa do mapki wys -syt (znalazłem za 360 neeto) czy mozna taniej?

 

budująca magdag bydgoszcz

"

koniec cytatu

 

W imieniu MagdyG zgóry dzięki za odpowiedz

Pozdrawiam wszystkich

 

Witam serdecznie.

Ja właśnie też załatwiam sobie mapkę u geodety który pracuje u znajomej w pracy, ostatnia osoba zapłaciła tam 200 zł.

Jutro będę rozmawiał osobiście jeżeli się cena potwierdzi moge udostępnić kontakt na priwate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Na prośbę jednej nowej forumowiczki (MAGDAG) zadaje pytanko.

cytuję

"

Witam.

W najbliższy wtorek odbieram już projekt, szukam osoby godnej polecenia no i oczywiście jak najtańszej do adaptacji projektu oraz geologa do mapki wys -syt (znalazłem za 360 neeto) czy mozna taniej?

 

budująca magdag bydgoszcz

"

koniec cytatu

 

W imieniu MagdyG zgóry dzięki za odpowiedz

Pozdrawiam wszystkich

 

Witam serdecznie.

Ja właśnie też załatwiam sobie mapkę u geodety który pracuje u znajomej w pracy, ostatnia osoba zapłaciła tam 200 zł.

Jutro będę rozmawiał osobiście jeżeli się cena potwierdzi moge udostępnić kontakt na priwate.

 

Będę bardzo wdzięczny i prośiłbym o te namiary na priv

Pani MagdaG bedzie z całą pewnością zadowolona.

No to jeszcze prosiłbym o namiary osoby godnej polecenia no i oczywiście jak najtańszej do adaptacji projektu.

Pozdrowienia dla wszystkich budujących

 

ps.

.................. a może ktoś wie o jakiejś działeczce na sprzedaż w Murowańcu , nadal szukam tak dla przypomnienia ...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moze ktos wie gdzie kupic blat kuchenny narozny ktory malby nafrezowane laczenie?tak zebybyla tylko linia?

bylem w forplycie, wal-mart, ablerze i castoramie ale wszyscy proponuja mi laczenie na listwe. Tylko brw ma ladne laczenia ale tam za 4,5 metra blatu zaliczyli sobie 1050zl...wychodzi 750zl doplaty za laczenie zamiast listwy:(

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moze ktos wie gdzie kupic blat kuchenny narozny ktory malby nafrezowane laczenie?tak zebybyla tylko linia?

bylem w forplycie, wal-mart, ablerze i castoramie ale wszyscy proponuja mi laczenie na listwe. Tylko brw ma ladne laczenia ale tam za 4,5 metra blatu zaliczyli sobie 1050zl...wychodzi 750zl doplaty za laczenie zamiast listwy:(

z gory dziekuje

 

My mamy takie łączenie,

ale kuchnie zamawialiśmy na wymiar.

 

Moge podac namiary na priv jezeli jestes zainteresowany

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, jeszcze jedno

jakby ktos chcial tynki wewnetrzne gipsowe to mam namiar na 19zl brutto z materialem

u mnie wyszly proste, ale maja troche porowata strukture...nie wiemczy tak powinno byc, w przyszlym tygodniu ostateczny odbior i rozliczenie:)

 

też tak miałem. Podobno jest to dopuszczalne. Trzeba to dogipsować gipsem szpachlowym i wyszlifować. Nie szlifuj bez gipsu, bo położony tynk maszynowo ma w sobie ziarenka "piasku" i bedą się wykruszać powodując małe dziurki.

 

Podpytaj się i zweryfikuj to ze swoim tynkarzem :)

 

pozdrawiam

 

PS namiary na kuchnie wysłalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert super, że masz piec. To na dniach będziesz miał już ciepełko w domku :D

 

ablonski poproszę o te namiary na tynki. Pytanie czy to są maszynowe tynki gipsowe? Czy na Beton komórkowy można takie kłaść?

 

Robert jak Ty jesteś zadowlony ze swoich tynków to też poprosze namiary!!!

PS. Już masz internet w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.

.................. a może ktoś wie o jakiejś działeczce na sprzedaż w Murowańcu , nadal szukam tak dla przypomnienia ...................

 

Wiesławie

 

w Murowańcu stanela wielka tablica Fordonskiej Spoldzielni Mieszkaniowej o sprzedazy dzialek, mozesz podpytac

niestety nie mam numerow moze po niedzieli

 

pozdrawiam

 

RobertEs

 

na jasne mezus mi cos wspominal o piecyku gratulacje wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.

.................. a może ktoś wie o jakiejś działeczce na sprzedaż w Murowańcu , nadal szukam tak dla przypomnienia ...................

 

Wiesławie

 

w Murowańcu stanela wielka tablica Fordonskiej Spoldzielni Mieszkaniowej o sprzedazy dzialek, mozesz podpytac

niestety nie mam numerow moze po niedzieli

 

pozdrawiam

 

RobertEs

 

na jasne mezus mi cos wspominal o piecyku gratulacje wielkie

Bardzo dziękuję za informację.

Za numer tel. będę wdzięczny.

Może jutro będę na błoniu to sobie podjadę do murowańca zobaczyć osobiście .

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...